• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Jaunystės blyksnis

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2009-10-27 10:09:00

Jaunystės blyksnis
Mums pasisekė, kad gyvename ne tais laikais, kai vienintelis būdas odos jaunystei išsaugoti buvo kuo ilgesnis miegas. Arba pasirinkimas – daugiau nežiūrėti į veidrodį nuo tos akimirkos, kai kategoriška diagnozė „mieloji, tu sensti“ imdavo erzinti labiau nei, tarkime, statistiniai duomenys apie vyrų neištikimybę.

Dabar galime sau leisti būti jaunos ir mylimos, galbūt net neišduotos – nepriklausomai nuo to, kelintą dešimtį metų ritmiškai skaičiuoja mūsų biologiniai laikrodžiai. Galime apsimesti, kad jie mums neegzistuoja. Juolab kad niekas mūsų metų ir nematys. Jeigu tinkamai prižiūrėsime savo odą ir naudosime kokybiškas, naujoviškas, senstančios odos poreikius patenkinančias veido odos priežiūros priemones.

Šiuolaikinės moterys, sulaukusios 50 metų, susiduria su tais pačiais kūno ir organizmo pokyčiais kaip ir ankstesnės kartos – pokyčiais senstant organizmui. Mažėjantis estrogeno kiekis, menopauzės pradžia ir saulės spindulių poveikis – visa tai mažina odos stangrumą. Jungiamasis audinys tampa silpnesnis ir veido oda suglemba. Tai natūralus procesas, tačiau būtų nenatūralu nebandyti jo suvaldyti. Ypač šiais laikais, kai tiesiog į rankas įteikiama reali galimybė jaustis kur kas jauniau. Ir atrodyti ne 50–60, o lyg jums būtų 35–40 metų. Pasirinkus veiksmingą veido odos priežiūrą, skirtą brandžios odos problemoms spręsti, nekils tokių rūpesčių.

„Nivea Visage“ gamintojai supranta 50–60 metų moterų odos poreikius, todėl sukūrė išskirtinę veiksmingą liniją „Expert Lift“. Ji ypatinga ne tik  poveikiu. Pastebimai stangrinanti suglebusią odą ir stiprinanti veido kontūrus, veiksminga kaip veido tempimo operacija, tik iš vidaus, ši veido priežiūros linija puiki dar keliomis esminėmis savybėmis. Priemonės veikia itin greitai, rezultatų nereikia laukti po pusmečio. Ir dar – priešingai nei po veido tempimo operacijos, visiškai nėra gijimo po operacijos laiko. Jau po pirmo karto kas dieną jūs jaunėsite – tarsi laikrodžio rodyklę visagalis laikas būtų pasukęs atgal...
Skamba neįtikimai? Derindami anyžių ekstraktą „Bioxilift“ ir bioaktyvųjį drėkiklį – hialurono rūgštį „Nivea“ kosmetikos ekspertai sukūrė veiksmingą priemonę. Tyrimai rodo, kad produktai „Expert Lift“, suteikdami greitą ir ilgalaikį poveikį, gali pastebimai sustabdyti odos senėjimo žymes ir iš tiesų atsukti laikrodį.Kaip oda, kuri jau pradėjo glebti, gali vėl tapti stangri? Sprendimas yra paprastas, bet genialus. Vykstant fermentų hidrolizei, baltymų molekulės suskaido dvi itin veiksmingas „Exper Lift“ priemonių sudedamąsias medžiagas. Tokiu būdu veikliųjų medžiagų dalelės gali giliau įsiskverbti į odą ir veikti ten, kur jų labiausiai reikia, – gilesniuose odos sluoksniuose, kur ir vyksta esminiai odos pakitimai.

Štai kur pasireiškia „Bioxilift“, išskirtinės linijos „Nivea Visage Expert Lift“ priemonių sudedamosios medžiagos, poveikis. Vandeninis tirpalas, kuris gaunamas pašalinus vandenį iš anyžių vaisių, atlieka dvi funkcijas. Jis gali panaudoti savo sudėtyje esančius oligopeptidus – baltymų daleles – aktyviai kolageno gamybai ląstelėse skatinti. „Bioxilift“ taip pat pagerina ląstelės gebėjimą išsaugoti nesuirusį kolageno tinklą. Tai ypač svarbu, nes sulaukus 50–60 metų oda netenka vis daugiau kolageno skaidulų. Šios skaidulos taip pat praranda tamprius odos stangrumą palaikančius ryšius su ląstelėmis. Taigi  buvęs tankus ir stiprus tinklas pamažu atsilaisvina. Oda praranda elastingumą, o veido kontūrai, kurie atrodė stangrūs, ima glebti. „Bioxilift“ stiprina esamą tinklą, ir oda natūraliai keliama iš vidaus.

Be to, odos priežiūros sistema „Expert Lift“ sujungia „Bioxilift“ su kita „kvalifikuota“ stangrinamąjį poveikį stiprinančia sudedamąja medžiaga – specialios molekulinės struktūros hialuronano rūgštimi. Ši medžiaga odą skatina gaminti hialuroną. Ji odoje egzistuoja natūraliai, tačiau sulaukus 50 metų jos kiekis gerokai sumažėja. Hialuronanas yra svarbus, nes aprūpina odą gyvybiškai svarbia drėgme. Vienas hialuronano gramas gali sutvirtinti palyginti didelį kiekį vandens – iki 3 litrų ir suteikti jam tvirtą struktūrą. Kai tik vanduo, kurį sutvirtina hialurono rūgštis, pasiekia gilesnius sluoksnius, oda tarsi lengvai patinsta ir suglebusios veido  vietos natūraliai užpildomos iš vidaus. Pasitepus priemone šis pakėlimo efektas pastebimas akimirksniu. Veido oda atrodo lyg atkurta iš naujo.

Pastebimai stangresnė ir lygesnė, sudrėkinta ir pamaitinta oda, dailesni veido kontūrai – argi ne tokio rezultato tikimės žvelgdamos į veidrodį? Tokį rezultatą ir turėsite, jeigu išbandysite veido odos priežiūros liniją „Nivea Visage Expert Lift“. Tai visapusiška odos priežiūros sistema, susidedanti iš veido toniko, paakių bei naktinio kremų ir puoselėjanti odą visą parą.

Dieninis kremas – anyžių ekstrakto „Bioxilift“, drėkinamųjų savybių turinčios hialurono rūgšties ir itin veiksmingos UVA/UVB SPF 15 apsaugos derinys. Priemonė ne tik stiprina ir stangrina veido odą, bet ir veiksmingai apsaugo nuo tolesnio senėjimo, kurį sukelia saulės spinduliai. Itin gaivus aromatas puikiai nuteikia dienos pradžioje.

Vos pasitepus sodriu „Expert Lift“ naktiniu kremu, pasklis elegancijos ir geros savijautos aura. Šios priemonės aromatas yra sodresnis ir labiau lepina nei dieninio kremo. Be to, kremas miegant aprūpina odą papildomu pantenolio kiekiu. Pantenolis, žinomas ir kaip provitaminas B5, nėra šiaip grožio vitaminas. Jis giliai įsiskverbia į odą, išsaugo drėgmę ir iš vidaus drėkina bei ramina ją. Sustiprindamas odą stangrinančių medžiagų „Bioxilift“ ir hialurono rūgšties poveikį, pantenolis greitina brandžios odos raminimą ir atkūrimą. Vos pasitepusi pajusite, kaip veikia veikliosios medžiagos, – oda nustebins aksominiu švelnumu.

„Nivea Visage Expert Lift“ paakių kremas ir veido tonikas užbaigia veido odos priežiūros liniją. Šios priemonės, kurių sudėtyje taip pat yra veiksmingųjų veido tempimo medžiagų „Bioxilift“ ir hialurono rūgšties, specialiai sukurtos ypač jautriai ir streso nuvargintai akių srities odelei. Jos pastebimai sumažina paburkimą ir tamsius ratilus, pakelia ir užpildo šios veido odos dalį. Stangrinamasis paakių kremas yra bekvapis ir nedirgina net itin jautrios paakių odos. Jo sudėtyje taip pat yra ypač švelnaus saulės filtro, kuris saugo nuo saulės spindulių veikiamo odos senėjimo.

Siekdama, kad priemonės geriau įsigertų ir stangrinamasis poveikis būtų stipresnis, „Nivea Visage“ sukūrė gaivinamąjį veido toniką, kuris švelniai valo odą ir paruošia priemonėms nuo raukšlių naudoti. Grožio rutina tampa kasdiene prabanga!
Ar pastebėjote, kad priemonių pakuotės – miniatiūriniai dizainerio kurti šedevrai, juos tiesiog norisi turėti ant savo naktinio staliuko. Purpurinės dėžutės su įmantriu trijų matmenų sidabro spalvos rutulio motyvu kibirkščiuoja jaunystės blykstėmis ir slepia koncentruotą galią, kuri pasiruošusi ištikimai tarnauti tik Jums!


www.nivea.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus