• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išbandyta – patvirtinta!

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2009-10-26 12:56:00

Išbandyta – patvirtinta!
Ką čia slėpti – ne viena galime gerą pusdienį praleisti kosmetikos parduotuvėje skaitydamos naujausių kremų aprašymus, studijuodamos veikliųjų medžiagų poveikio pažadus ir nuolat susigundyti ką nors tokio stebuklingo įsigyti ir... išbandyti.

Mėgaujamės atrasdamos naujus odos priežiūros produktus, naudodamos ir žinodamos, kuris verčiausias būti nepakeičiamiausias. Kiekvienai asmeniškai. Ir visoms draugiškai.

Tikriausiai pamenate praėjusio IEVOS numerio pažadą: išbandyti kompanijos AVON naujieną – serumą ir naktinį kremą brandžiai odai AVON ANEW REVERSALIST? Išbandyti ir aprašyti. Laikas pažadą tesėti: mėnesio bandymas uoliai tepant šį serumą drauge su naktiniu kremu ant veido ir stebint odos būklės pokyčius baigtas ir šios priemonės įvertintos asmeniškai.


Jurgita Varnaitė-Kačinskienė: „Kremo pakuotė – patogi, prabangiai atrodanti. Serumo pakuotė kiek neįprasta, gal šiek tiek per didelė. Į kelionę  neimčiau, nes kosmetinėje užimtų daug vietos. Pakuočių spalvos gerai atspindi, kad tai brandžios odos kosmetika. Priemonių kvapas – gaivus, vos  juntamas, neerzina, pasitepus po kiek laiko kvapo nebejaučiama. Man šiuo metu tai aktualu, nes laukiuosi vaikelio, todėl aitresnių kvapų kosmetika erzina ir negaliu jos naudoti. Taip pat patiko, kad tik užsitepus priemones nejaučiu jokio dilgčiojimo ar odos graužimo. Pasitepus serumo veidas tampa lyg šilkinis, labai švelnus, malonu jį liesti. Kremas ne per riebus, veidas neblizga, nelieka riebumo jausmo. Naudodama serumą ir kremą pastebėjau, kad pakankamai gerai drėkinamas veidas, nes mano oda mišri ir jei naudodavau netinkamą kremą, sausesni veido plotai rytais pleiskanodavo. Šie produktai man patiko.“


Gražina Grigutienė: „Nesu iš tų, kurios tiki stebuklingais kremais ir dar stebuklingesniu jų efektu. Mano manymu, skruostams pakelti naudojamas skalpelis, visa kita – niekai. Tačiau tikiu, kad šiek tiek atgaivinti, pažadinti, sudrėkinti ir pamaitinti odą tikrai galima kremais. Priemonių AVON ANEW REVERSALIST pakuotės įspūdingos. Jos šiltos ir prabangiai atrodo. Kvapas – malonus ir neerzina, o konsistencija – labai švelni. Priemonės puikiai tepasi, lengvai susigeria, tiesiog akimirksniu pranyksta susiliesdamos su oda. Iš karto, vos užtepus priemonę, oda tapo lygi, glotni, tarsi aksominė. Man asmeniškai norėtųsi šiek tiek riebesnės ir labiau drėkinančios sudėties. Tačiau jau po pirmos dienos su AVON ANEW REVERSALIST norėjau pasakyti „super!“ Pirminis kremo efektas tikrai akivaizdus. Vėliau kremo veikimas nebūna toks stulbinamai ryškus, nes oda jau būna atsigavusi, sudrėkinta ir pamaitinta. Jau vien todėl raukšlelės būna ne tokios ryškios, taigi rezultatas visai neblogas.“


Eglė Zubkauskaitė: „Paėmusi į rankas AVON ANEW REVERSALIST serumo flakoną ir naktinį kremą pirmiausia pasidžiaugiau pakuotėmis – vaiski raudona spalva, kokybiškas įpakavimas, modernus dizainas. Man tai svarbu. Nes mėgstu, kad ir akims būtų miela, ne tik odai malonu. Tada atsiveria platesnės galimybės placebo efektui pasireikšti – tai tikrai veikia. Mokslininkai jau seniai įrodė: kai moteris nusiteikusi patikėti, kad kremas iš tiesų stebuklingas, jo efektas būna net 40 procentų geresnis! Kodėl tuo nepasinaudojus, jeigu viskas mums tik į naudą? Todėl ir aš renkuosi – tikėti. Serumo pakuotė ir man pasirodė šiek tiek neįprasta, didoka 30 ml priemonės kiekiui. Vėliau prasidėjo kitas kremo degustavimo etapas – ant kruopščiai nuvalytos veido odos iš pradžių patepiau kelis lašelius serumo. Apėmė keistas pojūtis: ypač švelni tekstūra tarsi aksomo šydu aptraukė odą – nepaprastas švelnumas, tačiau oda visai neriebi. Gal net atvirkščiai – sausoka. Pasitepus naktiniu kremu sausumo pojūtis dingo, itin lengva kremo tekstūra akimirksniu susigėrė, priemonės – malonaus, neerzinančio kvapo. Jau po kelių akimirkų pradėjau jausti peršėjimą. Supratau, serumas ir kremas ėmė veikti. Štai šioje vietoje turiu parašyti didelėmis raidėmis – DĖMESIO! Gamintojas įspėja, kad kai kurioms moterims, kurių oda jautresnė, gali pradėti dilgčioti, peršėti, bet per savaitę oda pripranta ir šių simptomų nebelieka. Tai dėl glikolio rūgšties, įeinančios į priemonių sudėtį. Tačiau turiu dar kartą įspėti: jeigu jūsų oda yra labai jautri ir linkusi į alergijas, šie produktai, ko gera, jums netiks. Nes tai intensyvaus poveikio priemonės, skirtos odai atnaujinti per ganėtinai trumpą laiką. Mano atveju oda nėra visiškai lepi, tačiau linkusi kartkartėmis rodyti kaprizus – nuolat primena T zonos egzistavimą, kartais išsausėja iki šerpetojimo. Visą savaitę tepdamasi serumu ir kremu jaučiau šiokį tokį diskomfortą, net ir dieną atrodydavo, kad kaista skruostai, kol galų gale oda adaptavosi. Tačiau teigiamą efektą pastebėjau jau po trijų dienų, dar nepraėjus peršėjimui. Oda tapo elastingesnė, sudrėkinta ir skaistesnė. Beje, ryte pasitepusi serumu galėjau naudoti toninį kremą – jis puikiai tepėsi, oda neblizgėjo. Atvirkščiai, serumas – puikus makiažo pagrindas, odai suteikia papildomo švelnumo, šiek tiek sutraukia poras ir dar geriau užfiksuoja toninį kremą.

Sunku būtų paskaičiuoti procentais, kaip oda atsigauna jau po dviejų, keturių savaičių naudojant šiuos AVON produktus, tačiau galiu drąsiai teigti: mano atveju odos būklė akivaizdžiai pagerėjo. Tiesiog jaučiau, tarsi iš pradžių vyktų švelnus lingavimas, kai oda, veiklių medžiagų padedama, atsikrato seno išsausėjusio sluoksnio ir ima kurti naują – elastingesnį, sudrėkintą ir skaistesnį. Dėl raukšlių gilumo – sunku pasakyti, nes –  tfu tfu tfu – dar nespėjau užsidirbti labai ryškių, kad galėčiau stebėti tokį pat ryškų jų sunykimą. Tačiau galiu reziumuoti: AVON ANEW REVERSALIST tikrai veikia. Net labai teigiamai.“

Kitame IEVOS numeryje tęsime bandymus. Šį kartą mūsų taikinys bus kompanijos AVON blakstienų tušai. Riečiamasis blakstienų tušas „SuperCurlacious“ , tankinamasis blakstienų tušas „ SuperShock“  ir blakStienų tušas „Spectra Lash“. Jį į gležnas rankeles vėl ims trys moterys. Išbandys, įvertins ir gruodžio mėnesio IEVOJE viską jums  papasakos.

www.avon.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus