• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Metų visažisto konkurse - trys finalininkai (foto)

2008-04-04 00:00:00

Po dviejų atrankos mėnesių paaiškėjo kompanijos "Max Factor" paskelbto geriausio Lietuvos metų vizažisto konkurso rezultatai. Savo sugebėjimus komisijai ir žiūrovams balandžio pradžioje vyksiančiame finale pademonstruos trys originaliausius darbus pristatę makiažo meistrai.

Idėjas, kaip turėtų atrodyti originalus 2008 metų makiažas, konkursui "Max Factor vizažistas 2008" pateikė keliolika šalies makiažo meistrų. Iš jų kompetentinga penkių profesionalų komisja atrinko tris įdomiausiais sumanymais, laimėjimais darbo srityje ir savo patirtimi išsiskyrusius vizažistus, kurie varžysis balandžio 9 dieną prekybos ir laisvalaikio centre "Europa" vyksiančiame finale.

"Labai džiaugiamės tokiu dalyvių aktyvumu ir nepaprastai išradingomis idėjomis. Iš keliolikos kandidatų atsirinkti tris finalininkus buvo iš tiesų sudėtinga, bet po ilgų diskusijų komisija vis dėlto priėmė sprendimą ir atrinktieji kandidatai tikrai verti geriausio metų vizažisto titulo", - neabejoja "Max Factor" produktų grupės vadovė Eglė Ženevičienė.

Dėl geriausio makiažo meistro vardo varžysis už profesionalius ne vienerių metų darbus grožio srityje vertinami vizažistai: Jolanta Paulauskienė, Aušra Kindurienė ir Aurimas Juodiškis. Pusfinalyje jų darbai pripažinti novatoriškiausiais, įdomiausiais ir profesionaliausiais.

Kam atiteks Lietuvos metų vizažisto vardas sprendžia žurnalo "Moteris" vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė, modelių agentūros "Major Image Group" bendrasavininkė ir festivalio "Mados infekcija" prodiuserė Renata Mikailionytė, vieni profesionalausių Lietuvos fotografų Tomas Kauneckas ir Paulius Gasiūnas bei "Max Factor" produktų grupės atstovė Lietuvoje E. Ženevičienė.

Šventiškame konkurso finale komisijai pirmininkaus vienas žinomiausių Europos vizažistų, mados ir pramogų pasaulyje itin vertinamas makiažo virtuozas norvegas Jan"as Thomas"as, pademonstruosiantis ir naujausias makiažo tendencijas.

Pagrindinis kompanijos "Max Factor" vizažistas J. Thomas pasaulyje itin vertinamas už unikalų ir žaismingą stilių bei rengiamus įspūdingus mados ir makiažo šou. Jo klientų sąraše puikuojasi popkaralienės Madonnos, aktorių Gwyneth Paltrow, Sharon Stone, Cameron Diaz ir Christine Applegate vardai.

Konkurso nugalėtojui atiteks metinis "Max Factor" kontraktas, suteikiantis galimybę Lietuvoje atstovauti vienai žinomiausių pasaulyje kosmetikos kompanijų bei tobulintis tarptautiniuose vizažistų mokymuose.

Geriausių makiažo meistrų konkursą organizuoja "Max Factorā€¯ – vienas populiariausių ir sėkmingiausių prekių ženklų grožio pasaulyje, jau beveik šimtmetį puikiai pažįstamas daugeliui moterų ir vertinamas profesionalių makiažo bei grimo specialistų.

Jolanta Paulauskienė

Aušra Kindurienė

Aurimas JuodiškisRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus