• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Karščiausi žiemos makiažo akcentai

Autorius: Laura Mureikaitė
2008-01-06 00:00:00

Karščiausi žiemos makiažo akcentai

Ką tik prasidėję nauji metai – puikus laikas atnaujinti ne tik savo planus, mintis, garderobą, bet ir patikrinti kosmetikos krepšelį. Ar jame tikrai yra viskas, ko gali prireikti 2008-ųjų žiemos sezono makiažui?


Spalva

Pasak stilistų, madinga šios žiemos moteris – ryški, išsiskirianti iš minios, pastebima ir pasitikinti savimi. Be abejo, tokia dama turi turėti savų kozirių – ir jais tampa spalvos. Ryškesnis lūpų raudonis, išraiškingiau nei iki šiol padažytos akys. Dominuojančios akių makiažo spalvos nė nepretenduoja atrodyti natūraliomis: purpurinė, oranžinė, geltona. Bet jos tikrai atrodo efektingai ir suteikia žvilgsniui ne tik dramatizmo, bet ir šilumos.


Konsistencija

Vis daugiau kosmetikos gamintojų mums siūlo kreminės konsistencijos priemones: jei birią pudrą jau seniai iš kasdienio makiažo priemonių išstūmė toninis kremas, tai dabar ateina eilė ir akių šešėliams bei skaistalams. Iškilmingesnėms progoms, kai yra laiko žaisti su įvairių atspalvių biriomis priemonėmis ir norima ypatingo efekto, be abejo, birių dažų paletės vis dar lieka nepakeičiamos, tačiau kasdienybėje kreminės konsistencijos priemonės jau spėjo įrodyti savo pranašumus: spalvos tepasi patogiau, lengviau kontroliuoti jų intensyvumą. Be to, tepti priemonę pirštais daugeliui yra daug lengviau, nei teptuku ar šepetėliu.


Karščiausi stiliaus akcentai

• Katės akys. Išraiškingoms akims šios žiemos makiažo rekomendacijose skirta ypatinga vieta.

Paslaptingas, dramatiškas, gilus, bet ryškus žvilgsnis tampa viena svarbiausių detalių, iš kurių susideda bendra įvaizdžio mozaika. Jei dar visai neseniai ant bangos buvo padūmavusių akių efektas, tai "katės akys" – ryškesnis ir išraiškingesnis padūmavusių šešėlių variantas: visa akis apvedama tamsiais apvadais (juodais, tamsiai rudais arba pilkais), ši linija ties išoriniu akies kampu pastorinama ir šiek tiek kilstelima į viršų, kad žvilgsnis taptų įkypesnis ir, žinoma, paslaptingesnis.

Viršuje, palei apvadų liniją, dar galima padažyti norimos spalvos akių šešėliais. Tamsesnė spalva sustiprins gilaus žvilgsnio efektą, o ryškesnė suteiks intrigos ir žaismės.


• Antakių lankas, blakstienų šydas. Antakiai šį sezoną kiek storesni ir natūralesni, nei praėjusįjį. Taigi nemaloni plaukelių pešiojimo procedūra bus bent jau truputėlį trumpesnė – o tai jau savaime puiki naujiena!

Na, o prie blakstienų teks padirbėti: jos šį sezoną turėtų būti ilgesnės ir storesnės nei kada nors anksčiau. Tad nepriekaištingos kokybės blakstienas storinantis ir ilginantis tušas – svarbiausia priemonė tavo kosmetinėje! Mat tik toks efektingai užbaigs aistringo ir paslaptingo žvilgsnio kūrimo procesą.


• Lūpų apžavai. Šalin lūpų blizgesį – pagaliau į madą (ir į tavo kosmetinę) sugrįžta senas, geras, tikras lūpdažis! Pageidautina kad pasirinktum raudoną.

Jei ryškiai raudona spalva tau visai netinka – tiesiog pamėgink pasiieškoti sau tinkančio atspalvio, juk raudona gali būti ir beveik oranžinė, ir raudonai ruda, ir kone alyvinė! Keletas nedidelių eksperimentų kosmetikos parduotuvėje – ir tikrai rasi savąją raudoną, be kurios šį sezoną neišsivers nė viena mados vėjų besivaikanti dailiosios lyties atstovė.

• Vakarėlio deivė. Proginio makiažo vėjuose jau ima dvelkti pavasariu. Gaivesnės spalvos ir ryškesni jų kontrastai taip pat gali suteikti žvilgsniui išraiškos.

Karščiausias sezono duetas – geltona ir violetinė. Tai šildanti ir gundanti dermė, neleisianti vakarėlyje pasijusti pilka pelyte.

Na, o jei vien spalvų tau atrodo negana – būtinai proginį makiažą papildyk ir šviesą atspindinčiomis priemonėmis. Jos vis dar neapleidžia priešakinių mados pozicijų.

Tiesa, visais atvejais lieka galioti sena auskinė taisyklė: arba lūpos, arba akys. Ryškiai dažyti ir viena, ir kita – vis dar blogo skonio ženklas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus