• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pamėlę paakiai - kaip to išvengti?  2 

Autorius: Eli.lt
2009-09-22 08:52:00

Pamėlę paakiai - kaip to išvengti?


Prieš pradedant ieškoti priemonių, gelbėjančių nuo pamėlusių paakių, rekomenduojama apsilankyti pas gydytoją. Maišeliai arba mėlynės po akimis gali būti rimtų ligų požymis. Dvi labiausiai paplitusios tokių problemų priežastys – tai nuovargis, stresas ir avitaminozė.

Jeigu jau nustatyta, kad paakiai mėlynuoja ne dėl vidaus organų ligų, galite pradėti gydytis pati.

Pirmiausia jums reikia normaliai išsimiegoti. Jeigu nuovargis kaupiasi, o miego režimas sutrikęs, miegoti norėsite nuolat. Tačiau vieną kartą ilgai pamiegojusi problemos neišspręsite. Yra viena gudrybė. Kai turėsite pakankamai laiko, pavyzdžiui, per atostogas, išsiaiškinkite, kada jums reikia atsigulti, kad ryte reikiamu laiku pabustumėte žvali, ir kiek organizmui reikia miego, kad likusią dienos dalį nesijaustumėte kaip šlapiu maišu trenkta. Kai išsiaiškinsite tikslų miego poreikį, laikykitės režimo, tai yra nesistenkite iš miego "pavogti" minutėlę ar dvi, tikėdamasi, kad tai jums padės. Priešingai, jeigu jums truks miego, visą dieną trauks į lovą.

Taip pat svarbu ir tai, kokioje aplinkoje jūs miegate. Kambaryje neturi būti tvanku ar karšta. Ant lango pakabinkite užuolaidas, kurios į patalpą įleis tik nedaug šviesos.

Toms, kurioms reikia skubios pagalbos, rekomenduojama vieną kartą išsimiegoti ant kelių pagalvių. Tačiau tuo piktnaudžiauti nereikėtų: galite pakenkti stuburui.

Paakiai dažnai patinsta dėl skysčių pertekliaus organizme. Taigi prieš naktį negerkite daug arbatos, kavos arba kitų gėrimų. O valgydama vakarienę nepiktnaudžiaukite sūdytais produktais, nes pavalgius jų troškins.

Viena iš ypatingai efektyvių priemonių kovojant su patinimais ir mėlynėmis aplink akis – tai kompresai su užšaldytu žolių nuoviru. Nuovirą ruoškite iš ramunėlių, petražolių arba rugiagėlių, išpilstykite jį į formeles ir dėkite į šaldiklį. Akis uždenkite marlės gabaliukais ir pridėkite du ledo gabalėlius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
elia
2009-12-27 17:17:22
:]
agni
2009-10-20 23:55:25
pamele paakiai-inkstu problema ir ka tu zmogau nelipdytum ant veido, bus kaip i reti.Pastebejai pamelusius paakius-tvarkyk endokrinine sist. geros kloties Agni.