• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lūpdažių džiunglės: kaip tinkamai pasidažyti madingomis spalvomis

Autorius: Parengė Laura Mureikaitė
2008-03-17 00:00:00

Lūpdažių džiunglės: kaip tinkamai pasidažyti madingomis spalvomis

Tikriausiai nesuklysiu teigdama, kad lūpų dažai – tai pagrindinis moteriškos kosmetinės atributas. Tai priemonė, apie kurią pagalvojama pirmiausia, vos tik išgirdus žodį "makiažas". Ir nors vėliau, kiek pasvarstę, dažnai nusprendžiame, kad blakstienų tušas ar pudra dažnai būna reikalingesni, nei lūpų dažai, vis dėlto be jų tobulo makiažo nelabai įsivaizduojame.

Tačiau renkantis lūpdažį neužtenka nusižiūrėti tinkamiausią spalvą. Svarbu dar ir išmanyti, kaip šią pasirinktą spalvą derinti prie makiažo visumos, kaip ją taisyklingai tepti.

Jūsų dėmesiui – 5 madingi šio sezono atspalviai ir instrukcijos, kaip juos naudoti!


Ryškiai raudona

Tai klasikinė lūpų dažų spalva. Deja, prie jos priprantama sunkiausiai. Dažantis ryškiai raudonu lūpdažiu menkiausias netikslumas akimirksniu tampa ryškiai šviečiančiu trūkumu. Visažistai pataria: visų pirma, pasirinkusi ryškiai raudonus lūpų dažus, venkite rausvo atspalvio skaistalų ir pudros, rinkitės rusvus ir bronzinius tonus. Be to, ryškiai raudoni lūpų dažai padailina ryškių bruožų veidą, ypač jei jūs esate tamsaus gymio. Tuo tarpu šviesaus gymio moterims ir toms, kurių bruožai nėra ryškūs, verčiau neeksperimentuoti su tikiu raudonumu – gali būti, kad ši spalva efektingai išryškins lūpas, tačiau dar labiau išblukins veido bruožus.

Ir dar. Idealiai priderinto tokio pat atspalvio kontūrų pieštukas prie tokio lūpdažio – būtinas!


Vaiski rožinė

Rožinė spalva tinka tiek šviesiam, tiek tamsiam gymiui. Šio sezono raktas į rožinę spalvą – matiniai atspalviai. Blizgi rožinė spalva tinka vakarėlių makiažui, bet ji labai lengvai iš subtilios moters jus gali paversti neskoninga Barbe. Tačiau matinė rausva – visai kas kita, ji, nors ir pakankamai kaprizinga (pavyzdžiui, nelabai tiks prie natūralių makiažo tonų, ji reikalauja arba šviesių, vaiskių spalvų, arba ryškesnių, žaismingesnių atspalvių), gali tikti ir prie romantiško, ir prie dalykinio stiliaus.

Beje, ši spalva atrodys kur kas natūraliau, jei lūpų kontūrus apvesite ne tokios pat spalvos, o bespalviu pieštuku, kuris bus nepastebimas, tik sukurs apsaugą, kad lūpdažis neišteptų zonos aplinkui lūpas.


Natūralios lūpos

Paradoksalu: jei norite sukurti iliuziją, tarsi būtumėte nepasidažiusi, lūpas reikia... padažyti! To prireiks, kad lūpos neatrodytų pernelyg blankios, jei vis dėlto nusprendėte kiek paryškinti akis ar keliais brūkštelėjimais pudros šepetėliu suteikti veidui skaistumo. Taigi jei norite, kad "natūralios" lūpos atrodytų ne pernelyg blankios – svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį.

Specialistai rekomenduoja rinktis lūpų dažus su vos pastebimu rausvu atspalviu ir vengti dažų, kurie suteikia beveik nematomą rusvą ar gelsvą spalvą – tai gali jūsų veidui suteikti liguistumo.


Išblukusių lūpų efektas

Tai šiek tiek panašu į natūralios spalvos lūpas, tačiau lūpų dažai pasirenkami kiek šviesesnės spalvos, nei nepadažytos lūpos. Tokia spalva makiažui suteikia lengvumo, bet... yra pakankamai pretenzinga. Visų pirma, labai svarbu, kad lūpdažio tekstūra tiktų jūsų tipo odai – mat pasidažius šia spalva lūpų šerpetojimas, sausumas, ar, atvirkščiai, pernelyg daug riebalų, susikaupusių paviršiuje, bus itin pastebimi.

Ir venkite rausvų tonų makiažo pagrindo bei skaistalų.


Švelni žemuogė

Tokia spalva suteiks jaunatviško žavesio, kartu neatrodydama pernelyg vaikiška. Tai universali, šį sezoną itin madinga spalva. Darantis dieninį makiažą ji natūraliai ir žaviai atrodys nenaudojant kontūrinio pieštuko, o pasidarius išraiškingą vakarinį akių makiažą bei lūpas prieš tepant lūpdažį apvedus kontūriniu pieštuku, puikiai papildys bet kokias spalvas, suteiks lūpoms natūralumo ir nuosaikaus ryškumo.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus