• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

2011 makiažo tendencijos pagal Jillian Dempsey  2 

Autorius: AVON
2011-01-14 08:00:00

2011 makiažo tendencijos pagal Jillian Dempsey
AVON nuotr.

Jillian Dempsey – tai grožio industrijos garsenybė. Ji garsėja kaip viena iš talentingiausių ir įtakingiausių makiažo specialisčių, galinčių intuityviai padėti moterims atrasti savo grožio sampratą ir stilių.

 

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios makiažo klaidos, kurias daro moterys?


Man atrodo, kad moterys dažniausiai suklysta tvarkydamos antakius ir pasirinkdamos makiažo pagrindo spalvą.


Panašu, kad kai kurios moterys tiesiog nežino, kaip taisyklingai suteikti antakiams formą ir juos per daug paryškina. O kalbant apie makiažo pagrindą, kartais moterys pasirenka arba per tamsų arba per šviesų atspalvį savo odos spalvai.

 

Kaip gražiai atrodyti žiemą?


Pabrėžkite akis, paryškindami blakstienas. Be to, man patinka arba ryškiai nudažytos lūpos, arba pateptos neutralaus atspalvio lūpų dažais. Šiuo metu mano mėgstamiausi lūpų dažai – „Moisture Seduction“. Jie tikrai puikūs. Jų teikiama drėgmė lieka ant lūpų ir neleidžia joms išsausėti, o spalva stebina sodrumu.  

 

Kaip suteikti neutralaus atspalvio dažais pateptoms lūpoms daugiau seksualumo?


Be abejo, neutralaus atspalvio dažais padažytos lūpos gali atrodyti seksualiai. Tereikia lūpų centre užtepti šiek tiek blizgio. Lūpos atrodys putlesnės, jų centre atsispindės šviesa ir burna labiau išryškės. Norint, kad siauros lūpos gražiai atrodytų, reikėtų rinktis natūralią arba neutralią spalvą ir šiek tiek blizgio. Rožinio atspalvio neutrali spalva irgi gali atrodyti seksualiai ir paryškinti lūpų grožį.

 

Kokios numatomos makiažo tendencijos?

Pavasariui prognozuojama romantiško minimalizmo tendencija. Jaučiu, kad naudosim daug spindesio suteikiančių priemonių. Ant lūpų numatomi tikri spalvos pliūpsniai. Populiariausia spalva bus raudona ir įvairios jos variacijos, labai madingos turėtų būti drąsiai ir sodriai padažytos lūpos. Tekstūra tiks ir blizgi, ir matinė. Man labai patinka kontūrų pieštuku paryškintos akys. Aš derinu jas su ryškiai padažytomis lūpomis ir jaučiu, kad ateinantį pavasarį tai bus nepaprastai madinga.

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Solveiga
2011-01-17 10:50:49
Mei, siūlyčiau nepainioti minimalizmo su natūralumu ;)

Minimalus makiažas - tai tas, kur naudojama mažiausiai priemonių. Vien ryškiai raudonos lūpos ar vien pieštukas ir tušas akims - tai jau minimalu. O va natūralus ar "nude" efektas - čia jau visai kas kita. Minimaliom priemonėm tai nė nekvepia. Bet efektas jau kitoks.
Mei
2011-01-16 13:09:39
"Minimalizmo tendencija", kurios visni - raudonos lūpos ir pieštuku ryškintos akys: jūs suvokiat, ką rašot, ar ne visai? :)