• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip taisyklingai tepti makiažo pagrindą?  5 

2008-02-02 00:00:00

Kaip taisyklingai tepti makiažo pagrindą?

Kaskart, kai tik prisireikia pačiai pasidaryti makiažą, tūkstančiai moterų prieina išvados, kad be visažisto pagalbos nepriekaištingai užsitepti makiažo pagrindą – daug sunkiau, nei išmokti mintinai viso pasaulio šalių ir jų sostinių pavadinimus.

Bet nenusimink – štai paprastos taisyklės, kuriomis vadovaudamasi paversi savo veidą idealiu tobulu kūriniu.

1. Paruošk odą. Makiažo pagrindas geriausiai atrodo ant lygios odos. Taigi prieš tepdama makiažo pagrindą, veidą nuprausk švelniu šveičiamuoju savo odos tipui tinkamu kremu, tada patepk drėkinamuoju kremu, jo perteklių nuvalyk servetėle.


2. Tinkamas atspalvis. Daugelis klysta manydamos, kad makiažo pagrindą reikia rinktis tokį, kokios spalvos veidą norėtų turėti. Klysta ir tos, kurios mano, kad makiažo pagrindas turėtų būti tonu šviesesnis ar tamsesnis, nei veido oda. Iš tiesų kad makiažo pagrindas atrodytų idealiai, jo spalva turėtų visiškai sutapti su tavo odos spalva. O kad tokią išsirinktum – būtinai atlik mėginio testą natūralioje dienos šviesoje: patepk šiek tiek testerio ant vidinės riešo pusės (išorinės delno pusės oda yra kiek tamsesnė, nei veido oda, taigi tepdama ant jos gali apsirikti) ir būtinai išeik į lauką, į dienos šviesą. Tada matysi geriausiai, ar spalva tau tinka. Makiažo pagrindas turėtų praktiškai ištirpti ant tavo odos, nepalikdamas jokio atspalvio.


3. Tinkama konsistencija. Itin svarbu pasirinkti tinkamiausios konsistencijos makiažo pagrindą. Jei tavo oda sausa – rinkis lengvą skystą kremą. Riebiai odai labiau tiks matinis pagrindas, saugantis odą nuo riebaus blizgėjimo. Norėdama paslėpti smulkias raukšleles ar paraudimus rinkis šiek tiek tirštesnę priemonę, o jei tikiesi paslėpti didesnius odos sudirgimus, randelius, spuogus – geriausiai tiks sodresnės pigmentacijos kremas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
www.gundyk.lt
2009-09-08 18:06:05
www.gundyk.lt
marllboro
2008-08-05 14:20:53
patarimas dianai,, kj pasidazai, paimk watos tamponeli kuriuo walaisi makiaza ir kiek suwilgius ji toniku (wandeniu ar makiazo walikliu) trumpais prisilietimais truputi nuwalyk usiuku zona ir wiskas bus ok ;)
Iri
2008-07-01 22:14:57
sveiki. oreciau paklaust.. mano veidas daznai raudoneja, turintis inkstyru, taipat oda linkusi i akne.. Koki maskuojanti krema patartumet.?