• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

MOKOMĖS: Idealiai padažytos lūpos  1 

Autorius: Eli.lt, freedigitalphotos.net
2012-10-02 09:20:00

MOKOMĖS: Idealiai padažytos lūpos
seksualios lūpytės
Ar galima įsivaizduoti gražią moterį su suskilinėjusiomis lūpomis? Lūpos – tai ir sveikatos rodiklis, ir masalas vyro žvilgsniui. Kaip gi teisingai prižiūrėti lūpas? Ir koks gali būti idealus lūpų makiažas?

Priežiūros taisyklės

Mūsų lūpų paviršius visiškai skiriasi nuo veido odos – jis neturi apsauginio sluoksnio, palaikančio drėgmę atitinkamame lygyje. Išorinis lūpų sluoksnis neturi riebalinių raumenų, kurie padeda išlaikyti drėgmę. Be to, lūpų paviršius turi melanino, bet mažesnį kiekį, nei visa oda.

Taigi, mūsų lūpos nėra apsaugotos nuo išorinių sąlygų ir negali pasipriešinti tokiems faktoriams kaip vėjas, šaltis, kondensuotas oras ir t.t. O saulė ne tik džiovina lūpas, bet yra ir rizikinga dėl mažo melanino kiekio.

Tam, kad nugalėtumėte lūpų sausumą ir apsaugotumėte jas nuo kenksmingo poveikio, pasinaudokite patarimais:

1)    Nepamirškite lūpų balzamo. Netgi jei dažote lūpas lūpdažiu, visų pirma, sudrėkinkite jas balzamu. Jis bus kaip barjeras negatyviam aplinkos poveikiui. Geriausia rinktis balzamą su SPF filtru.

2)    Jei jūsų lūpos sausos ir skylinėjančios, lūpdažis gali pabloginti jų išvaizdą, o ir dažytos lūpos atrodys ne itin gražiai. Todėl, jei Jūsų lūpos nukentėjo nuo vėjo ar saulės, kelioms dienoms atsisakykite lūpdažio ir vietoj jo drėkinkite lūpas balzamu kelis kartus per dieną.

Pasidažykime luputes


Jei norite, kad Jūsų lūpos atrodytų viliojančiai ir itin dailiai, makiažui naudokite ne tik lūpdažį, bet ir lūpų pieštuką.

Būtent jis suteikia lūpoms idealią formą. Paprastai makiažo tvarka tokia: iš pradžių apibrėžiama norima lūpų forma su pieštuku, tada lūpos tepamos lūpdažiu (pieštuku apvedžiota linija neturi būti pastebima), jei Jūs norite išgauti geresnį efektą, galite papudruoti lūpas ir tik tada dažyti lūpdažiu. Tam, kad lūpos būtų drėgnos, ant lūpdažio galite patepti bespalvį balzamą. Lūpų pieštukas, kaip jau minėjome, koreguoja lūpų formą.Jei norite, kad lūpos atrodytų putlesnės, pieštukų praveskite liniją per išorinį lūpų kraštą arba net kiek už jo.

Jei norite, kad lūpos atrodytų plonesnės, liniją pieštuku praveskite per vidinį lūpų kraštą. Ant lūpų kraštų užtepkite tonalinio kremo ir papudruokite jas – tada natūrali linija bus nepastebima.

Negalima pamiršti ir tokių svarbių smulkmenų:

1)    Pieštuko spalva turi būti panaši į lūpdažį arba šiek tiek šviesesnė;
2)    Lūpdažį tepkite su šiepetėliu – taip ji tolygiau pasiskirsto.
3)    Jei Jūs norite, kad lūpos blizgėtų, ant lūpdažio užtepkite blizgį.
4)    Įsidėmėkite, kad blizgesys vizualiai pastorina lūpas, todėl jei Jūs manote, kad Jūsų lūpos pakankamai putlios, neverta naudoti blizgesio.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
,,
2013-01-19 11:31:11
nu nuotraukos tai kaazinau...