• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Profesionalaus visažisto štrichai veidui  8 

2008-08-13 00:00:00

Profesionalaus visažisto štrichai veidui
Parengta pagal užs. žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Geras makiažo pagrindas, pudra ir skaistalai – dar ne viskas. Svarbiausia – žinoti pagrindines taisykles, kaip su šiomis priemonėmis savo veidą paversti idealiu.

1. Pirmasis makiažo žingsnis – tai makiažo pagrindas. Jis turėtų tikti prie jūsų veido odos. Maksimalaus natūralumo įspūdį pavyks pasiekti pasirinkus idealiai odos spalvą atitinkantį pagrindą. Kaip tokį išsirinkti? Iš pradžių parduotuvėje užtepkite testerio ant išorinės plaštakos pusės. Jei jums atrodo, kad spalva tinka – pabandykite truputėlį priemonės užtepti ant smakro linijos. Palūkėkite keletą minučių, kad užteptas pagrindas sušiltų iki kūno temperatūros, ir žvilgtelėkite į veidrodį. Potėpio ant smakro nesimato? Šis atspalvis – kaip tik jums!

2. Jei abejojate, kuris iš keleto atspalvių jums tinka labiau – rinkitės šviesesnįjį. Jis suteiks odai jaunatviško skaistumo.

3. Jei jus dažnai vargina patamsėję paakiai – įsigykite specialiai šiai problemai skirtą maskuojamąją priemonę, kurios atspalvis būtų vos vos šviesesnis už jūsų odos spalvą. Melsvus patamsėjimus geriausiai užmaskuoja rausvo tono priemonė.

4. Pudrą geriausia rinktis pustoniu šviesesnę, nei natūrali veido spalva – taip oda atrodys jaunatviškesnė ir gaivesnė. Nepamirškite – tamsiai įdegęs (ar nugrimuotas) veidas prideda prie jūsų amžiaus dar bent 5 metus!

5. Kuo tamsesnė oda, tuo sodresnių spalvų skaistalus galite rinktis. Ir atvirkščiai.

6. Norite pasidaryti profesionalų makiažą? Rinkitės 2 atspalvių skaistalus: tamsesnius, pabrėžiančius veido formą, ir šviesesnius, suteikiančius veidui gaivumo. Tamsesnius tepkite tose vietose, kur norite sukurti gilumo įspūdį – po žandikauliais, pasmakrėje, smilkinių viršuje. Šviesesnius – ten, kur norite akcentuoti itin lygią ir skaisčią odą: ant skruostų, kaktos. Be abejo, skaistalų potėpiai turi būti nepastebimi, kruopščiai juos išlyginkite makiažo šepetėliu.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
www.gundyk.lt
2009-09-08 14:55:56
www.gundyk.lt
is sirdies
2008-09-02 08:33:26
jeigu oda balta, pries miega tepkites savaiminio idegio kremuku veidui, tik sruopskiai tepkite, kad nebutu demiu. oda tures idegio ATspalvi i neatrodydite balti (tik nepirkite serveteliu, jos duoda iskarto toki ruda tona, lyg kauke usidejot)
Diva
2008-08-29 18:02:04
Patarimai patarimais, bet nors ir kaip stengčiausi tobulai pasidažyti neišeina :D Et, kad tik daugiau tokių patarimų.