• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jan Thomas: mažos makiažo paslaptys ir pavasario tendencijos  1 

Autorius: Lina Lelytė
2008-04-10 00:00:00

Jan Thomas: mažos makiažo paslaptys ir pavasario tendencijos

Jan Thomas – kompetentingas "Max Factor 2008 vizažisto" konkurso ypatingas svečias, jo klientų sąraše popkaralienės Madonnos, aktorių Gwyneth Paltrow, Sharon Stone, Cameron Diaz ir Christine Appelgate vardai. Visoje Europoje žinomas makiažo meistras pasakoja, kaip susikurti nuostabų pavasarišką makiažą ir dalijasi mažytėm gudrybėm.

Svarbiausia šio pavasario makiažo tendencija yra nebijoti naudoti nors šiek tiek ryškesnių spalvų, sukurti seksualų, bet gaivų įspūdį. Vasarą moterys tampa šiek tiek laimingesnės, daugiau šypsosi, todėl ir makiažas turėtų tai atspindėti: būti nerūpestingas, lengvas ir vaiskus. Praėjusį sezoną madingos buvo žemės spalvos, rudi, bronziniai atspalviai, šiemet šios spalvos taip pat naudojamos darant makiažą, tačiau atsiranda ir intensyvesnių atspalvių. Veidas turi būti švytintis, spindėti. Tam labai svarbu ne tik tinkamai parinkti spalvas, bet ir makiažo pagrindą.

Makiažo pagrindas - yra problemiškiausias dalykas kuriant makiažą, todėl, jeigu moteris dvejoja, kas jai labiau tiktų, Jan Thomas pataria kreiptis į profesionalą, kuris ne tik parinks reikiamą makiažo pagrindą, bet ir pasiūlys tinkamą atspalvį bei tekstūrą.

"Labai dažnai moterys manęs klausia: man jau daugiau nei 30 metų, ar aš galiu naudoti ryškias spalvas? Aš jums pasakysiu paslaptį: yra labai svarbu, kurioje vietoje dažysite akių vokus... Kadangi, bėgant metams, oda tampa nebe tokia stangri, suglemba, tai norėdamos atrodyti puikiai, turite atkreipti dėmesį į tai, jog kuo daugiau jums metų, tuo žemiau reikia tepti akių šešėlius" – patirtimi dalijosi vizažistas.

Jan Thomas pataria makiažą kurti labai kruopščiai ir, dirbant su intensyviomis spalvomis, ypač melsvais atspalviais, reikia būti itin atidžioms, nes nubyrėjus šešėliams jūs atrodysite tarsi visą savaitę nemiegojusi, taigi, kad taip neatsitiktų galima pirmiausia padažyti akis ir tik paskui tepti makiažo pagrindą. Kitas būdas - po akimis paskleisti šiek tiek birios pudros ir padažius akis ją tiesiog nubraukti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2008-08-10 21:18:41
kas cia per nesamone? geriau trys šepetėliai vieniems akių šešėliams nei vieni akių šešėliai trims šepetėliams." argi cia ne tas pats :D:D:D:D