• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išrinktas geriausias metų vizažistas (foto)  3 

Autorius: Lina Lelytė
2008-04-09 00:00:00

Išrinktas geriausias metų vizažistas (foto)

Balandžio 9-ąją prekybos centre "Europa" buvo renkamas geriausias Lietuvos makiažo meistras. "Max Factor vizažistas 2008" vardas buvo suteiktas Aurimui Juodiškiui. Šventės proga "Max Factor" kvietė visus, neabejingus grožio ir stiliaus naujienoms išbandyti profesionalių vizažistų sukurtą nepriekaištingą makiažą "Max Factor" priemonėmis bei susipažinti su naujausiomis makiažo tendencijomis. Jas susirinkusiems pristatė vienas garsiausių Europos vizažistų Jan Thomas.

Nuo pat vidurdienio "Europoje" vyko grožio šventė, skirta visiems mados ir stiliaus centro lankytojams. "Max factor" vizažistai demonstravo, kaip susikurti nepriekaištingą makiažą, o vakaro kulminacija tapo "Max Factor vizažistas 2008" finalas.

Dėl šio "Max factor" titulo varžėsi trys jau atrinkti įdomiausiais sumanymais, laimėjimais darbo srityje ir savo patirtimi išsiskyrę vizažistai: Jolanta Paulauskienė, Aušra Kindurienė ir Aurimas Juodiškis.

Prieš paskelbdamas konkursinę užduotį Jan Thomas atliko makiažą garsiam Lietuvos modeliui Giedrei Rusytei, taip pademonstruodamas makiažo tendencijas ir dalydamas vertingus patarimus susidomėjusiai moteriškai auditorijai. Makiažo meistrų užduotis - sukurti natūralų makiažą, tinkanti kiekvienai, naudojant "Max Factor" kosmetikos priemones ir svarbiausia - savaip interpretuojant pavasario tendencijas bei nepamirštant ryškių, gaivių spalvų, kurios dabar bus itin madingos.

Nugalėtoją rinko žaismingu stiliumi ir nepakartojamais šou išsiskiriančio makiažo specialisto Jan Thomas vadovaujama kompetentinga komisija: žurnalo "Moteris" vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė, modelių agentūros "Major Image Group" bendrasavininkė ir festivalio "Mados infekcija" prodiuserė Renata Mikailionytė, "Max Factor" produktų grupės atstovė Lietuvoje Eglė Ženevičienė, vieni garsiausių Lietuvos fotografų Tomas Kauneckas ir Paulius Gasiūnas.

Po ilgos komisijos diskusijos buvo paskelbtas "Max Factor 2008 vizažistas". Juo tapo Aurimas Juodiškis, jau septinus metus kuriantis įvaizdį garsiausių Lietuvos dizainerių kolekcijų pristatymams, reklaminių klipų ir fotosesijų herojams, dirbęs su įvairiais komercinių televizijų projektais. Ne tik komisiją, bet ir susirinkusius Aurimas sužavėjo itin natūraliu, gaiviu ir vaiskiu makiažu.

II vieta atiteko Jolantai Paulauskienei trečius metus profesionalia vizažiste dirbančiai tarptautinių konkursų laureatei. Savo žiniomis ir patirtimi dalijasi su naujienų portalo alfa.lt, grozioklubas.lt ir tvakademija.lt skaitytojais, rašo straipsnius , rūpinasi nepriekaištinga "Olialia" mergaičių išvaizda, nuolatos savo žinias tobulina įvairiuose seminaruose. Konkursui pasirinkusi raudonplaukį modelį drąsiai eksperimentavo oranžiniais atspalviais. "Tai labai gaivus, energizuojančių spalvų makiažas" – įvardijo vizažistė.

III vietos laimėtoja tapo Aušra Kindurienė jau šešerius metus dirbanti kosmetike-vizažiste. Jos talentas įvertintas tarptautiniuose konkursuose, vienas tokių – pirmoji vieta kovo pabaigoje Rygoje vykusiame 7-ajame vizažistų konkurse "Baltic Open Competition Of Make-Up Designers", kategorijoje "Diamond Lady". Savo konkurso metu kurtą makiažą pati meistrė apibūdino kaip ryškų, hipnotizuojantį, kerintį.

Renginio metu pristatyta ir pavasariška naujausia "Monton" drabužių kolekcija.

Jan Thomas...

... ir jo sukurtas makiažas (modelis Giedrė Rusytė)

Aurimo Juodiškio kuriamas makiažas

Konkurso akimirkos


Komisija

"Monton" kolekcijos modeliaiRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mhm
2008-08-18 03:02:12
man ir nerodo'[
Inga
2008-05-28 15:19:08
Kaip pastebejau siame portale daugiau nei puses straipsniu foto yra nerodomos, net neidomu ir ka beskaityti...
Lina
2008-05-24 14:58:39
Kodel nerodo foto?