• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Visa valdžia blakstienoms!

Autorius: Vytas Kokšta, vijolina.lt
2009-11-23 14:00:00

Visa valdžia blakstienoms!
jupiterimages nuotr.
Tokiam mados diktatorių šūkiui prieš vestuves ar kitą svarbią šventę atsispirti sunku...ir visai nesvarbu, kokiu būdu mes papuošime savo blakstienas – tirštai padengsime jas tušu ar pasitenkinsime priklijuojamomis. Visos priemonės yra geros. Svarbiausia – stebuklingas rezultatas.
 
Gražiai apipavidalintos akys atrodo kur kas išraiškingesnės, jų spalva ryškesnė ir sodresnė. Netgi paprastutis pastelinis šešėlis jų fone žiūrisi kaip reta puikiai. Neatsitiktinai (grožio industrijoje atsitiktinumų nebūna) tarp Holivudo gražuolių ėmė populiarėti blakstienų persodinimo operacijos. Nors šio malonumo kaina – 6000 JAV dolerių – eilė būna net keletas mėnesių į priekį.

Jei galvojate, kad tai tik dėl grožio, tai labai klystate. Fiziognomikos specialistai mano, jo blakstienos yra svarbi detalė, nulementi mūsų charakterį. Senovėje skurdžiai įrėmintos akys buvo laikomos blogio požymiu ir su tokiu žmogumi visi vengė bendrauti. Sutikite, jog žmogaus veidas su retomis ir bespalvėmis blakstienomis atrodo neišraiškingas, o pats tokio veido savininkas bevalis ar iš viso - „joks“. Jo akys atrodo šaltos ir tuščios, neskleidžiančios gyvenimiškos energijos. Netgi kine tokiais veidais paprastai apdovanojami arba neigiami personažai, arba nevykėliai.

Mene, ko gero, blakstienos vaidina ne mažesnį vaidmenį, nei rūbai, gestai ar kalba. Ilgos ir tankios blakstienos – neatsiejama flirto elemento dalis. Jei prisimintume, jog bioenergetiniu požiūriu akys - tai imtuvai ir siųstuvai, tai blakstienos – tai stiprintuvai ir antenos. Galite pačios nesunkiai įsitikinti, jog jūsų blakstienos magišku būdu sužadina vyruose pirmykštį „gyvulišką“ interesą.

Egzistuoja be galo daug „gudrybių“, kaip protingai išnaudoti tušo šepetėlį, kad gautumėte fantastišką rezultatą. Bet apie tai gal kitą kartą. Nors, vieną Holivudo gražuolių paslaptį, kaip pailginti makiažo tarnavimo laiką, galime išduoti: prieš naudodamos tušą papudruokite vokus. Pasirodo, juose yra nemažai riebalinių liaukų, kurios „padeda“ tušui nenutekėti.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog blakstienų „rūbų“ tendencijose karaliauja visiška anarchija ir viskas yra leistina. Iš tikrųjų, tai viskas čia yra gerai apgalvota ir nulemta spalvos tipo, tikslų ir, žinoma, siekiamo rezultato ilgaamžiškumo.

Viena diena. Moterims, ne paslaptis, visada norisi įvairovės. Tame gali padėti įvairios tušų kolekcijos. Kad smarkiai neapsiriktumėte – atsižvelkite į savo spalvos tipą. Blondinėms geriau naudoti pilką tušą, šatenėms ir rudėms – tamsiai rudą. Juodas – labiau prie veido ryškioms brunetėms.  Jei susiruošėte į vakarėlį – jis taip pat bus visai tinkamas. Suprantama, kartu su atitinkamai parinktais rūbais. Mėlynas – universalus – tinka praktiškai bet kokiam spalviniam tipui.  Be to, priduoda akių obuoliams melsvą atspalvį. Susiruošus į madingą klubą, galima papuošti blakstienas spalvotu tušu, jei, žinoma, jūsų plaukų spalva nepriskiriama ekstremalių kategorijai. Kitaip rizikuojate gauti „Mis visiška beskonybė“ titulą.

Mėnuo. Specialūs atsparūs dažai – geras būdas sutaupyti tušo sąskaita. Mažiausiai dviems savaitėms galima apie jį pamiršti. Rezultato ilgaamžiškumas priklauso nuo vokų odos būsenos. Jei ji sausa, tai ir dažai išsilaikys ilgiau.  Jei riebi – tai ir pigmentas vargu ar įsiskverbs giliai, o tai reiškia, jog vėl reiks griebtis dažų. Tačiau šis būdas turi trūkumą – kad naudotumėtės „spec. priemonėmis“ reikia atitinkamų įgūdžių, taigi, kur kas saugiau yra atsiduoti į meistro rankas.

Keletas metų. Pradedančioms koketėms tokį efektą gali padėti išgauti permanentinis makiažas. Tokio metodo neginčytinas pliusas – net ką tik nusiprausus jūsų akys atrodo tvarkingai padažytos.

Visažistų gudrybių arsenale yra dar keletas būdų, kaip pagražinti blakstienas. Viena iš jų – blakstienų cheminis „sugarbanojimas“. Po tokios operacijos akys tiesiog atsiveria, o blakstienos atrodo neįtikėtinai tankios. Tikri šio žanro meistrai sugeba pasukti blakstienas tokiu kampu, kad akis tampa migdolo formos, o žvilgsnis seksualiai gundantis. „Prieššakninė chemija“ gali vizualiai pakelti akies kampus ir pakoreguoti „krentančius“ viršutinius vokus. Efektas išsilaiko iki pat blakstienų natūralaus atsinaujinimo – maždaug tris mėnesius. Pati procedūra užtrunka apie valandą. Po jos rekomenduojama susilaikyti nuo makiažo dvidešimt keturias valandas.

Tiesa, jei jūs nusprendėte tapti dievaite per vieną dieną ir iš karto po plaukų dažymo nuskubėjote daryti permanentinio makiažo – galite likti iš viso be blakstienų. Geriausiu atveju turėsite apgailėtinus bespalvius plaukelius, kuriuos po to reikės ilgai ir kantriai gydyti...

Visiškai nenuspėjamas rezultatas gali laukti ir nėščių moterų. Būsimų mamų blakstienos paprastai nenori užsiriesti. Kad užtikrinti jų paklusnumą, reikia dvigubai padidinti išlaikymą. Bet, chemikalai tada dažnai iššaukia vokų suerzinimą. Jei sugalvotumėte blakstienas užriesti pačios – darykite tai prieš dažant tušu. Priešingu atveju, jos paprasčiausiai sutrupės.

Blakstienų tankis ir ilgis, lygiai taip, kaip ir galvos plaukų, priklauso nuo genų. Bet, gamtos klaidą tiesiog per kelias minutes galima ištaisyti blakstienų priauginimu. Pirmosios šį metodą ėmė naudoti Holivudo gražuolės dar praeito šimtmečio viduryje. Šiandien ši procedūra  tapo prieinama ir paprastam mirtingajam.

Dirbtinos blakstienos būna dviejų tipų: vientisa juosta ir suklijuotos po dvi tris blakstienas. Pastarosios turi skirtingus dydžius – būna trumpos, vidutinės ir ilgos. Jei jums reikia atrodyti ne teatrališkai, o natūraliai – pasirinkite tinkamas. Kaip tai padaryti? Visažistai rekomenduoja išmatuoti iškritusią savo blakstieną. Jei jos ilgis neviršija 7 mm, rinkitės trumpas, jei 7-10 mm, galite įsigyti vidutinio ilgio blakstienas, o jeigu 10-12 mm, tai jums reikia maksimalaus ilgio. Auginamos blakstienos nuo išorinės akies pusės link vidinės. Jei norite, kad blakstienos visiškai nesiskirtų nuo nuosavų, tai galite paeksperimentuoti su skirtingo ilgio blakstienomis. Tas, kurios ilgesnės, klijuokite prie išorinės akies pusės, o trumpesnes – prie vidinės. Turbūt nereikia priminti, jog blakstienos auginamos ant vokų be makiažo.

Grožio salonuose gali pasiūlyti priauginti blakstienas kaip kelioms dienoms taip ir keliems mėnesiams. „Ilgajame“ variante blakstienos laikosi tol, kol atauga savosios. Atminkite, jog priaugintos blakstienos bijo trijų dalykų: chloruoto baseino vandens, sūrių jūros bangų ir riebaus vokų kremo, kuris gali ištirpinti klijus.

Priklijuojamos blakstienos, žinoma, gerai, bet norisi turėti ir savo nuosavas – nieko neprastesnes...

Noras nėra visiškai beviltiškas. Šiuolaikiškos priemonės įgalina netgi iš trijų plaukelių išauginti visai padorų ūkį, o plonytes ir trapias blakstienas paversti lanksčiomis ir stangriomis. Kosmetinių produktų komponentai jas maitina, drėkina, ramina ir patikimai apsaugo. Pirmiausia skirkite deramą dėmesį makiažo nuėmimo priemonėms. Jų rūgštinis balansas yra artimas natūraliam akių gleivinės balansui. Dėka to, jie neiššaukia suerzinimo ir efektyviai apsaugo nuo tušo likučių. Kad neištampytumėte odos, išmokite teisingai jomis naudotis. 
 
Jei blakstienos ėmė lūžinėti, naudokite bespalvį tušą. Jis stiprina ir suteikia blizgesį. 
 
 Kiekvienos blakstienos amžius – maždaug 150-200 dienų. Paprastai jų iškritimo mes nepastebime, todėl, kad jaunos blakstienos greitai paauga ir susilygina su likusiomis. Bet, jei blakstienos nei iš šio nei iš to  „sustreikavo“ ir ėmė masiškai palikti savo teisėtas vietas, nedelsdamos kreipkitės į gydytoją.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus