• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gražių blakstienų paslaptis  14 

2009-03-22 00:00:00

Gražių blakstienų paslaptis
Eli.lt; Jupiterimages nuotr.
Kiekviena moteris žino, kas ją padaro nepakartojama. Toli gražu ne paskutinę vietą šiame sąraše užima... žvilgsnis. "Svajingas", "išraiškingas", "seksualus" – kiek epitetų sugalvota, kad būtų galima apibūdinti moters akių trauką!


Taip, mūsų akys – ne tik sielos veidrodis. Tai pirmasis dalykas, kurį pastebime žvilgtelėjusios į žmogų, ir tikriausiai neatsitiktinai atsirado posakis "mylėti už gražias akutes". Tačiau neįmanoma turėti "gražias akutes", jeigu blakstienos silpnos, retos arba trumpos. Puiku, jei gamta jus apdovanojo, tačiau net ir laimingosioms ilgas ir tankias blakstienas būtina rūpestingai prižiūrėti, juk kas dieną jas veikiame chemiškai: mes jas dažome tušu, riečiame, o vakarais kartais pamirštame jomis pasirūpinti. Dėl šių priežasčių blakstienos kartais ima silpnėti ar net iškrenta. Laimei, yra receptų, galinčių jas sustiprinti.


Paprastai iškrentančių blakstienų nepastebime: augdamos naujos blakstienos pakeičia senas. Tai natūralus atsinaujinimo procesas. Šiuo atveju blakstienoms reikia įprastos priežiūros: ryte ir vakare iššukuoti šepetėliu, išteptu ricinos arba bet kokiu augaliniu aliejumi, braukiant iš apačios aukštyn. Prieš miegą blakstienų tušą reikia nuvalyti specialia emulsija arba kosmetiniu pieneliu.


Jei naudojate vandeniui atsparų tušą, jį geriausia nuvalyti dvifaziu losjonu su aliejumi. Užpilkite priemonės ant vatos disko, uždėkite jį ant voko ir palaikykite minutę laiko. Po to atidžiai nuvalykite tušą, netrindamos ir netempdamos odos.


Blakstienos greičiau iškrenta dėl įvairių priežasčių: alergijos kosmetinėms priemonėms, uždegiminių akių ligų, vaistų, vidaus ligų. Blakstienos krenta nusilpus organizmui, susilpnėjus jo gynybinėms funkcijoms. Bet kokiu atveju, jei jūsų blakstienos ėmė žymiai kristi, reikia pasikonsultuoti su gydytoju: jis patars, ką daryti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rejuville blakstienų plaukelių stiprintojas (3,5 m
2013-04-08 10:29:42
Ilgos, stambios, pilnesnės ir tamsesnės blakstienos per kelias savaites.

Rejuville Eyelash Revitalizer naudoja unikalų vaistažolių kompleksą su tauriaisiais vitaminais ir maistinėmis medžiagomis, kad pasiektų maksimalų blakstienų augimo stimuliavimą. Vaistažolių kompleksas (ženšenis, ginkmedis, takažolės ir šventagaršvės ekstraktas) Vitaminai ir maistinės medžiagos Maitina ir stimuliuoja šaknis

Naudojimas: Teptuku paskirstyti skystį ant viršutinio ir apatinio blakstienų paviršiaus nuo šaknų iki galiukų. Vengti kontakto su akimis. 5-10 minučių galite jausti nedidelį diskomfortą, gali truputį parausti oda. Pirmą savaitę naudokite vieną kartą per dieną, kas antrą dieną. Pripratus prie produkto naudokite kasdien, geriausia nakčiai. Sistemingas naudojimasis duoda rezultatus, kurie pasireiškia po kelių savaičių. Po 4-5 savaičių naudojimo, naudoti kartą per savaitę. Stenkitės išvengti patekimo į akis.

Produkto kiekis (3.5ml).

www.rejuvi.lt
Eivinte
2010-07-13 10:20:28
Blakstienas pradejau dazyti budama 13 m. (Ta Paauglyste)
Tai dabar, tokios nutriususios, ir tiek ju mazai... :(
Esant progai, visada lipinu dirbtines.
:)
2009-11-17 21:18:00
graziu blakstienu paslaptis yra geras grozio salonas ir 4 h darbo. nei tuso nei smuso ar dar kokiu nesamoniu, kas pora sav papiddymas ir jokiu problemu. tokia pati grozio paslaptis galioja plaukams, ragams:D, nagams. visoms kitoms kuno dalims yra truputy kitos grozio paslaptys, protingos viliokes jas zino