• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Fotografas Nerijus Paluckas apie fotosesiją ir kaip jai pasiruošti

Autorius: Justina Karpavičiūtė, "BIOK laboratorija"
2012-02-14 08:53:00

Fotografas Nerijus Paluckas apie fotosesiją ir kaip jai pasiruošti
Kosmetikos pramonė ir gundo, ir vilioja, ir įkvepia, ir... piktina vartotojus. Vis dažniau į viešumą iškeliami faktai, kad kosmetikos gamintojai yra priversti stabdyti reklamines kampanijas, kuriose vaizduojami modeliai – pernelyg nudailinti kompiuterinėmis programomis. Lietuviškos kosmetikos gamintoja „BIOK laboratorija“ kartu su fotografu Nerijumi Palucku nori parodyti moterims, kad nuotraukos ir be retušavimo gali būti gražios, tereikia pamilti save, skirti laiko sau, savo odai, plaukams

„Gamta moteris apdovanojo. Kam tą grožį slėpti?“ – retoriškai klausia „BIOK laboratorija direktorius Linas Čereška. „Rengdami naujausią kosmetikos „Rasa“ kampaniją, sąmoningai ieškojome nuotraukos, kurioje modelis nebūtų neatpažįstamai nudailintas kompiuterinėmis programomis ar pagražintas dekoratyvine kosmetika. Nerijus – profesionalas. Ligšioliniai jo darbai neleidžia abejoti – tai fotografas, mokantis atsiskleisti natūralų moters grožį.“ – sakė L. Čereška.

Nerijus Paluckas – jaunas ir aktyvus mados fotografas, siekiantis karjeros ne tik Lietuvoje. Jis bendradarbiauja su amerikiečių mados žurnalu „Runway“, jo darbai publikuojami portaluose behance.net ir fashionserved.com. Šiuolaikines technologijas išmanantis autorius yra neabejingas ir klasikinės juostinės fotografijos perteikiamoms emocijoms. Pasak fotografo, reklaminės kampanijos „Rasa“ moterį įkūnijusi mergina – profesionalus fotomodelis – puikiai tiko šiam vaidmeniui. Herojė itin dėmesinga savo odai ir puoselėja jos grožį kasdien. Lengvai ir sklandžiai prabėgusios fotosesijos rezultatas – moteris, spinduliuojanti ramybe, pasitikėjimu savimi ir natūraliu grožiu.

Kiekviena moteris gali būti tokia. Žvaigždžių ir mados fotografu tituluojamas N. Paluckis dalinasi savo požiūriu į fotografiją ir patarimais, kaip pasiruošti fotosesijai, kurios rezultatas džiugintų.

Moteris svajoja apie profesionalią fotosesiją, tačiau jai nesiryžta. Kaip ją padrąsintumėte?

Manau ne vieną dailiosios lyties atstovę apima baimė pagalvojus apie savo fotosesiją. Protu suvokiame – kas čia tokio, bet grožio kultas šiandien toks išpūstas, taip viską užvaldęs. Žavimės žurnalų viršelių herojais ir, nors jų nė nesame matę, puikiai atpažįstame kiekvieną jų veido ar kūno liniją. Taigi gyvendami tokiame iškreiptame grožio kulto amžiuje, mes neretai jaučiamės esą ne tokie gražūs, slepiamės už išgalvotų stereotipų. Kodėl? Moteris, žiūrėdama į veidrodį ir matydama visus veido spuogelius, raukšles bei kitus netobulumus, išgyvena ir netgi pradeda dėl savo išvaizdos kompleksuoti. Ji gi ne tokia daili kaip žurnalo viršelyje besipuikuojanti mergina.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus