• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ant podiumo karaliauja natūralumas ir ilgos blakstienos

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-01-06 08:00:00

Ar šventės, ar paprasta diena, tačiau dažna dailiosios lyties atstovė neapsieina be makiažo. Vienos renkasi patį mažiausią makiažo kiekį ir stengiasi siekti natūralumo, o kitoms patinka savo bruožus paryškinti ryškiomis ir net, kartais, akį rėžiančiomis spalvomis.
Šiemet, kaip ir pastaraisiais metais, garsiausi pasaulio stilistai siūlo moterims pabrėžti savo natūralumą ir žavėti aplinkinius tuo, ką joms davė Motinėlė Gamta. Tačiau jei jau taip sunku ar nejauku į lauką išeiti visai nepasidažius, tuomet, norėdamos stilingai ir nevulgariai atrodyti, neperkraukite kosmetikos ant savo veido.
 
Makiažas: Gražu tai, kas natūralu

Kiekvieną dieną, kai einate į darbą ar paskaitas, rinkitės kuo šviesesnes ir natūralesnes spalva veidui. Šviesiajam paros metui puikiai tiks rudas tušas akims bei lūpų blizgis, kuris pabrėš Jūsų natūralumą. Puikiai tiks idealiai prie veido spalvos priderinti skaistalai. Tik nepadauginkite. Kuo mažiau pompastikos, kuo mažiau spalvų! Geriau stipriąją artileriją panaudokite vakarėlio metu!
 
Auksinė šio makiažo taisyklė: Jei Jūsų veido oda nėra itin lygi, nebijokite naudoti maskuojamųjų priemonių: maskuojamo pieštuko ar birios pudros.
 

Makiažas: Raudonos lūpos

Jei visgi negalite atsispirti spalvoms ir kosmetikai, elkitės saikingai. Norite atrodyti koketiškai kavinėje ar draugių susitikime? Ištraukite iš kosmetinės raudoną lūpdažį, pasidažykite juo lūpas ir pirmyn! Į Jus būtinai bus atkreiptas dėmesys, sulauksite komplimentų. Tik nepamirškite, kad ryškiai raudonos lūpos netiks tuo atveju, jei žadate eiti į rimtą pokalbį dėl darbo ar susirinkimą.
 
Auksinė šio makiažo taisyklė: raudonos lūpos + kitų veido dalių natūralumas. Tokiu atveju lūpų dažas 100% atliks savo funkciją – padarys Jus pastebima ir išraiškinga.
 

Makiažas: Ilgos blakstienos

Ant podiumo kviečiame.... Visas gražuoles, kurios Motinėlės Gamtos yra apdovanotos ilgomis blakstienomis! Ilgos natūralios blakstienos – nuostabu. Ilgos padažytos blakstienos – puiku! Svarbiausia nepamiršti jų paryškinti. Blakstienų dažymas yra puiki galimybė paryškinti išraiškingas akis. Nenaudokite jokių pravedimų, pakanka gero tušo, su kuriuo Jums pavyks sukurti išraiškingas akis.  Ilgos juodos blakstienos ir lūpų blizgesys – dešimt balų!

Auksinė šio makiažo taisyklė: Neperkraukite ant blakstienų tušo, kad nesusidarytų gumulėliai ir dienai įpusėjus, nepajuoduotų paakiai.
 

Makiažas: padūmavusios akys

Tai gana kaprizingas, tačiau velniškai gražus makiažo tipas kiekvienai fatališkai damai. Padūmavusios akys – tai išraiškingas ir gundantis žvilgsnis, kviečiantis atsipalaiduoti ir pamiršti viską aplink. Rinkitės tokį, eidamos į vakarėlį ar pokylį, tačiau venkite padūmavusių akių makiažo paprastą dieną. Kosmetika gali susilieti, tušas nubyrės ir iš Jūsų nebeliks tos fatališkos damos – vyrų užkariautojos.

Auksinė šio makiažo taisyklė: Privalote būti atsargios, jei nenorite atrodyti it kalėdinės eglutės. Arba padūmavusių akių makiažas arba masyvūs aksesuarai. Juk nenorite atrodyti neskoningai? Būtų puiku, jei prieš išeidamos į svarbų pokylį, pavartytumėte modelių nuotraukas bei galimas aprangos, makiažo, aksesuarų bei šukuosenų variacijas.
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus