• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Escape to Paradise“ spalvų kolekcija pavasariui

Autorius: Eli.lt, Amway
2012-03-27 17:48:00

Dalyvaukite fotokonkurse "Pavasario spalvos" ir laimėkite šį makiažo rinkinį!

Ne už kalnų tikrasis pavasaris, kuris kartu su ARTISTRY šių metų pavasario kolekcija „Escape to Paradise“, įkvėpta mažo Italijos miestelio Portofino vaizdų, kvies visas damas sužibėti gyvomis spalvomis. Pasinerkite į prabangą su ryškiomis spindinčiomis spalvomis ir atraskite paletę, kuri šį sezoną puikiai atspindės pasitikinčios savimi moters rafinuotumą.

Švelnūs bronziniai „Beachfront“ paletės atspalviai suteiks Jums žavų spindesį, o su spalvinga „Seascape“ palete tikrai neliksite nepastebėta. Šviesios linijos derančios su natūraliais spindinčiais akcentais puikiai pabrėš Jūsų išskirtinį grožį. Šios naujausios spalvų paletės – tai tobulas balansas tarp rafinuoto flirto ir elegancijos.
Patirkite Portofino spalvų kerus


Pasinerkite į ypatingą Portofino grožio pasaulį su nauja kolekcija, kurią sudaro dvi nuostabios spalvų paletės:
• „Seascape“ –  ryškių ir spindinčių spalvų paletė;
• „Beachfront“ – auksinių atspalvių paletė.

Keturių atspalvių skaistalai ir akių šešėliai, dviejų spalvų lūpų blizgis ir akių pieštukas, įeinantys į kiekvieną paletę (juos galima įsigyti atskirai), padės įgyvendinti pačias madingiausias šio sezono makiažo tendencijas ir sukurti prabangų įvaizdį.

Spindintys skruostai
Paryškinkite skruostus ir pagyvinkite veidą skaistalais, kurių atspalvius galima naudoti atskirai ar derinant tarpusavyje, suteikiant skruostams ypatingą švytėjimą ir spindesį.

Akių šešėliai
Pabrėžkite akis švelniais šešėliais, kurie tolygiai padengia voką ir suteikia akims tobulą formą, o žvilgsniui – daugiau išraiškingumo. Žaiskite spalvomis – naudokite šešėlius atskirai arba kartu su kitomis spalvomis, išbandykite švelnesnių arba ryškių atspalvių kombinacijas – ir Jūsų akys neliks nepastebėtos.
Visi kosmetikos produktai yra praturtinti vitaminu E, kuris nuo senų laikų yra vadinamas „geriausiu odos draugu“.Suteikite lūpoms gundančio blizgesio
Pasirinkite vieną iš dviejų lūpų blizgių kerinčio dueto palečių „Pacific Orchid“ ar „Tropical Coral“ ir suteikite savo lūpoms ilgalaikį blizgesį ir gundantį efektą. Vitaminas E maitina ir apsaugo lūpas bei suteikia joms ypatingo glotnumo ir švelnumo.

Pabrėžkite savo akis
Pabrėžkite savo akių kontūrus „Island Violet“ arba „Lagoon“ akių pieštukais. Šie ryškių egzotiškų spalvų akių pieštukai švelniai dengia vokus ir suteikia Jūsų žvilgsniui rafinuotumo ir ypatingo žavesio bei spindesio.

Naujausia pavasario „Escape to Paradise“ kolekcija spinduliuoja Viduržemio jūros žavesiu ir rafinuotumu. Spalvingos akys ir blizgios lūpos – nuo pastelinių iki ryškių kerinčių spalvų – pagrindiniai akcentai atnešantys pavasarinę nuotaiką šį sezoną.   

Dalyvaukite fotokonkurse "Pavasario spalvos" ir laimėkite šį makiažo rinkinį!


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus