• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Blakstienų užrietimas - tai taip paprasta  5 

Autorius: Eli.lt
2009-08-23 08:00:00

Blakstienų užrietimas - tai taip paprasta
Jupiterimages nuotr.

Nedaug ką gamta apdovanojo gražiomis, puriomis, išraiškingomis blakstienomis. Pailginti ir pastorinti jas galima tušo pagalba, o užriesti kur kas sunkiau.

Išeitis yra: specialios žnyplutės, specialus riečiantis tušas. Tačiau visa tai kelia daug vargo, o rezultatas trumpalaikis. Štai kodėl salonuose pradėtos teikti tokios paslaugos, kaip cheminis blakstienų garbanojimas, užriečiantis jas mėnesiui laiko, bei priauginimas.

Pati cheminio blakstienų garbanojimo procedūra labai panaši į cheminį plaukų garbanojimą. Netgi saugesnė – juk blakstienos gyvena 90 dienų, o po to visiškai atsinaujina. Po 2-3 mėnesių vėl galima apsilankyti pas kosmetologą.

Nebijokite pasitikėti specialistu, jei tai yra tikras profesionalas: nei vokams, nei akims cheminės medžiagos nepakenks. Jums tereikia tik kantrybės: procedūra trunka apie 40-50 min.

Cheminis blakstienų garbanojimas visiškai neskausmingas. Kažkiek nemaloniai galite jaustis, kai blakstienas užraito ant specialių suktukų, kurių ilgis siekia 4cm, o storis priklauso nuo blakstienų ilgio ir norimo efekto. Storesni suktukai labiau tinka ilgoms blakstienoms. Ant plonyčių suktukų galima užraityti net ir trumpiausias blakstienas. Užraičius blakstienas ant suktukų, jos ištepamos specialia medžiaga. Praėjus reikiamam laiko tarpui, jos gerai nuplaunamos. Suktukai lieka ant blakstienų, kurios ištepamos fiksatoriumi. Tuomet suktukai yra nuimami, ir procedūra baigta.

Ypatingos priežiūros blakstienoms po cheminio garbanojimo nereikia. Tačiau toms, kurios laikosi visų rekomendacijų, patariama išbandyti ricinos aliejaus kaukes. Kasdien pašildytu aliejumi ištepkite blakstienas ir palikite 2 valandoms. Po to kruopščiai nuvalykite servetėle.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nusivylusi
2010-04-03 15:08:23
Tai yra kazkoks siaubas,
vakar man uzriete blakstienas , o siandien dar vis verkiu pasiziurejus i veidrodi
kazkoks tai kosmaras
ir dariausi vianame geriausiu Klaipedos salonu .............
tiesiog - tragedija,as jau nekalbu apie tai kaip tai gadina oda (ta chemija) , jeigu kas galite to isvengti , tai tik kuo toliau nuo tooooooo. Dekui uz demesi!
oj
2009-08-23 16:58:53
oj kaip nusivyliau...reklama.....nuo kada chemija nekenkia, ypac jautriausiai veido vietai??????
au*
2009-08-23 16:40:46
Pabandykit į didesnius grožio salonus užsukti, pasiteirauti, turėtų juk kažkas daryti :)