• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tavo tobulos blakstienos: 5 supertriukai  1 

Autorius: Eli.lt
2012-02-15 14:42:00

Tavo tobulos blakstienos: 5 supertriukai
Freedigitalphotos nuotr.
Kosmetikos kabinetuose blakstienų priauginimo procedūra pasiekė populiarumo piką. Tačiau kai visos ėmėme klapsėti į lėlės akutėmis, tobulai gražios, nuo šaknų iki pat galiukų nuosavos blakstienos vis dėlto išliko siekiamybe.

Ar norėtum įvaldyti savo tikrų blakstienų tobulinimo meną?

1.    Gerai užriesk. Nusipirk kokybiškas blakstienų rietimo žnyplutes. Blakstienos jomis riečiamos dviem etapais. Iš pradžių suimk prie pat šaknų, suspausk ir palaikyk 10 sekundžių. Tada dar kartą suimk ties viduriu ir tiek pat palaikyk suspaustus galiukus. Jei nori, kad toks parietimas laikytų ilgiau, kaskart prieš riesdama blakstienas žnyplučių galus pakaitink plaukų džiovintuvu (prieš dėdama pakaitintas žnyplutes prie akių paliesk jomis plaštaką ir patikrink, ar ne per karšta – žnyplutės turėtų būti maloniai šiltos, o ne deginančios kaip plaukų garbanojimo žnyplės).

2.    Dėmesio – šaknys! Tepant blakstienų tušą svarbu skirti dėmesio blakstienų šaknims – čia blakstienos turėtų atrodyti storiausios ir tamsiausios. Giliai panardink šepetėlio šerelius į savo blakstienas ir neištraukdama šepetėlio šiek tiek pajudink jį į šalis – kad blakstienos gerai pasidengtų tušu. Nesijaudink jei šiek tiek tušo pateko ant voko – vėliau jį galėsi nesunkiai nuvalyti kosmetiniu pieneliu suteptu higieniniu pagaliuku su vata. O kol kas tavo užduotis – kuo geriau nudažyti šaknis.

3.    Sluoksniai. Gal skamba ir šiek tiek neįprastai, bet... jei tavo tikslas – tikrai tobulos blakstienos, tau prireiks dviejų skirtingų tušų: vieno – ilginančio, kito – suteikiančio apimties. Tušas, kuriame derinamos abi šios funkcijos vienu metu, paprastai nė iš tolo neprilygsta efektui, kurį suteikia du atskiri „siauresnės specializacijos“ tušai. Taigi iš pradžių tepk ilginantį tušą, o vėliau – tą, kuris suteikia blakstienoms apimties.  Antrą sluoksnį būtinai tepk dar neišdžiūvus pirmajam: tepi pirmą sluoksnį, palauki keletą sekundžių, ir tepi antrą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gre
2012-02-26 21:22:15
Viskas cia gerai. pasakyta ,kas jau iki skausmo zinoma, bet paskaityti ir prisiminti smagu. bet visgi naujoviu noretusi, geresniu efektivesniu dalyku