• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Antakių formavimas namuose: privalai tai žinoti  6 

Autorius: Parengė Laura M., Jupiterimages nuotr.
2009-03-13 00:00:00

Antakių formavimas namuose: privalai tai žinoti
Tobuli antakiai – efektyviausia priemonė padailinti akims. Tinkamai parinkta antakių forma gali pakeisti ne tik tavo žvilgsnį, bet ir visą įvaizdį.

Štai 10 faktų, padėsiančių sklandžiai atlikti antakių formavimo procesą namuose ir kokio rezultato turėtum tikėtis.

1. Vienas svarbiausių reikalavimų pešiojant antakius – tinkamas apšvietimas, kad geriau matytum visus nereikalingus plaukelius. Idealu jei tai pavyks daryti dienos šviesoje –
pavyzdžiui, atsisėdus priešais langą.

2. Tvarkydamasi antakius naudokis 2 veidrodžiais: dideliu ir kišeniniu. Kišeninį priartinusi prie antakio atidžiau apžiūrėsi nereikalingus plaukelius, o didžiajame geriau matysi visą vaizdą.

3. Plaukeliai pešiojami po antakiu, tarp antakių ir pavieniai ties išoriniu akies kampu.

4. Šiukštu nepešiok virš antakio. Šie plaukeliai nebeataugs tokie patys, o būtent viršutinė plaukelių juosta sudaro natūralų tavo antakio linkį.

5. Neišpešiok ilgų plaukelių, nes būtent jie suteikia antakiams apimties ir formos, tokį išrovus gali likti negraži ertmė.

6. Išpešiojusi vieną antakį nesistenk idealiai nukopijuoti jo formos pešiodama kitą. Kaip tavo akys nėra identiškos, taip ir antakiai tėra panašūs, bet ne vienodi. Tad suteik jiems panašią formą, bet atsižvelk ir į kiekvieno antakio ypatumą.

7. Jei antakiams pešioti naudoji specialias vaško juosteles, prieš procedūrą kruopščiai nuvalyk antakių sritį, kad neliktų kremo likučių, ir vos vos papudruok talku ar vaikiška pudra – taip geriau prilips vaškas.

8. Turėk omeny, kad tiesi antakio linija veidui suteikia vyriškumo, griežtumo, o išlenkti antakiai akis apdovanoja jausmingumu.

9. Šį sezoną madingi tankūs ir gana stori antakiai – tokiais jau seniai didžiuojasi aktorės Brooke Shields ir Jennifer Connelly. Tokia forma sukuriama paliekant aiškius ir storus antakius, bet tuo pačiu vis tiek suteikiant jiems išlenkto lanko formą.

10. Nesikrimsk, jei kas nepavyko – beveik visas klaideles galima užmaskuoti tavo antakių spalvą atitinkančiais šešėliais ir antakių pieštuku! Svarbiausia – kitą kartą nebekartok tų pačių klaidų!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Leila
2010-05-06 16:33:38
Antakius galima formuotis ir namu salygomis,jeigu esi jau patyrusi,neispesioji nereikalingu plaukeliu....nes kitaip antakiu forma sugadinta.....o bukaprote ir pamaiva matau cia tik viena LUKNE....vat tik tokios kaip tu ir begioji po salonus,nes neturi ka veikt.....matosi,kad pasikelusi....negerbiu tokiu mergu....dauguma pesioja antakius namuose ir labai graziai atrodo,prisiziuri save....kartais salone taip tau sukuosena, antakius sugadina,kad geriau apie tai net ir negalvoti....vaikinas butu tokios apie tave nuomones FIFA....kurios daugumai vaikinu kelia juoka ir tikrai nepasididziavima...........
as
2009-09-06 23:06:54
Na žinoma jei leidžia galimybės tai smagiau viska daryti kirpykloje ir ypač jei tam neturi potraukio, talento ir pan. tačiau kam eiti y salonus jei tą sugebi. Kam tada mokėti už antakių sutvarkymą, tiek kiek dažų pakuotė tiek pat kainuoja:) Ir tikrai lukne ne visos namų sąlygomis išsidirbinėja.
to lukne
2009-06-21 18:59:55
Jei panelė PATI nesugeba pasidaryti tokių elementarių ir paprastų dalykų, kaip išsipešioti antakius ar pasidaryti manikiūrą yra GĖDA. Na, bet jei tu nesugebi, ir nenori išmokti, tai suprantama, gal ir geriau kreiptis į specialistus nei būti panašiai į kaliausę. O vadinti kitas bukaprotėm, kurios nori išmokti save prižiūrėti, yra mažų mažiausiai žema.