• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

2010-2011m. žiemos makiažo tendencijos pagal „Carolina“ specialistus

Autorius: Ugnė Ežerinskaitė
2010-12-11 08:02:00

Makiažo tendencijos yra tokios pat kintančios, kaip ir metų laikai, drabužių, šukuosenų mados. Makiažas turėtų padėti sudaryti bendrą norimą įvaizdį, papildyti jį ir derėti. Juo taip pat perteikiama drabužių kolekcijos ar net viso sezono tendencijų nuotaika. „Carolinos“ makiažo studijos specialistai, trumpai apibūdindami madingą žiemos makiažą, išryškina keletą pagrindinių tendencijų: padūmavusias akis, ryškias lūpas ir natūralią, skaisčią veido odą.

Šilti atspalviai ir natūrali veido oda

Šį pusmetį moterys vėl kviečiamos prisijaukinti natūralumą. Tai puiki naujiena toms, kurios ir taip nemėgsta ryškaus makiažo. Siūlome prisiminti saiką, grįžti prie šiltų bei rudeniškų žemės atspalvių, darytis kuo minimalesnį, jaukių žemės tonų makiažą, siekti natūralumo. Kad būtų pasiektas toks rezultatas, reikėtų laikytis vienos svarbiausios sezono taisyklės – atsisakyti ryškių spalvų ir kuo lengviau, lyg padūmavusiai, paryškinti gražiausius veido bruožus.
Kasdienai siūloma darytis saikingą makiažą. Užtenka odą padengti lengvu pudros sluoksniu, paslėpti mažus odos defektus: spuogelius, patamsėjusius paakius, paraudimus, pigmentines dėmes ir pan., ir vos tušu perbraukti blakstienų galiukus. Pasirinkus tokį įvaizdį, lūpas taip pat derėtų padažyti švelniais, beveik permatomais rausvų, rusvų spalvų blizgesiais su švelniu oranžiniu ar rudai rausvu atspalviu arba tokiais lūpų dažais. Akių išryškinimui taip pat pakanka ramių rusvų ar pilkšvų tonų šešėlių. „Carolinos“ makiažo studijos grožio meistrai pataria įsigyti rusvų žemės tonų šešėlių paletę, vos pastebimus šiltos spalvos skaistalus ir viską naudoti itin saikingai.

Šį sezoną neabejotina spalvų lyderė yra oranžinė. Jos atspalvių galima rasti visur: ant akių vokų, antakių, skruostų, lūpų. Taip pat madingas rūdžių spalvos rudumas, švelnus rudumas, rusvumas.
Tamsios lūpos

Ryškios lūpos grįžta su trenksmu. Madingų spalvų paletės diapozonas – nuo šviesiai oranžinės, skaisčiai raudonos, raudonojo vyno ir prisirpusių vyšnių iki mėlynos, violetinės, gilios juodųjų serbentų ir beveik juodos spalvos, kuriomis pasiekiamas gotės įvaizdis. Itin tamsaus pigmento lūpų dažai – puikus pasirinkimas drąsiausioms ir mėgstančioms išsiskirti moterims. Madingas tiek matinis, tiek blizgus efektas – viskas priklausys nuo norimo susikurti įvaizdžio. Klasikinė matinė raudona spalva lyg atkartos 50-ųjų metų tendencijas. Galima pasitelkti skystą akių plunksnelę, o lūpas dažyti itin blizgiu, lyg sunkiu, tirštu raudonu blizgesiu, tačiau lūpų kontūras turi išlikti „minkštas“. Pasirinkusioms lūpas dažyti tamsiausiomis spalvomis, tokiomis kaip: juoda, tamsiai mėlyna ir pan., specialistai duoda keletą praktiškų patarimų, kad būtų išvengta tamsaus gotiško įvaizdžio ir sunkumo įspūdžio. Tamsųjį lūpdažį ant lūpų patartina paskirstyti ne visiškai lygia linija, tačiau lengvai tapšnoti teptuku ir maišyti kelis skirtingo tamsumo atspalvius, pavyzdžiui, galima sumaišyti beveik juodą lūpdažį su sodriai raudona spalva arba raudonos spalvos lūpdažiu patapšnoti lūpų centrą; arba jei pasirenkama lūpas dažyti raudona spalva, tai tamsesnės raudonos spalvos lūpų pieštuką patartina palaipsniui sulieti su pagrindine spalva.

Išryškinti antakiai

Šį sezoną itin pasisekė toms, kurios turi išraiškingus antakius. Platūs, tamsūs, ilgi antakiai taps bene ryškiausia veido dalimi. Moterims patartina jų nebeploninti ir nebedažyti blankiomis spalvomis – priešingai. Grožio meistrai atkreipia dėmesį, kad daili, natūraliai atrodanti vešlių ir gražiai išlenktų antakių linija būtina, jei norima dailiai įrėminti akis. Jiems paryškinti tiks pieštukas arba antakių šešėliai ir šukelės. Pieštuku paryškinta bei šukelėmis padailinta tvarkinga antakių linija gali tapti pagrindiniu viso veido akcentu ir žvilgsniui suteikti griežtumo bei paslaptingumo.

Akys - 50-ųjų įvaizdis, padūmavusios akys ir tviskesys
Nors pagrindiniu veido akcentu rekomenduojama palikti lūpas ar antakius, moterims, mėgstančioms akis pabrėžti šešėliais, taip pat neverta nusiminti. Šių metų vyraujančios rudens ir žiemos akių makiažo tendencijos apima keletą įvaizdžių – nuo lyg nešvaraus, nuvarvėjusio makiažo, išplaukusio žvilgsnio iki skrupulingo 50-ųjų įvaizdžio, kuris pasiekiamas staigiais, griežtais judesiais. Pagrindinė priemonė, norinčioms susikurti 50-ųjų stiliaus akių makiažą, yra pieštukas arba skysta akių plunksnelė. Tačiau patartina neapsiriboti tik juoda spalva, galima eksperimentuoti ir naudoti tamsų madingą chaki, rudos, pilkos spalvos pieštuką. Liniją brėžkite ne tik ant viršutinio voko, bet ir apatinio voko vidinėje pusėje. Toks makiažas puikiai tiks prie raudonų lūpų ir tvarkingos, skrupulingai supintos kaselės. Jei norisi, spalvą galima retušuoti teptuku, kad būtų išvengta griežto kontūro.

Pasak vizažistės Karolinos Taraškevič šaltuoju metų laiku bus madingas vis dar populiarus padūmavusių akių makiažas. Tik jis šiek tiek nutolęs nuo klasikinio padūmavusių akių makiažo varianto. Patartina dažytis ne taip ryškiai ir ne tiek daug, naudoti blizgias rudas, pilkas spalvas. Pilkų atspalvių šešėlius galima pritaikyti tiek dienai, tiek vakarui. Dienai siūlomas visą akį įrėminančių šviesiai pilkų atspalvių makiažo meistrų sukurtas įvaizdis, o vakarui patariama rinktis variantą su daugiau blizgesio bei tamsesniu apvadu. Padūmavusiosms akims pasirinkus sodrias slyvos spalvas, tamsiai mėlyną ir pilką, efektas bus toks pat įspūdingas, kaip ir tradicinių juodų padūmavusių akių, tik naujuoju siekiamas dramatiškas, „dėmėtas“, „nešvarus“ įvaizdis. Galima derinti su išsitaršiusių plaukų šukuosena.Galima pasirinkti ir šalto, dramatiško žvilgsnio makiažą. Naudojami tviskantys akių šešėliai, kreminė jų konsistencija, kad būtų sukuriamas šlapias žvilgnis. Spalvos neišplaukusios, su ryškiais kontūrais ir linijomis.

Makiažo specialistai šį rudenį mato ne vien tik niūrias spalvas. Jie siūlo paryškinti akis įvairių spalvų šešėliais. Pirmenybė turėtų būti teikiama violetinės, mėlynos ir rudos spalvų paletei. Madingi ir aukso dalelių turintys akių šešėliai.
 
 
Makiažas: Karolina Taraškevič, asist. Ugnė Ežerinskaitė
Šukuosena: Robertas Bulskis
Nuotr. autorius: Lukas Keizikas
 
 
Makiažas: Karolina Taraškevič, asist. Ugnė Ežerinskaitė
Šukuosena: Robertas Bulskis
Fotografas: Lukas Keizikas
 
 
Fotografas: Giedrius Jankauskas
Stilius, makiažas, šukuosena: Karolina Taraskevič
 

Fotografas: Gediminas Žilinskas
Makiažas: Karolina Taraškevič
 
Fotografas: Mykolas Tuita
Makiažas: Karolina Taraškevič
 

 
 

 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus