• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Smoking hot: padūmavusių akių makiažas  4 

Autorius: Londonietė.lt
2011-01-18 15:00:00

Smoking hot: padūmavusių akių makiažas
123rf.com

Padūmavusių akių makiažas (angl. smokey eyes)  jau kurį laiką itin mėgstamas dizainerių, podiumo gražuolių, raudono kilimo žvaigždžių. Nenuostabu – juk jis tinka visoms veido formoms ir yra pritaikomas įvairioms progoms.  Susikurti padūmavusių akių efektą galite ir pačios. Tai užtruks apie dešimt minučių. Rekomenduoju šiam reikalui įsigyti įvairių dydžių makiažo šepetėlius, vienodos spalvos, bet skirtingo atspalvio šešėlius, minkštą kontūrinį pieštuką ir gerą blakstienų tušą.

1. Paruoškite veidą ir akių vokus. Kad dienai baigiantis šešėliai nesusikauptų kampučiuose ir raukšlėse stenkitės vokų  netepti kremais, kuriuose yra aliejaus. Jei norite viską atlikti tobulai, vokus padenkite šešėlių pagrindu (angl. eyeshadow base arba primer). Leiskite jam nudžiūti. Makiažo specialistai rekomenduoja  MAC arba Urban Decay pagrindą šešėliams. Ties akimis nepagailėkite birios pudros  - taip lengviau nuvalysite nubyrėjusius šešėlius.

2. Išsirinkite spalvą. Svarbu turėti tris vienodo atspalvio, bet skirtingo intensyvumo šešėlius: šviesų, vidutinį ir tamsiausią. 

3. Akis apveskite kontūriniu pieštuku. Pradėkite nuo vidinio akies kampo ir brėžkite link išorinio. Linija turi būti platesnė ties viršutinių blakstienų viduriu. Kontūrinį pieštuką rinkitės tokio paties atspalvio: populiariausios spalvos - juoda, ruda ir pilka. Jei naudosite kitas spalvas (itin išraiškingos akys išgaunamos naudojant alyvinės spalvos šešėlius), akies liniją nubrėžkite violetinės, mėlynos ar tamsiai žalios spalvos kontūriniu akių pieštuku. Kontūrinio pieštuko liniją sušvelninkite teptuku ar gabalėliu vatos. Apatinę akies liniją galite nubrėžti ir naudodamos tik šešėlius.
 
4. Šviesūs šešėliai. Ant viso viršutinio voko ir ties antakio linija užtepkite šviesiausios spalvos šešėlius.
 
5. Vidutinės spalvos šešėliai. Jais dažykite nuo blakstienų augimo linijos iki voko raukšlės. 
 
6. Tamsiausi šešėliai. Jais dažykite nuo kontūriniu pieštuku nubrėžtos linijos, kildami link voko raukšlės. Ypač intensyviai padenkite išorinius akies kampučius ir ties blakstienų augimo linija.
 
7. Maišykite spalvas. Svarbiausiai prisiminti, kad gražus padūmavusių akių makiažas išgaunamas tik sumaišius spalvas taip, kad jos tarytum būtų susiliejusios į vieną. Tad teks nemažai pasidarbuoti šepetuku. Maišyti, maišyti ir dar kartą maišyti – kontūrinis pieštukas turi susilieti su šešėliais, spalvos susijungti į vieną.
 
8. Spindesys. Jei norite spindėti – makiažą galite papuošti blizgalais.
 
9. Blakstienų tušas. Blakstienas kelis kartus padažykite blakstienų tušu, kad jos būtų kuo tankesnės ir tamsesnės.
 
10. Lūpos. Jas palikite blyškias – atrodysite elegantiškai.  
 
Internete galima rasti galybę pamokėlių kaip pasidaryti padūmavusių akių makiažą.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
to Nuobodu
2011-03-29 22:07:31
eikit visos 3 iš čia
to Nuobodu
2011-01-19 19:42:31
kiekviena diena atsiranda dar daugiau merginu, kurioms tik dabar pradeda rupeti makiazai ir pan, jos dar nemoka pasidaryti tokio makiazo. pasaulis nestovi vietoje..todel nereikia i tokius straipsnius ziureti taip egoistiskai...
to Nuobodu
2011-01-19 17:28:21
tai gal pati kazka naujo susirask