• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrų stiliaus klaidos  11 

Autorius: Veslo.org
2010-04-16 11:03:00

Vyrų stiliaus klaidos
Jupiterimages nuotr.
Neretai stengdamiesi atrodyti stilingais vyrai renkasi madingus ir brangius rūbus bei jų derinius, bet... pamiršta elementarias ir pačias paprasčiausias gero stiliaus taisykles. Taigi į ką atkreipti dėmesį, kad net ir madingiausias ansamblis nevirstų pasigailėtina karikatūra?

Per daug spalvų

Spalvų perteklius vyro aprangoje – ne geriausias būdas atkreipti į save dėmesį. Nevertėtų savo rūbuose derinti daugiau nei 3 pagrindinių spalvų. Kokios tai turėtų būti spalvos? Išsirinkti jums padės „spalvų ratas“. Seniai žinoma, kad geriausiai viena kitą papildo priešingos spalvos (juoda-balta, mėlyna-oranžinė). Artimų atspalvių spalvos – priešingai, ne visada dera harmoningai (pvz. raudona ir rausva).

Per daug piešinių

Geriausias variantas – jei tik vienas iš jūsų rūbų bus su piešiniu, o visi kiti – iš vienspalvių audinių. Iš esmės galima būtų derinti ir 2 ar net 3 rūbus su piešiniu, bet tada jau treikėtų turėti labai išlavintą stiliaus jausmą, o jei bent kiek abejojate savo pasirinkimu – verčiau neeksperimentuokite.

Audinių ir tekstūrų perteklius

Nepamirškite, kad žiema ir vasara – skirtingi sezonai. Ir kiekvienas jų turi savus kostiumus. Be to kiekviena medžiaga priskiriama kuriai nors „klasei“. Linas – „demokratiškesnis“ nei džinsai, o šilkas – labiau oficialus. Oda – vyriškiau nei tvidas. Taigi kurdami savo įvaizdį derinkite ne tik rūbų faktūrą ir spalvą, bet ir jų „klasę“.

Dėmės

Stenkitės nepamiršti, kad net puikiai parinkti rūbai atrodys siaubingai jei ant jų bus bent viena dėmelė. Todėl kruopščiai apžiūrėkite rūbus prieš juos apsirengdamas.

Kelnių ilgis

Netinkamai parinktas kelnių ilgis gali sugadinti net ir patį stilingiausią įvaizdį. Perkant kelnes reikėtų įsitikinti, kad jų ilgis tinka idealiai. Čia galioja tokios taisyklės: kostiumo ir laisvalaikio aprangos kelnių klešnės kraštas turėtų baigtis ties viršutine batų kulno dalimi, o džinsai gali būti ir šiek tiek ilgesni, visiškai uždengiantys bato kulną. Jokiu būdu nepirkite trumpesnių kelnių. Tai optiškai trumpina kojas ir visiškai nesuderinama su gero tono apranga. Atsisėdus, kai kelnių klešnės kraštas pakyla, turėtų matytis tik keletas centimetrų kojinės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lokys
2010-08-19 20:06:43
man kroksai kaip kaliosai:)
Andrea
2010-08-09 23:14:24
Viespatie, kaip man negrazu kai eina vyrai su basutem ir kojinėm. Ok tu, siaube ir jei kojinės baltos... Tai išvis.
Peer pirsta
2010-07-15 20:51:22
o jei dzinsai ir odines tapkes per pirsta dera?