• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grožio konsultantė: Problematiška veido oda  14 

2008-02-29 00:00:00

Grožio konsultantė: Problematiška veido oda

Į lankytojų klausimus atsako Ingrida Stončienė, UAB "AVON Cosmetics" kosmetikos mokymų specialistė. Profesionali kosmetikė – vizažistė, daugiau kaip devynerius metus organizuojanti bei vedanti paskaitas grožio temomis AVON Konsultantėms. Taip pat aktyviai dalyvaujanti Lietuvos bei tarptautiniuose mados, stiliaus, grožio, kosmetikos, įvaizdžio formavimo seminaruose ir renginiuose.


Sveiki,
Paskutiniu laiku man ant smakro ir po nosies iškyla spuogeliai, kurių viršūnėlė vandens ar pūlinukų. Spuogelis iškyla per valandą ar greičiau. Išspaudus išbėga skystis. Man jie jau pabodo, nes gyja keletą dienų. Kremo nekeičiau, kaip ir kosmetikos. Paaiškinimų neturiu iš kur jie. Gal jūs galite man padėti. Ačiū.

Žaneta

Ingridos atsakymas:

Neaišku kada spuogai iškyla? Ar jie kyla nuolatos? Taip pat įdomu, kiek tau metų? Manyčiau, kad turi kreiptis į gydytoją dermatologą ar bent jau į kosmetologą, kad jis apžiūrėtų. Priežasčių gali būti įvairių. Tik apžiūrėjus ir sužinojus daugiau, galima būtų įvertinti, kas galėtų tau padėt.

=========================================

Turiu tokią bėdą: mano veido oda mišri, kartais riebi, kartais pleiskanoja, bet kada pasitepu kremine pudra po kelių valandų riebalai veidu bėgte bėga.
Turiu kirpčiukus, tad nuo veido riebumo jie greitai susiriebaluoja, todėl turiu kas dieną plauti galvą. Patarki, ką daryti, kad mano veido oda mažiau riebaluotųsi? Kokią kreminę pudrą rinktis?
Ačiū

J.J.

Ingridos atsakymas:

Taip ir nesupratau ar tavo oda mišri ar riebi?
Riebi oda dažniausiai būna su išsiplėtusiomis poromis, blizganti, dažnai spuoguota.
Mišri oda neretai riebaluojasi ir blizga tik vadinamoje "T" zonoje, t.y., kakta, nosis ir smakras riebaluojasi, o skruostai yra sausesni.
Šerpetotis oda gali dėl to, kad praranda didelį kiekį drėgmės. Šerpetotis gali tiek riebi, tiek sausa oda.
Būtų įdomu sužinoti, kuo prausi veidą, kokį dieninį kremą naudoji? Gal atrodys keista, tačiau viskas priklauso, kaip odą prižiūri kasdien. O makiažui pasirinkta kreminė pudra, riebiai odai turi būti lengva, neriebi.

2 psl.
Puslapis 1 iš 8Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Edvinas
2010-09-28 13:31:18
Laba diena. Turiu problemele su veidu. Man ant veido yra spuogu ir aš naudoju Akne bp5 kai pasitepu su juo ryte spuogo nebelieka,bet lieka pastoviai tokias raudonos demelės ar tai gerai? Ir dar norėjau paklausti mano skuorsai visada tokie raudoni ar yra kokia priemonė kad pašalint ta raudonumą kad būtų skruostai veido odos spalvos?
Milda
2010-07-06 18:15:59
Nebloga konsultantė, radau ir sau tinkamų patarimų, nors pradėjusi skaityti, galvojau, kad bus kaip visuomet - nieko nežinau, eik pas gydytojus, tai kam tokių temų išvis reikia.. Patiko, kad siūlo dalykus bendrai , pvz, drėkinamasis kremas, kaukė ir pan. o ne taip : va yra gera kaukė iš AVON, šitą jau pirk.
gggg
2010-02-23 17:13:50
nesuprantu savo odos, kartai man ja trauke lyg butu sausa,bet tuo paciu ji labai riebaluoa ir poreta, prarandy vilty kaip pasidzau nes makiazopagrindas nubega ir atrodau issidaziusi pletmais + labai blizga veido oda, kosmetika tikrai naudoju gera ir isbandziau daug vaiantu, esu praradusi vilti, ka daryti?