• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šventinis vakaras

2009-01-22 00:00:00

Šventinis vakaras
"Gamma" nuotr.

Keletas patarimų, truputis fantazijos - ir šventinis vakaras taps didesne švente, nei tikėjotės. Tikrai žinote, ko prireiks. Tik išsirinkti tinkamą drabužį ir "pasiimti" su savimi gerą nuotaiką...

Madai galioja taisyklė: genialu tai, kas paprasta. Ne išimtis ir šventinis vakaras. Svarbu išsirinkti drabužį, su kuriuo jausitės patogiai, atkreipti dėmesį į spalvą ir neužmiršti vakaro aprangos kodo.

Madingos klasikinės spalvos

"Šiais metais puošimės klasikinių spalvų drabužiais: pilkos, juodos, mėlynos, violetinės. Tik aksesuarus pasirinkime ryškius. Artėja Geltonojo Jaučio metai (pagal Rytų kalendorių - sausio 26 d.), bet nemanau, kad dėvėsime geltonos spalvos drabužius. Dauguma lietuvių šios spalvos nemėgsta. Juk galima pasakyti, kad puošimės raudonai ar geltonai, bet taip nebus. Dėl uždaro būdo pasirinksime klasikines spalvas", - pranašauja dizainerė Indra Dovydėnaitė.

Jeigu į šventinį vakarą, kad ir kur jis vyktų, ateisite pasipuošusi klasikinių spalvų drabužiais - niekas nepasakys, kad atrodote nemadingai. Tik nepamirškite, kad viena svarbiausių mados taisyklių - derinimas. Todėl prie aprangos kruopščiai priderinkite papuošalus, batelius, šukuoseną ir makiažą.

Aprangos kodas - ne šiaip sau

Šventiniai vakarėliai kartais būna teminiai. "Aprangai daug įtakos turi vieta, kurioje švenčiama. Būtinai reikia atkreipti dėmesį į aprangos kodą, nurodytą kvietime. Juk jeigu visos moterys vilkės vakarines sukneles, o jūs - džinsus, jausitės nesmagiai. Net švenčiant draugų kompanijoje dažnai susitariama, kaip rengtis. Ir su pižama galite atrodyti puikiai, jeigu tai nurodyta kvietime", - pataria dizainerė Indra.

Pagrindiniai aprangos kodai - vakarinis, kokteilinis ir laisvasis. Jeigu vakarėlis labai prašmatnus, galite rinktis ilgą vakarinę suknelę be rankovių, su didele iškirpte. Prie jos derinkite elegantiškas pirštines ir batelius. Kokteilių vakarėliui labai tiks neilga suknelė. Nebūtina kiekvienai progai ieškoti naujų drabužių, galima seniau įsigytą suknelę paįvairinti naujomis detalėmis - ji atrodys lyg nauja. Ypač tai tinka, kai kvietime nurodytas laisvasis aprangos stilius.

Svarbiausia - savitas stilius

Mados kūrėjai jau seniai pabrėžia, kad pati svarbiausia mados taisyklė - išlikti savimi. Todėl vakarėlis bus smagus, kai būsite pakilios nuotaikos. Pasirinkite tai, kas labiausiai atitinka jūsų mėgstamą stilių. Jeigu jums mielesnė laisvalaikio apranga, nebūtina brautis į vakarėlį, kuriame reikalaujama klasikinės. Ir neužmirškite: nepatogus drabužis, kad ir koks jis būtų puikus bei puošnus, gali sugadinti gražiausią šventę.
 



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus