• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stilingas ruduo biure: neskausmingos metamorfozės  1 

Autorius: parengė L.Mureikaitė
2010-08-26 11:41:00

Kaip pasitikti rudenį stilingai, bet neatsisakant savo įpročių? Jei nesi nusiteikusi dėl mados kaprizų aukoti to palaimingo komforto jausmo, kurį dovanoja mėgstamo tipo rūbai – žvilgtelėk, kuriuos jų galėtum pakeisti ne per daug radikalia, bet stilingesne alternatyva!

Jei tau patinka vilnoniai sijonai – išbandyk odinius!

Tiesaus silueto, paprasto kirpimo odinis ar zamšinis sijonas gali tapti tikru stiliaus atradimu! Prie jo tavo palaidinės ir marškiniai atrodys naujai, o tavo įvaizdis įgaus šarmo ir intrigos.Jei tau patinka užsagstomos palaidinės – išbandyk golfą!

Padėk pagaliau tą lygintuvą! Trikotažinis golfas – kur kas paprastesnis būdas atrodyti elegantiškai. Su juo atrodysi seksualiai ir moteriškai, o užsimetusi švarkelį – dalykiškai ir kartu šiek tiek laisvai.Jei tau patinka rengtis juodai – išbandyk rudus tonus!

Paprasta ir patogu nuo kojų iki galvos apsirengti ta pačia spalva. Ir vienintelė juoda spalva tokiu atveju neatrodo kvailai? Pamėgink rusvą gamą, kupranugario vilnos atspalvį. Atrodysi ne taip niūriai. Be to, jei suderinti skirtingi juodos atspalviai bendrą ansamblį suprastina ir nupigina, tai pereinantys rudos spalvos tonai suteiks tavo įvaizdžiui daugiau dinamikos.Jei tau patinka švarkai – išbandyk užsagstomus storus megztinius

Šį sezoną palto tipo megztiniai ypač madingi. Jie gali tapti puikia alternatyva pabodusiam švarkui. Minkštesni, nevaržantys judesių – prie to nesunku priprasti. O jei trūksta to „įrėminimo“ jausmo, kurį suteikia švarkas – susijuosk megztinį odiniu diržu, ir viskas stosis į savo vietas!Jei tau patinka gėlių ornamentai – išmėgink gyvūnų kailio raštus!

Ei, vasara jau praeina. Taigi gėlių ornamentai ant tavo rūbų vis dažniau atrodys ne laiku ir ne vietoje. Bet juk tai – visai ne priežastis atsisakyti raštuotų rūbų. Išmėgink tigro, leopardo, zebro kailio, gyvatės, krokodilo odos motyvus – atrodysi dar šauniau!Jei tau patinka neutralūs atspalviai – išbandyk brangakmenių spalvas!

Ryškesnės spalvos gali tapti mažučiu tavo spintos iššūkiu. Bet juk nepasakysi, kad jos – nenatūralios. Tiesiog ne nuobodi pilka ar tamsiai mėlyna, o kur kas platesnė gama.Jei tau patinka pieštuko tipo sijonai – išbandyk kliošinius!

Šį sezoną tokie sijonai, pabrėžiantys moterišką smėlio laikrodžio siluetą – ant bangos. Be to, jie lygiai taip pat efektyviai lieknina ir pabrėžia dailias tavo kūno linijas, kaip ir įprasti siauri tiesūs. Ir netgi padeda šį bei tą užmaskuoti. Tad nepraleisk progos!Jei tau patinka solidžios suknelės – išbandyk languotas!

Languota suknelė – tai rudeniška klasika. Ne mažiau elegantiška nei vienspalvio audinio rūbai. Tik šiek tiek įdomesnė.Jei tau patinka sijonas-kelnės – išbandyk sijoną-šortus

Tai suteiks tau daugiau seksualumo, o bus ne mažiau patogu. Suderinti su elegantišku švarku tokie šortai niekada neatrodys vulgariai ir netinkamai.

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jolanta
2011-10-06 17:48:54
neta man rodo:(