• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Tobulai pasidažiusi per 10 minučių

2009-02-02 00:00:00

Tobulai pasidažiusi per 10 minučių
vakarozinios.lt; Jupiterimages nuotr.

Nėra laiko dažytis? Ne bėda! Pasinaudokite mūsų patarimais ir pasigražinsite viens du.

Kiekvieną rytą ta pati problema: laikas spaudžia, reikia skubėti į darbą, todėl nėra kada dažytis pagal visas taisykles. Kaip rodo kosmetikos gamintojų tyrimai, kas trečia moteris dažosi kasdien, bet vonios kambaryje praleidžia tik 26 minutes, įskaitant prausimąsi po dušu. Tai paneigia seną (vyrų) įsitikinimą, kad moterys reguliariai blokuoja vonios kambarį. Tiesa, nepaisydamos rytinio ceitnoto, moterys neatsisako bent jau lūpdažio - 82 proc. yra įsitikinusios, kad be jo yra neįmanoma išsiversti. Beje, dažniausiai parduodama spalva yra ryškiai raudona. Ir juodas blakstienų tušas yra vienas iš nepakeičiamų makiažo reikmenų, 72 proc. moterų jį naudoja kasdien. Bet visa vyksta paskubomis. Nepriekaištinga veido oda, gražios lūpos ir išraiškingos akys didina pasitikėjimą savimi ir yra gera dienos pradžia. Manote, kad ryte to neįmanoma spėti? Klystate!

Veido oda (3 min.)

Kai dieninis kremas įsigeria, pirštais arba teptuku ant spuogelių, paraudusių vietų ir tamsių ratilų po akimis užtepkite maskuojamojo kremo ir išlyginkite. Idealus atspalvis - vienu tonu šviesesnis už odos. Kelias veido ir kaklo vietas patepkite makiažo pagrindu ir tolygiai paskirstykite, švelniai tapšnodamos pirštais. Rinkitės kremo konsistencijos pagrindą, nereikės papildomai pudruotis.

Spindintis žvilgsnis (3 min.)

Viršutinį voką ištepkite sidabro atspalvio biriais šešėliais, po antakiais brūkštelėkite šviesesniu sidabro tonu. Akių kampučius paryškinkite plonu juodu apvadu. Blakstienas gausiai padažykite juodu tušu. O antakiai yra svarbesni nei galbūt įsivaizduojate. Padažyti jie suteikia veidui išraiškingumo. Natūraliausiai jie atrodys paryškinti tamsia antakių pudra arba vokų šešėliais.

Sveikas rausvumas (1 min.)

Skaistalai veidui iškart suteikia spindesio. Pudros tipo skaistalus lengva tolygiai tepti, jie tinka visų tipų odai. Kad nepadaugintumėte, teptuku pakabinkite skaistalų ir patekšenkite į plaštakos viršų, nusišypsokite ir patepkite labiausiai atsikišusias skruostų vietas. Gera alternatyva sausai odai yra kreminiai skaistalai. Jie pirštais tepami ant makiažo pagrindo: ant skruostikaulių teptelėkite tris taškus ir ištrinkite, kad nebūtų matyti kontūrų.

Seksualios lūpos (3 min.)

Gražiai padažytos raudonos lūpos traukia žvilgsnius. Lūpų pieštuku tiksliai apibrėžkite kontūrus, paskui tos pačios spalvos dažais nudažykite visą lūpų plotą. Prispauskite lūpas prie kosmetinės servetėlės ir dar kartą padažykite. Jei patinka, lūpų vidurį patepkite blizgiu. Tą patį efektą išgausite tamsiai raudonu lūpų blizgiu, bet jums reikės dažniau papildomai dažytis.

Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita".
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus