Didelio susidomėjimo praeitais metais sulaukęs „Profesionalaus atostogautojo“ projektas šiemet sugrįžta atsinaujinęs. Dabar svajonių darbu galės mėgautis du poilsiautojai, nes dalyvauti konkurse kviečiamos poros.
 
Įsimylėjimas gali padaryti jūsų širdį dainuojančia, tačiau kalbant apie kreditingumą – tai gali būti ir nesuderinami dalykai. Na nebent galvojate kartu pasirašyti ilgalaikės paskolos sutartį ar gauti kreditą, kurį panaudosite savo vestuvių iškėlimui. Kaip tai gali pakenkti jums? Leiskite aprašyti 3 pagrindinius kelius.
 
Ką daryti, jeigu valgant išsprūsta pokštas ar anekdotas? Atsiprašyti ir toliau tyliai valgyti? Ar „skelti“ dar vieną linksmą nutikimą, kad šventė būtų linksmesnė, o valgiai skanesni? Psichoterapeutas Olegas Lapinas sako, kad valgant prie šventinio šeimos stalo, juokauti pageidaujama: „Priešingu atveju šventė gali virsti...
 
Sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, tad vien pažvelgus į žmogaus akis galima susidaryti nuomonę apie jo būdą ir pomėgius. Siūlome paskaityti ir palyginti, kuo skiriasi rudaakiai, žalsvai-rudų akių savininkai, pilkas, žalias ar mėlynas akis turintieji.
 
Airija - labai dažna lietuvių emigracijos kryptis, tad čia gyvena daug tautiečių, o dar daugiau jų periodiškai lanko giminaičius bei bičiulius. Airija žavi savo smaragdinėmis pievomis, uolėtomis jūros pakrantėmis, įspūdingomis pilimis ir šurmuliuojančiais miestais, tad šioje šalyje mielą kampelį atras tiek aktyvaus...
 
Rūbų pirkimas internetu