• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Šventinis makiažas: stebuklingoms Kalėdoms ir magiškam Naujametiniam vakarui

Autorius: Eli.lt
2015-12-24 10:00:00

Šventinis makiažas: stebuklingoms Kalėdoms ir magiškam Naujametiniam vakarui
Gražiausios metų šventės kartu su brangiausiais mums žmonėmis - tai laikas, kai nuolatiniame bėgime turime stabtelėti. O jeigu mes, moterys, ne tik norime, bet ir esame kone įpareigotos kasdien atrodyti nepriekaištingai, švenčių metu turime tiesiog žėrėti.

Norėdama, jog net pelenės šventiniu laikotarpiu virstų princesėmis,„Mary Kay“ visažistė Jelena Liaudinienė siūlo du šventinius makiažus, kuriuos be vargo pasidarysite namie pačios.

„Mano patirtis sako, jog moterims šventinis laikotarpis be galo įtemptas. Darydama makiažą šventėms, dažnai turiu daugiau nei visada maskuoti melsvus paakius ar papildomas raukšleles pavargusiuose veiduose. Todėl, kurdama naujus makiažus šioms šventėms, norėjau, jog moterys atrodytų ne tik gražiai, bet ir spinduliuotų gyvybingumą bei subtilią eleganciją“, - sakė visažistė J. Liaudinienė.

„Karnavalinis šėlsmas“

Pirmasis makiažas, „Karnavalinis šėlsmas“, skirtas norinčioms tapti stebuklingo Kalėdinio vakaro karalienėmis.Iš pradžių, nedidelį kiekį makiažo pagrindo bazės su SPF 15 filtru paskirstykite tarp pirštų ir pradėkite dengti veido centrinę zoną – kaktą, nosį ir smakrą, pereikite šonų link. Po to tolygiai padenkite veidą CC kremu su SPF 15 filtru (nuo UV spindulių reikia saugotis visus metus), o kremui tinkamai įsigėrus, odą papudruokite permatoma biria pudra.

Kitas žingsnis - akys. Antakius paryškinkite antakių kontūro pieštuku. Ant piršto galiuko išspauskite nedidelį kiekį vokų šešėlių pagrindo - piršto galiukas turi šiek tiek pabalti - tuomet paskirstykite bazę po visą voką. Tam būtinai naudokite tik 4-tąjį, bevardį pirštą. Visą judantį voką padenkite Spun Silk atspalvio mineraliniais vokų šešėliais, o voko raukšlę paryškinkite skaistalais iš mineralinių skaistalų paletės, pavyzdžiui, „Juicy Guava“, taip išgausite „gaivaus žvilgsnio“ efektą. Akių kontūrą pabrėžkite akių kontūro pieštuku ir lengvai jį retušuokite akių ir antakių kontūro formavimo teptuku. Galiausiai blakstienas švelniai padenkite blakstienų tušu. Odai suteikite persikų atspalvio, panaudodama tuos pačius skaistalus, kuriuos naudojote akių makiaže.

Pagrindinis „Karnavalinio šėlsmo“ akcentas – lūpos. Jų kontūrą pabrėžkite lūpų kontūro pieštuku, o lūpas nudažykite intensyviai drėkinamaisiais lūpų dažais, tam puikiai tiks „Sassy Fuchsia“. Tik tiek, ir jūs kalėdinio vakaro pažiba.

„Penkios minutės iki vidurnakčio“

Norinčioms spinduliuoti prabanga ir elegancija naujametinio vakaro metu, „Mary Kay“ visažistė sukūrė makiažą „Penkios minutės iki vidurnakčio“. Makiažo pagrindo baze su SPF 15 filtru švelniai padenkite veido odą. Po to skysto makiažo pagrindo teptuku užtepkite kreminį makiažo pagrindą ir viską sutvirtinkite permatoma pudra.Užburiančiam žvilgsniui sukurti antakius pabrėžkite Brunette atspalvio antakių kontūro pieštuku, o vokus padenkite vokų šešėlių pagrindu. Akių kontūrą nubrėžkite juodu akių kontūro pieštuku. Visą judančią voko akių dalį modeliavimo teptuko pagalba padenkite Crystalline atspalvio mineraliniais vokų šešėliais. O voko raukšlėje vokų šešėlių retušavimo teptuku išretušuokite mineralinius vokų šešėlius, tam puikiai tiks Sweet Plum spalva. Nepamirškite blakstienų padengti blakstienų tušu.

Norėdamos išgauti spinduliuojančios, persiko faktūros odos efektą, veidą išmodeliuokite įdegio pudra, o skruostikaulius padenkite skaistalais iš mineralinių skaistalų paletės „Ripe Watermelon“. Skruostikaulių viršūnes akcentuokite padengdamos šviesinamąja priemone iš tos pačios paletės.

Išraiškingų lūpų efektui lūpų kontūrą nubrėžkite lūpų kontūro pieštuku, o lūpas padenkite intensyviai drėkinamaisiais lūpų dažais Subtly You. Papuoškite savo veidą šypsena - ir jūs pasiruošusi.

„Šventinį vakarą pasipuošusios šiais makiažais – nesuklysite. Tačiau nepersistenkite, nepamirškite paprastų, bet laiko patvirtintų makiažo taisyklių. Svarbu išryškinti kurį nors vieną akcentą - akis arba lūpas, bet ne abu. Naudodamos skaistalus, nesivadovaukite taisykle: per daug, tai ne per mažai. Atvirkščiai, atkreipkite dėmesį, jog perteklinis skaistalų kiekis – sendina. Dengdamos veidą kreminiu makiažo pagrindu, įsitikinkite, kad padengėte visą veido odą, nepalikdamos „aklų“ zonų ties plaukų linija ar šalia ausų, taip pat nepamirškite kaklo srities bei iškirptės zonos, priklausomai nuo to, kokį rūbą ruošiatės dėvėti. Neleiskite smulkioms detalėms gadinti jūsų vakaro“, - patarimais dalijasi visažistė J. Liaudinienė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus