• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Klijuojamos dirbtinės blakstienos  4 

Autorius: Makiažo specialistė K. Taraškevič
2009-02-02 00:00:00

Klijuojamos dirbtinės blakstienos
Trumpa dirbtinių blakstienų istorija

Dirbtines blakstienas, kaip teigia dauguma šaltinių, pirmasis išrado amerikiečių režisierius D.W.Griffith 20 amžiaus pradžioje. 1916 metais filmuodamas filmą pavadinimu "Netolerancija" (ang."Intolerance"), jis norėjo, kad jo aktorė Seena Owen turėtų ypatingai ilgas blakstienas. Režisierius pasiūlė nukirpti plaukus nuo peruko ir priklijuoti juos prie aktorės akies voko.

Dėja D.W.Griffith nepatentavo savo išradimo ir jo idėja buvo nuplagijuota. Vėliau visi pradėjo teigti, jog 1919 metais dirbtines blakstienas išrado vizažistas Max Factor. Nuo 1916 metų, daug garsenybių pradėjo naudoti dirbtines blakstienas. Tarp jų buvo ir Twiggy. Dirbtinių blakstienų nešiojimas tapo labai populiarus 1960- aisiais. Į mada jos vėl grįžo vėlyvais 2000 - taisiais, moterys pradėjo vėl naudoti dirbtines blakstienas.Dirbtinės blakstienos šiandien


Šiandien moterys gali prisiauginti blakstienas. Viena dirbtinė blakstiena yra priklijuojama prie vienos tikrosios blakstienos – taip sukuriamas tikroviškas įvaizdis. Dirbtinės blakstienos išlieka iki 6- 8 savaičių, tačiau kas 2- 4 savaitės reikalinga blakstienų korekcija. Vienos moterys mieliau renkasi blakstienų priauginimo procedūrą, kitos lieka ištikimos klijuojamoms dirbtinėms blakstienoms. Šis būdas pailginti blakstienas yra pigesnis. Šiandien jau turime ir vyrams skirtas priklijuojamas blakstienas.

Dirbtinės blakstienos iš tiesų vizualiai padidina akis ir padaro žvilgsnį išraiškingesnį. Šiandien dirbtinių blakstienų pasirinkimas yra didžiulis. Jų yra įvairiausių ilgių, formų, spalvų, dekoratyvinių ir skirtų kasdieniniam nešiojimui. Todėl galima išsirinkti sau labiausiai patinkančias ir tinkančias tam tikrai progai, tiek dienai, tiek vakarui. Dažniausiai dirbtinės blakstienos būna ištiesinės arba atskiros (kuokšteliai). Atskiros blakstienos atrodo natūraliau nei ištisinės, jos labiau tinka dienos metu. O toms, kurios nori, kad jų žvilgsnis atrodytų išties dramatiškas, patariu rinktis pilnas blakstienas.
Dešimt patarimų, kaip pačiai prisiklijuoti dirbtines blakstienas:


1. Makiažo specialistai klijuoja dirbines blakstienas ir prieš, ir po akių makiažo. Bet kokiu atveju prieš tai rekomenduoju blakstienų rietikliu užriesti savo natūralias blakstienas, taip jūsų tikros blakstienos susimaišys su netikrosiomis.

2. Tam, kad tinkamai prisiklijuoti blakstienas jums reikės: dirbtinių blakstienų, klijų (paprastai jie būna dirbtinių blakstienų pakuotėje), pinceto, žirklučių ir žinoma veidrodžio. Įsitikinkite, jog viską, ko prireiks blakstienoms priklijuoti, turite po ranka.

3. Pridėkite blakstienas prie akies voko ir patikrinkite ar blakstienos nėra jums per ilgos, jei reikia pakirpkite. Netikros blakstienos turėtų atitikti natūralią blakstienų liniją.

4. Kad būtų lengviau prisiklijuoti blakstienas, prieš tai galite nubrėžti ploną liniją palei jūsų blakstienų augimo linija. Linijos nesimatys, kai priklijuosite dirbtines blakstienas.

 5. Uždėkite klijų ant savo rankos ir truputį palaukite, kol klijai taps tąsūs (galite klijais ištepti blakstienas tiesiogiai iš klijų tūbelės arba teptuko pagalba- pasirinkite jums patogesnį būdą).

6. Pirštų arba pinceto pagalba pridėkite blakstienų juostą prie klijų. Įsitikinkite, kad klijai pilnai dengtų juostą.

7. Pradėkite blakstienas klijuoti nuo išorinio akies kampučio. Klijuokite blakstienas kuo įmanoma arčiau natūralių blakstienų augimo linijos, švelniai prispauskite abu blakstienų kraštus pirštu arba pincetu.

8. Pakartokite tą patį veiksmą ir su kita akimi.

9. Po kelių minučių, kai blakstienų klijai visiškai išdžius, naudokite skystą akių kontūro pieštuką. Praveskite ploną liniją prie viršutinių blakstienų augimo linijos, užpildykite blakstienų tarpelius tarp tikrų ir netikrų blakstienų. Tokiu būdu netikros blakstienos atrodys natūraliau.

10. Padažykite blakstienas tušu. Patariu dažyti ir savo, ir dirbtines blakstienas, taip jos "sulips" tarpusavyje ir atrodys vientisos.


Kaip prisiklijuoti atskiras dirbtines blakstienas?Išsirinkite tinkamą blakstienų ilgį (jų yra trumpų, vidutinio ilgumo ir ilgų). Akys atrodo ypatingai gražiai, kai panaudojami įvairūs ilgiai, nuo trumpiausių iki ilgiausių. Kuokštelius galima klijuoti ne tik išoriniame akies kampe, bet ir palei visą blakstienų augimo liniją. Pinceto pagalba išimkite vieną blakstienų kuokštelį iš pakuotės ir įmerkite į klijus. Palaukite keletą sekundžių, kol klijai sukietės.

Prieš tai, blakstienų rietimo žnyplių pagalba, galite pariesti savo natūralias blakstienas. Klijuokite blakstienas kuo arčiau savo natūralių blakstienų. Priklijuotas blakstienas galite pakirpti, kad jos natūraliai „susilietų“ su jūsų tikromis blakstienomis. Kai klijai išdžius, praveskite akių kontūro liniją ir padažykite blakstienas akių tušu.


Kaip nusiimti dirbtines blakstienas?

Nuiminėkite blakstienas iš lėto, neplėškite jų. Blakstienas galite nuimti šiltu vandeniu ir akių makiažo valikliu. Jeigu naudojate vandeniui atsparius klijus, naudokite jiems skirtą valiklį. Nerekomenduojama eiti miegoti nenuėmus dirbtinių blakstienų, tai gali sukelti akių uždegimą.


www.carolina.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
tadas
2012-02-01 09:28:57
nepatinka
BettyBoop
2010-12-01 18:10:03
puiki išeitis šventėms pasipuošti, o kiekvienai diena ir savų blakstienų pakanka, nes jos taip pat ilgos, tankios ir riestos.
Kita blondine.... :)
2009-06-28 09:14:22
... Taip. Ir toliau laikykis sitokiu grozio nuostatu. :) Saunuole. :) !!! Geriausia iki gilios senatves- vaikinams patiksi :D ! ....