• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lengvi makiažo triukai  2 

Autorius: L.Mureikaitė
2013-11-19 10:00:00

Lengvi makiažo triukai
Jupiterimages nuotr.
Keletas triukų padės tau atnaujinti savo makiažo rutiną ir suteiks įvaizdžiui naujų stiliaus gūsių!

1.    Pudra šukuosenai. Jei plaukus ties kakta nušukavai atgal ir priplojai, pavyzdžiui, susisukusi kuodelį ar surišusi uodegėlę, baigusi šukuoseną sritį, kur baigiasi kakta ir prasideda plaukų augimo linija, papudruok pačiu stambiausiu pudros šepetėliu. Tai sulygins makiažo ir tavo odos spalvą, tad leis išvengti „makiažo kaukės“ efekto. Be to, sukurs tankesnių plaukų iliuziją.

2.    Spalvotas padūmavimas. Padūmavusių akių makiažas puikiai atrodo vakare. Jei nori ko nors ekstravagantiško – pasidaryk jį ir dieną, tik naudok ne pilką ar juodą spalvas, o kokius nors ryškesnius šešėlius. Pavyzdžiui, violetinius, auksinius, rusvai gelsvus.

3.    Žvilgsnio strategija. Nori subtiliai padidinti savo akis? Vokus padažyk matiniais šešėliais, o patį jų centrą, virš akies lėliukės, padailink blizgių panašaus atspalvio šešėlių akcentu. Akys vizualiai padidės. Biuro variantui gali taip sužaisti tamsesniais ir keliais atspalviais šviesesniais šešėliais.

4.    Bronzinė banga. Nesvarbu, kad dabar žiema ir tu neįdegusi. Bronzinė pudra, skaistalai, rudi akių apvadai vietoj įprastų juodų suteiks tavo įvaizdžiui šiek tiek saulėtos egzotikos!

5.    Šalin nuovargį! Jautiesi pavargusi? Veikiausiai taip ir atrodai! Nuovargį akimirksniu gali pašalinti pasirinkusi ryškesnį lūpdažį ir brūkštelėjusi per skruostus rausvų skaistalų debesėliu. Atrodysi žvalesnė. Netrukus taip ir pasijusi!

6.    Ką tik iš kirpyklos. Ak, kokia graži jautiesi išėjusi ką tik iš kirpyklos, kai tavo plaukai išfenuoti ir sudėlioti idealiai. Deja, pačiai namuose susikurti tokią šukuoseną – beviltiška. Ir vis dėlto vienas paprastas triukas gali tave maksimaliai priartinti prie šio kirpyklinio įvaizdžio. Kai plaukus išsiplausi ir išsidžiovinsi, perskirk sklastymą įprastoje vietoje ir užšukuok ant veido priekines sruogas. Papurkšk jas vandeniu, kad būtų drėgnos, bet ne šlapios. Patepk truputėliu plaukų putų ir dailiai nušukuok atgal, sukišdama jas už ausų. Leisk išdžiūti natūraliai. 15-20 minučių – ir sruogelės bus sausos bei išdžiūvusius dailiu išlenkimu, nepriekaištingai įrėminančiu tavo veidą!

7.    Žiemos pūkučiai. Kad ir kokios spalvos bebūtų madingos žiemos sezonu, minkšti ir švelnūs kreminiai šešėlių atspalviai atrodo prabangiai visada! O kad susikurtum dar švelnesnį ir minkštesnį akių makiažą, šiek tiek  matinio kreminio rausvo, persikinio ar balkšvai žydro šešėlio patepk ne tik ant viršutinio, bet ir ant apatinio voko.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Svajune
2013-10-29 16:53:13

Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija. Pirmiausia paskaitykite paskui peikite. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Pabandziau ir jau po truputi gaunu pinigėlius.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.1. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS
2. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS
3. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS
4. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS
5. LT697300010134278145 RIMANTAS DIGIMAS
6. LT637300010129009989 KRISTINA MOTUZAITĖ
Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
Gintare
2010-12-02 17:26:16
Labai įdomus straipsnis :)