• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Graži paso nuotrauka - tai įmanoma!  2 

Autorius: Parengė Laura Mureikaitė
2008-04-23 00:00:00

Graži paso nuotrauka - tai įmanoma!

Jei jums atrodo, kad iš jūsų paso, vairuotojo pažymėjimo ar kito asmens dokumento nuotraukos žvelgiate ne jūs, o tikrų tikriausias Frankenšteinas, – pats metas pasidomėti, kaip vis dėlto nusifotografuoti taip, kad į šias nuotraukas pažvelgus kūnu neperbėgtų siaubo šiurpuliukai.


Būtina sąlyga – grožio miegas. Jei esate suplanavusi rytoj fotografuotis dokumentams, naktį gerai išsimiegokite. Taip išvengsite patamsėjusių paakių. Kad būtumėte visiškai tikra, iš pat ryto dar palaikykite ant akių žaliosios arbatos kompresą (5-10 min.) ir patepkite odą aplink akis vėsinančia paakių želė.

Makiažas – minimalus. Ryški balkšva fotostudijos šviesa negailestingai išryškina ne tik visut visutėlius makiažo štrichus, bet ir... visas jo klaideles. Taigi kad neatrodytumėte nuotraukoje kaip klounas, verčiau apsiribokite makiažo minimumu. Visa, ko jums reikia – tai natūralaus šviesaus atspalvio (pvz. dramblio kaulo, gelsvo smėlio) akių šešėliai, blakstienas užriečiantis tušas, identiškos spalvos lūpų apvadų pieštukas ir lūpų dažai. Beje, visas spalvas rinkitės tik matines, nes blizgios makiažo priemonės nuotraukoje gali jums iškrėsti nemalonių šunybių: tai skruostus nusės "prakaito" lašeliais, tai akys atrodys tarsi ašarotos. Nebent prieš pat fotografuojantis lūpų viduriuką (bet ne visas lūpas) švelniai brūkštelėkite bespalviu lūpų blizgesiu – tai suteiks joms putlumo.

Pasipudruoti nosytę. Prieš pat fotografavimąsi lengvai papudruokite skruostus, nosį, kaktą, smakrą. Tai garantuos, kad nuotraukose jūsų oda neblizgės ir neatrodys prakaituota.

Aprangos kodas: kuo paprasčiau. Nors žavi skarelė ar šalikėlis ant kaklo jums ir labai tinka, nuotraukoje jie atrodys kaip bereikalingas balastas. O jei "nedėkingai" pasikreips ar atvips – gali vizualiai pakeisti jūsų kaklo formą, pastorinti smakrą ir pan. Tad geriau visų viršutinės rūbų dalies dekoracijų atsisakykite ir vadovaukitės principu: kuo paprasčiau – tuo geriau. Net ir vienspalviai marškinėliai jūsų dokumentuose atrodys žaviau, nei įmantriais raukiniais puošta palaidinė. Tačiau išmintingiausia rinktis laiko patikrintą klasiką: marškinius su paprasta apykakle ir švarką arba kostiuminę liemenę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
g
2008-08-10 19:18:25
nu va rejks pasinaudot pasiulymais :)
Murkute
2008-07-26 16:56:10
Nesamoniu nesamone, islaikiau teises turejau sest ir blykst ir nufotkino, dabar nesiosiu sau nepatkusi weida 10 meu... Ech... :)