• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skubioji pagalba odai šaltuoju metų laiku

Autorius: Sonata Dirsytė
2011-12-05 15:10:00

Skubioji pagalba odai šaltuoju metų laiku
123rf.com

Atslinkęs šaltasis metų sezonas besisaugant nuo vėjo ir žvarbaus šaltuko verčia moteris ne tik įsisupti į šiltas skraistes, bet ir susirūpinti šiuo laiku itin pažeidžiama ir apsaugos reikalaujančia vieta – veido oda. Atšiaurus oras „padovanoja“ odos išsausėjimą, paraudimą, nemalonų pleiskanojimą. Kaip padėti savo odai kovoti su lietuviško oro ypatumais ir neprarasti jaunatviško skaistumo ir elastingumo?


Reikalingiausia odai – drėgmė


Pasak kosmetologės Linos Fišelson, norint turėti gražią ir sveiką odą, reikia ją drėkinti, drėkinti ir dar kartą drėkinti. Žiemą mūsų oda itin veikiama temperatūrų skirtumų. Prasidėjus šildymo sezonui ją sausina dirbtinis šiltas oras, kuris iš jos tarsi išsunkia visą drėgmę, o prie to prisidėjus vėjui bei šalčiui prarandamas ją saugantis lipidų sluoksnis. Įvykus dehidratacijai oda praranda savo elastingumą, ji ne tik tampa šiurkšti, pleiskanojanti, bet ir išryškėja raukšlės.


Kai drėkinamieji kremai nebegelbėja


Šiandien mokslas siūlo daugybę būdų, leidžiančių atgaivinti savo odą bei atstatyti jos drėgmės balansą net ir tada, kai nebegelbėja drėkinamieji kremai. Vienas iš tokių būdų - naujosios kartos drėkinamosios hidradermijos procedūros.


Šis unikalus ir visavertis odos priežiūros metodas atsirado Paryžiuje prieš 40 metų. Vadovaujantis filosofija, jog odai kaip gyvam organizmui, reikia ne tik maisto medžiagų, bet ir kuo daugiau deguonies, buvo sukurtas būdas specialaus aparato pagalba augalinėms veikliosioms medžiagoms įvesti į giliuosius odos audinius. Juo atliekama jonizacija – silpna elektroterapija, kurios metu švelnūs elektrodų masažo judesiai padeda augalinėms medžiagoms įsiskverbti giliai į odą, ją išvalant, sudrėkinant bei prisodrinant ląsteles deguonimi.


Jaunystės eliksyras odai


Hidradermija vis dažniau vadinama „jaunystės procedūra“, kadangi ji ne tik atkuria natūralų odos grožį, pažeistą nedraugiškų aplinkos sąlygų, bet  ir teigiamai veikia veido raumenis, prisotinus odos ląsteles deguonimi skatinamas jų atsinaujinimas. Tokiu būdu veikiama oda lyg kempinė sugeria aktyviąsias medžiagas, naudojamas procedūrų metu, todėl maitinantys, mažinantys odos jautrumą bei raukšles komponentai daug greičius ir efektyviau pasisavinami. Per visą savo gyvavimo laikotarpį procedūra šiandien yra itin ištobulinta, mėgiama bei prieinama visame pasaulyje ne tik tarp pasaulinio garso įžymybių, bet ir tarp paprastų, savimi besirūpinančių moterų.

Sparčiai dėl savo išskirtinių savybių populiarėjantis hidradermijos terapijos metodas suteikia galimybę ne tik nebegalvoti apie nemalonius pojūčius ir problemas, susijusias su odos priežiūra žiemą, bet ir atgauti jaunatvišką jos švytėjimą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus