• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šio sezono makiažo akcentas - įspūdingo dydžio akys!  6 

Autorius: AVON
2010-07-08 18:00:00

Šio sezono makiažo akcentas - įspūdingo dydžio akys!
AVON
Kai ruošiamės į vakarėlį, kai einame į svarbų susitikimą visuomet išsitraukiame tušą ir kuo storesniu sluoksniu tepame jį ant blakstienų. Prireikia vieno, dviejų, o kartais ir keturių sluoksnių. Nes juk didelės akys pakerės bet ką!

"Avon" pristato jums apimtį didinantį blakstienų tušą „SuperMagnify“, kuris padengia kiekvieną blakstieną suteikdamas didžiausią apimtį. Nauja novatoriška formulė ne tik visapusiškai padengia blakstienas, bet ir užtikrina, kad apimtis išliktų visą dieną.

Leiskite savo blakstienoms pasiekti maksimalią apimtį naujosios formulės dėka. Pastaroji užtikrina, kad kiekviena blakstiena būtų apgaubta 360°, taip suteikiant 6 kartus didesnę apimtį. Elastinės sferinės dalelės „MagnaSphere“ atstumia viena kitą ir taip apsaugo blakstienas nuo sulipimo bei padidina jų apimtį. 1000-io šerelių šepetėlis visiškai padengia ir išryškina visas blakstienas iki vienos. Padvigubinus tradicinio blakstienų tušo šerelius, „SuperMagnify“ tušas apima net ir smulkiausias blakstienas.

„1000-io šerelių Avon „SuperMagnify“ blakstienų tušas padengia visas iki vienos blakstienas, suteikdamas nepaprastą apimtį ir ryškių bei didelių akių įvaizdį“, teigia garsi britų visažistė Jackie Tyson, dirbanti su tokiomis pasaulinio garso žvaigždėmis kaip Sienna Miller, Bat For Lashes, Katy Perry, Lily Allen, Yasmin Le Bon, Rilo Kiley, Yoko Ono, Avril Lavigne, Daniel CraigJon Bon Jovi, Coldplay ir pan.

Apimtį didinantis blakstienų tušas „SuperMagnify“ visą vasarą padės apsaugoti akis nuo išsitepimo, tušo gumulėlių ir nutrupėjimo. Hipoalerginė formulė užtikrina, kad „SuperMagnify“ tušą galima naudoti net labai jautrioms akims bei nešiojant kontaktinius lęšius.

Šią vasarą suskaičiuokite ir išryškinkite visas blakstienas iki vienos!

Apimtį didinančio blakstienų tušo „SuperMagnify” (Avon) privalumai:

• 1000-io šerelių šepetėlis 6* kartus padidina blakstienų apimtį

• atsparus vandeniui

• juoda ir ruda/juoda spalvos


 
 
 
 
 
Gairės: akys, avon, tušas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2010-08-02 23:54:01
pritariu ..., mergaite grazesne buvo be makiazo.
mhm
2010-07-24 18:00:45
Kai akys didelės tai tuomet jos ir pasiryškina gerai ir pasididina ir t.t. bet jei akys nėra didelės tai didelių stebuklų ir makiažas nepadaro, kai rengtis juodai tai tuomet lieknina, bet akis darytis tai didina... gal ir paryškina akis bet nepadidina.
pipi
2010-07-19 10:51:48
www.AWSurveys.com
Darbas internetu, 27 $ per diena
Pakanka tik prisiregistruoti ir Jums už šią registraciją bus priskaičiuoti 6$. Taigi, net jei Jūs nuspręsite, kad šis darbas ne Jums, jus nieko neprarandate - visgi 6 doleriai lieka Jūsų kišenėje!
Kompanija AWSurveys atlieka apklausą ir moka pinigus uz Jūsų paliktus trumpus atsiliepimus apie interneto svetaines.

Toks puslapių įvertinimas internete - 27$ per dieną. Mokama per Alert Pay stabiliai ir visada laiku. Jums tereikia atidaryti šį puslapį ir prisiregistruoti:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=edziux


O tai padaryti labai paprasta, o svarbiausia NEMOKAMAI:

• Spausti CREATE A FREE ACCOUNT; toliau pildyti USER NAME – vartotojo vardas ir PASSWORD - slaptažodis is 7-15 zenklų, FIRST NAME - vardas, LAST NAME – pavardė (vėliau galima pakeisti), EMAIL ADDRESS – el.pašto adresas. Toliau įvesti raideles ar skaičiukus ir spausti "CREATE A FREE ACCOUNT". Registracija baigta!
• Toliau matosi tekstas, o dar žemiau tokia lentelė: The Following Surveys are Available: Welcome Survey A $6. 00 Website Evaluation is Available. A 4.00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A September (čia paprastai einamo mėnesio pavadinimas) Bonus Website Evaluation is Available.
• Spausti vieną eilutę iš šių saitų ir eiti į sekantį puslapį (čia mums praneša, kad sumokės 6 dolerius) ir spausti "START SURVEY NOW"
• Čia 2 saitai (būtinai reikia atidaryti) ir 2 tušti laukai (eilutės), kuriuose reikia parašyti atsiliepimą apie puslapį anglų kalba. Galima nukopijuoti šiuos pavyzdžius arba parašyti kitaip: It is an excellent site! Arba - It is a good site. The Website is very unique! Ir panašiai.
• Spausti apačioje "Click to submit . . . ". Tada gaunamas pranešimas, kad į Jūsų balansą įskaityti 6 doleriai. Spaudžiam "Click Here to go Home and. . . "
• Pinigų gavimui reikia spausti "Redeem Money" , kuris yra puslapio apačioje. Viena diena - darbas internetu - 27 doleriai per 10 min be problemų!

Kad parsisiųsti pinigėlius naudoju :
www.paypal.com. Čia reikia užsiregistruoti ir atsidaryti asmeninę sąskaitą, kuri susiejama su jūsų debetine ar kreditine kortele. Pinigėlius perveda per 5 dienas.

P.S. Patarčiau nebandyti registruotis tuo pačiu IP adresu skirtingais vardais ar e'mail adresais, nes čia labai greitai visa tai išaiškėja ir tokiu atveju pinigėliai būna anuliuojami.


Sėkmės!