• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kolageninių kaukių naudojimas  2 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-07-27 15:00:00

Kolageninių kaukių naudojimas
Jupiterimages.com nuotr.

Kolagenas yra svarbi medžiaga žmogaus organizme, kadangi jis įeina į jungiamojo audinio sudėtį (iš jo susideda raumenys, sausgyslės, raisčiai, kaulai, taip pat ir oda).

 

Šis baltymas daro audinius ir organus elastingais, tačiau senstant, jo sintezė sumažėja ir tada oda tampa nebe tokia standi, joje atsiranda raukšlių.


Šiais laikais kosmetologai dažnai naudoja kolagenines kaukes, nes jos teigiamai veikia odą, sugebėdamos sulaikyti vandenį. Tačiau specialistai įspėja, kad kolageno kaukė daro įtaką tik išorei, bet ji nesugeba paveikti vidurinės odos struktūros – ji neatstato kolageninių odos audinių.

 

Kuo naudingos?


Kolageninės kaukės pagerina odos medžiagų apykaitą ir mikrocirkuliaciją, padeda pašalinti toksinus, išlygina nedideles raukšleles, padeda žaizdelių gijimui ir neleidžia atsirasti požaizdiniams randams. Kolageno kaukių kursas dažnai taikomas po giluminio veido valymo kurso užbaigimo, kad oda greičiau atsistatytų.

 

Iš ko gaminamas kolagenas?


Kolagenas, kuris yra naudojamas kaukėms, yra gaminamas iš žuvų ir gyvulių odos, po to jis praturtinamas įvairiais papildais – vitaminais, augalų ekstraktais, eteriniais aliejais, vaisių rūgštimis. Tokie papildai padeda kaukei odą veikti efektyviau.

 

Kaip daryti kaukę?


Prieš uždedant kaukę, veidą būtina kruopščiai nuvalyti – pašalinti makiažo likučius, nusiprausti bei padaryti lengvą raumenų masažą, kuris atpalaiduos raumenis ir pagerins viršutinių odos sluoksnių kraujotaką. Dažnai kolagenas būna miltelių pavidalo, todėl kaukės pagaminimui jį reikia maišyti su specialiu aktyviu skysčiu tol, kol pasidarys vientisa želinė masė. Ja tepama oda ir laikoma 20 – 30 minučių, o po kaukės nuėmimo, oda drėkinama veido kremu.


Kai kurios kaukės yra pagamintos. Jas reikia dėti ant odos ir palaikius 20 – 30 minučių, nuimti.


Kolageno kaukes galima daryti įvairiems odos tipams, tačiau didžiausias efektas gaunamas kaukę naudojant sausos ar vystančios odos savininkėms.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ir dar
2010-08-01 00:53:18
tos kaukės, kurias čia aprašinėjat natūralaus kolageno, matyt, neturi, nes iš jungiamojo audinio žele galima pagaminti kolageną hidrolizuojant (termiškai ar chemiškai nutraukiant jungtis). Todėl būtų aiškiau, jei taip ir rašytumėt: želatininės kaukės.
jungiamasis
2010-08-01 00:44:34
tas KOLOGENAS, kur įeina į jungiamojo audinio sudėtį, iš tikro yra kolAgenas. Prieš aiškinant apie jo nuostabias savybes reikėtų bent pavadinimą išmokti, specialiste.