• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kad nevargintų spuogai  8 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-09-27 14:18:00

Kad nevargintų spuogai
freedigitalphotos.com

Penktadienį mokykloje šokiai, o ant tavo nosies išdygo didžiulis spuogas? Spuoguota kakta priverčia kompleksuoti? Pats laikas reguliuoti mitybą!

 

Jei tavo veidą "puošia" spuogai, nesvarbu ar jie jaunatviniai ar karts nuo karto iškylantys pavieniai spuogeliai, pats metas susimąstyti ką valgai ir gerai pagalvoti, ar tikrai verta kiekvieną dieną užkandžiauti šokoladu ar greitu maistu.

 

Jei tavo oda probleminė, turi ją rūpintis kiekvieną dieną, naudoti specialias kosmetikos priemones jautriai odai ir, žinoma, reguliuoti mitybą.

 

Štai Top4 produktai, kurie padės išvengti spuogų!

 

Vanduo. Jis yra itin svarbus mūsų sveikatai, todėl kiekvieną dieną turime išgerti ne mažiau dviejų-trijų litrų gryno vandens per dieną. Jis pašalina toksinus, valo ir drėkina išsausėjusią odą. Taip pat vanduo gerina kraujo apytaką, dėl to veido oda įgauna sveiką rausvą atspalvį.

 

Žalioji arbata. Pats metas kavą pakeisti žaliąja arbata. Kavoje esantis kofeinas neigiamai veikia odą, ją džioviną, todėl gali atsirasti spuogelių. Žalioji arbata, anaiptol, ne tik suteikia žvalumo visai dienai, bet ir puikiai valo odą. 2-3 puodeliai žaliosios arbatos kiekvieną dieną ir spuogų kaip nebūta!

 

Jogurtas. Jis, panaikindamas žalingas bakterijas, esančias organizme, sureguliuoja virškinimo sistemą. Kiekvieną dieną reikėtų suvalgyti 1-2 indelius jogurto, o jei jo nemėgstate, darykite jogurto kaukes.

 

Omega-3 riebiosios rūgštys yra būtinos mūsų organizmui. Jos sumažina uždegimą ir riziką iškilti spuogui. Omega-3 yra labai svarbios ne tik skrandžio, bet ir smegenų veiklai. Omega-3 riebiųjų rugščių gausi valgydama graikinius riešutus, lašišą, otą. Beje, jei tave kankina spuogai, atsisakyk Omega-6 riebiųjų rugščių, jos tik paskatins uždegimo atsiradimą.

 

 



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Vanda
2011-11-08 00:06:07
Deja, veido, ar net kūno spuogai, tai ne tik mitybos padarinys. Pirmiausiai tai, taip vadinamos, kokinės bakterijos. Su jomis nėra paprasta, bet per 3 men galima atsikratyti spuogų visam laikui be laupymo, badymo, spaudymo...Reakcija į orą tik patvirtina, kad spuogai bakterinės kilmės. Imunitetas jas kontroliuoja. Kai keičiasi oras, nuovargis, bloga nuotaika,- susilpnėjęs imunitetas ir iš po jo kontrolės pabėga ...cocai (bakterijos ir pradeda daugintis) ir turime spuogus...Ateik, pamokysiu, kaip susitvarkyti.
Kristi
2011-11-06 22:44:34
Aišku, tai ką mes valgome atsispindi ant odos, juk ji vienas iš mūsų organizmo šalinimo organų, o veido oda ypač jautri bet kokiems užteršimams, bet negalima visko suversti mitybai. Vietoj to, kad skaitytumėt tokius straipsnius, geriau nueikite pas dermatologą, o po to pas kosmetologą. Gydytojas pasakys, kur slypi jūsų problema. O kosmetologas išvalys odą. Sėkmės tvarkantis odą.
na
2011-10-03 22:48:31
man pirmiausia spuogai kyla, nuo angliavandeniu, dar itakos turi oras, jei staigiai pasikeis: viena diena silta, kita jau dregna, lyja salta, iskart ir spuogai isdyks...