• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar moki teisingai pešioti antakius?

Autorius: Pagal užs. spaudą, Gerda Zemenskaitė
2010-05-10 08:00:00

Ar moki teisingai pešioti antakius?
jupiterimages.com nuotr.
Kas svarbiausia moters veide? Žinoma, jog akys, atsakys daugelis. Tačiau gerai pagalvojus, mūsų veido išraiškai ypač svarbios ne tik akys, bet ir antakiai.

Neprižiūrėti arba, atvirkščiai, ypač rūpestingai prižiūrėti bei išpešioti antakiai atkreipia dėmesį arba gadina įspūdį apie išorinį grožį. Būtent dėl to, antakiai reikalauja ypatingos priežiūros. Paprasčiausias būdas antakių formos koregavimui, yra specialistė grožio salone. Čia Jums bus atliktos tokios procedūros kaip:
-Depiliacija
-Antakių dažymas
-permamentinis makiažas

Po to, kai antakiai bus sutvarkyti kosmetologijos kabinete, Jūs ir pačios galėsite juos prižiūrėti savarankiškai: periodiškai pešioti ataugusius plaukelius ir, esant reikalui, padažyti juos dekoratyvinės kosmetikos pagalba. Be to, norėdamos, Jūs ir pačios, galite patvarkyti savo antakius namų salygomis, o šis straipsnis Jums, be jokios abejonės, padės tai padaryti.

Pasiruošimui jums prireiks:
-Didelio veidrodžio
-Pinceto
-Dezinfekuojančio losjono.

Didelis veidrodis, visų pirma, reikalingas tam, kad rankos būtų laisvos, taip pat, kad galėtumėte matyti abi akis vienu metu. Apšvietimas turi būti ryškus, patariama korekciją daryti dienos šviesoje. Kruopščiai nusiplaukite rankas, nuvalykite veidą bei antakius dezinfekuojančiu losjonu. Pincetą būtinai nuvalykite spiritiniu tirpalu. Dažnai tenka išgirsti rekomendaciją, jog antakių sritį patartina patepti kremu, tačiau to daryti nereikia, kadangi antakiai bus slidūs, blogai kibs plaukeliai ir procedūra bus skausmingesnė bei mažiau efektinga.

Pešiojame antakius
Ši technika nesudėtinga, tačiau yra dalykų, kuriuos būtina žinoti. Plaukelį suimti reikia kuo arčiau šaknelių, laisva ranka patempiant odą ir, staigiu judesiu, ištraukti. Stenkitės imti po vieną plaukelį, neskubėkite. Nuskausminimui galima naudoti arba karštus kompresus, kurie išplečia poras ir plaukelis lengviau išsipeš, arba, atvirkščiai, naudoti tam ledo gabalėlį, kuris veikia tarsi nuskausminimo priemonė. Padarome formą. Klasikiniai idealios formos antakiai yra iš trijų linijų, pravestų per kiekvieną veido puselę. Tam, kad nuspręsti, kur turėtų prasidėti bei baigtis, tas linijas reikia pažymėti savo veide. Tai galima padaryti pieštuko pagalba. Pridėkite pieštuką prie veido taip, kad jis eitų per pažymėtus taškus ir pažymėkite jų susikirtimą su savo antakio linija. Pirma linija vedama nuo nosies iki antakio ir eina per vidinį akies kamputį. Tos linijos susikirtimo taške su jūsų antakiu, reikia pratęsti vertikaliai į viršų. Jūs išgausite antakio pradžios liniją. Visi plaukeliai, kurie išeina už tos linijos, yra nereikalingi ir juos būtina pašalinti.

Antroji linija taip pat prasideda nuo nosies, bet eina per išorinį akies kamputį. Tos linijos susikirtimo taškas su antakiu — Jūsų antakio pabaigos taškas. Jeigu išorėje liko plaukelių, juos taip pat būtina pašalinti. Jeigu Jūsų natūralus antakis trumpokas ir nesiekia to taško, tai pakoreguoti galima makiažo pagalba.

Trečia linija eina per akies kraštą, kuomet jūs žiūrite tiesiai. Ji prasideda, kaip ir kitos, nuo nosies, o jos susikirtimo taškas yra labiausiai užlenktas, o taip pat aukščiausias Jūsų antakio taškas.

Pašalinus nereikalingus plaukelius iš kairiojo bei dešiniojo kontrolinio taško, pašalinkite likusius plaukelius antakio apačioje, padarydamos reikiamą išlenkimą ir suteikdamos antakiui reikiamą formą.

Per daug nepersistenkite antakių pešiojimu net ir tada, jei, Jūsų nuomone, jie labai platūs ir tankūs. Ištraukite kelis plaukelius iš vieno antakio ir tą patį padarykite su kitu, antraip jūs rizikuojate padaryti antakius skirtingus. Pažiūrėkite į veidrodį. Antakiai privalo būti simetriški. Gerai būtų, jei Jūs galėtumėte pažvelgti į save per du veidrodžius, t.y., pamatyti save taip, kaip jus mato iš šalies kiti, o ne taip, kaip Jūs matote save pačią veidrodyje. Tada Jūs galėsite tiksliau pakoreguoti antakių aukštį, storį, jeigu Jūsų antakiai natūraliai nesimetriški. Padarykite pertraukėlę, pažiūrėkite dar kartą į veidrodį ir, jeigu yra būtinybė, procedūrą pratęskite. Po to, kai baigsite korekciją, antakių sritį patepkite losjonu. Dabar juos galima ir kremu patepti, o geriau — geliu su alaviju.

Nepamirškite, kad išgautą formą reikia palaikyti, reguliariai išpešiojant ataugusius plaukelius. Galbūt Jums teks kartą per kelis mėnesius lankytis grožio salone, kad specialistas pataisytų antakių formą ir Jums būtų paprasčiau juos prižiūrėti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus