• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Stebukladariai  2 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2009-09-29 15:41:00

Norime ar nenorime, esame priverstos stoti į lenktynių su laiku trasą. Net jeigu nesame apsigimusios sprinterės, vis tiek privalome nugalėti.

Bėgančio laiko padariniai būdavo visiškai neaktualūs, kai jaunystės rytais pabusdavome gaivios ir pailsėjusios, be jokių nuovargio žymių. Perkopusios amžiaus slenkstį, kai veidrodžiai ima vis dažniau erzinti, atspindėdami ne visai tai, prie ko buvome įpratusios anksčiau, susimąstome, kaip sustabdyti laiką. Pamažu imame girdėti, ką kalba kosmetikos kompanijos, ką siūlo mums, norinčioms išsaugoti odos jaunystę. Nejučia imame skirti visų pagrindinių veikliųjų kremų dalių pavadinimus ir net nakties viduryje pažadintos galime išpyškinti tų veikliųjų medžiagų funkcijas. Valomosios, tonizuojamosios, apsauginės, regeneruojamosios, drėkinamosios, pažadinančios iš miego odos ląsteles, priverčiančios jas dirbti kaip seniau, kai buvome jaunesnės nei pirmoji akių kamputyje atsiradusi nekalta raukšlelė.


Stebukladarys kofermentas Q10


Kofermentas Q10 gali būti laikomas stebuklinguoju vitaminu. Tai yra riebaluose tirpi į vitaminą panaši medžiaga, esanti visose mūsų organizmo ląstelėse, būtina normaliam ląstelių gyvenimui užtikrinti, norint kuo ilgiau išsaugoti odos jaunystę. Deja, jau trisdešimtmečių organizme šios medžiagos gamyba pradeda intensyviai mažėti. Oda greitai išduoda, ką norėtume nutylėti.

Kosmetikos „Nivea“ gamintoja kompanija “Beiersdorf” sukūrė brandžios odos priežiūros liniją, kurioje yra itin daug kofermento Q10. Kasdienė odos priežiūra pradedama nuo valymo, tonizavimo bei gaivinimo ir baigiama intensyvaus poveikio kremais, akcentuojančiais visapusišką brandžios odos atgaivinimo ir prikėlimo antram gyvavimui procesą.

Gaivinamoji prausimosi želė – putojanti ir bemuilė, veiksmingai ir švelniai valo odą apgaubdama švelnumo šydu. Gaivinamasis valomasis pienelis švelniai nuvalo makiažą ir pašalina nešvarumus, suteikia odai optimalų drėgmės kiekį. Gaivinamasis tonikas naudojamas po prausimosi želės arba valomojo pienelio. Išvalo poras ir odą. Ji tampa švari ir skaisti.Naktinis kremas nuo raukšlių „Nivea Q10 Plus“ – itin veiksminga raukšles mažinanti technologija, pagrįsta 100 proc. didesniu fermento Q10 kiekiu, aktyvinanti odos energijos apykaitą iš vidaus ir neleidžianti susiformuoti raukšlėms giliuosiuose odos sluoksniuose. Naktį, kai oda imliausia, stipraus drėkinamojo poveikio priemonė maitina ir veiksmingai atkuria odą, todėl ryte ji atrodo atsigavusi nuo dieną patirto streso, tampa švelni ir elastinga.Dieninis kremas nuo raukšlių „Nivea Q10 Plus“ – naktinio kremo poveikio tąsa – ypač veiksminga odos apsauga dieną. Be kofermento Q10, priemonė yra papildyta saulės filtru SPF 15, kuris aktyviai saugo odą nuo žalingo ultravioletinių saulės spindulių poveikio ir neleidžia toliau formuotis raukšlėms.Kai kurių tipų odai reikia lengvesnių ir neriebių priežiūros priemonių. Mišri oda kenčia nuo išsiplėtusių porų vadinamojoje T zonoje ir išsausėjusios odos skruostų srityse. Veido kremas nuo raukšlių „Nivea Q10 Plus Light“ – dieninis veido kremas, sukurtas specialiai mišriai ir riebiai odai, greitai susigeriantis ir neužkemšantis porų. Jo sudėtyje yra itin veiksmingas raukšles mažinantis kompleksas, kurį sudaro odoje esantis fermentas Q10. Jis aktyvina odos energijos apykaitą iš vidaus ir neleidžia susiformuoti raukšlėms giliuosiuose odos sluoksniuose. Saulės filtras SPF 15 saugo odą nuo kenksmingo ultravioletinių saulės spindulių poveikio ir neleidžia toliau formuotis raukšlėms.Paakių kremas nuo raukšlių „Nivea Q10 Plus“ – itin lengvos konsistencijos, gaivus ir bekvapis kremas, skirtas jautriai akių zonos odelei. Greitai susigeria ir efektingai veikia. Didelis kofermento Q10 kiekis smarkiai aktyvina odos energijos apykaitą iš vidaus. Raukšlelės akivaizdžiai mažėja, užkertamas kelias naujoms susiformuoti. Filtrai nuo saulės saugo odą nuo žalingų ultravioletinių saulės spindulių ir užkerta kelią senėjimui.Atspalvį suteikiantis kremas nuo raukšlių „Nivea Q10 Plus Summer Beauty“ leidžia visus metus džiaugtis sveika ir natūraliai įdegusia oda  nesibaiminant dėl saulės spindulių keliamo pavojaus. Tai veiksmingas kremas nuo raukšlių, į jo sudėtį įeina odoje esantis fermentas Q10, saulės filtras SPF 15 ir šviesų įdegį suteikiančios medžiagos. Naudojant šį kremą oda sveikai švyti ir atrodo jaunesnė.Kaip ir visos kompanijos „Nivea Q10 Plus“ odos priežiūros linijos priemonės, šis atspalvį suteikiantis kremas skatina odos energijos apykaitą iš vidaus ir neleidžia susiformuoti raukšlėms giliuosiuose odos sluoksniuose. Dėl lengvą atspalvį suteikiančių dalelių oda atrodo tarsi lengvai nubučiuota saulės.
Švelni kaip aksomas, lygi, skaisti ir jaunatviškai gyvybinga oda. Tokia šiandien gali džiaugtis ne tik dvidešimtmetės, bet ir trisdešimtmetės, ir dar vyresnės moterys. Ir visai nebūtina kreiptis į plastikos chirurgijos specialistus. Pakanka tik šiek tiek žinių ir keleto pagalbininkų – tinkamų kosmetikos priemonių. Ir, žinoma, meilės. Visų pirma – meilės sau.


Daugiau informacijos ieškokite www.nivea.lt

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:PP
2009-10-02 08:53:26
Pasiūlyk ;)
:P
2009-10-01 10:35:48
o kodel tik nivea produkcija?a?kodel niekas apie parabenus neraso (: