• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sveiko grožio ir geros savijautos savaitgalis Druskininkuose

Autorius: Medea.lt
2009-09-29 11:53:00

Sveiko grožio ir geros savijautos savaitgalis Druskininkuose
Sėdžiu autobuse ir lekiu per gražią saulėtą Lietuvėlę - į „Sveiko grožio dienas“. Turiu prisipažinti, niekada ir nepagalvojau, kad galima štai taip susiruošti į tokią neįprastą, bet labai maloniai nuteikiančią jau vien savo paskirtimi atrakciją. Šią kelionę man padovanojo dukra Martyna. Tai jos dėka ir keliauju į sveikatos ir M.K.Čiurlionio miestą prie Nemuno.

Laukiu kelionės tikslo ir visai neįsivaizduoju, ką ir kaip ten veiksime. Tiesa, gavau konkrečią 3-ų dienų programą, todėl nekantraudama laukiu naujų potyrių.

Pro autobuso langus matau rudenėjančią Lietuvą.
O Dieve, kokie gražūs pušynai bėga pakelėse: saulė prasibrauna pro neaukštas pušis ir nušviečia įvairia žaluma pasipuošusias samanas; štai kitos pušys primena gotikinius bažnyčių bokštus. Pušynai tarsi parkai - permatomi ir jaukūs. Tarsi muzikiniai kūriniai, man jie asocijuojasi su Bacho fugomis... Ištisa polifonija! Skamba! Norisi eiti miškais... Užsisvajojau.

Ne, vis tik noriu patekti į Grožio dienų renginius. Todėl važiuoju į Druskininkus.

***********************************************

Penktadienio vakaras.

Prie kvapnios sveikatos arbatos susitikome su šio renginio organizatorėmis ir vedėjomis -p.Virginija ir p.Vilma. Visos dalyvės nuoširdžios, malonios ir draugiškos. Ir jau dabar jos visos labai gražios! Tai kokios iš čia iškeliausime?!
Bet svarbiausioji vakaro dalis prasidėjo tada, kai nusileidome į pirties patalpas. Mus pasitiko malonūs kvapai, jauki aplinka ir kūno gražinimo procedūros, kurios skirtos kiekvienai iš čia esančių moterų. Prieš tai kinezeterapeutas p.Vismantas supažindino mus su pirčių istorija, jos gerosiomis savybėmis ir svarba žmogaus organizmui, todėl noriai puolėme „puoštis“ įvairiais natūraliais kūno šveitikliais, kaukėmis ir nėrėme į pirtį… Išbandėme visas esančias priemones, nes viskas, kas mums buvo siūloma, buvo aukštos kokybės, o svarbiausia pagaminta iš natūralių augalų: grikių, įvairių žolelių, vaisių, jūros dumblių, vulkaninių dulkių, druskos, pipirų, kavos, kakavos ir dar visokiausių ingredientų. Visko juk ir neįmanoma įsiminti! Tiesa ta, kad visa gamta, visa augmenija įvairiausiomis formomis yra pasiruošusi tarnauti žmogui, tik reikia tuo domėtis ir pritaikyti tam tikromis formomis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus