• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Arbata pagal Zodiaką  1 

Autorius: Izum.ua
2009-10-19 12:32:00

Arbata pagal Zodiaką
Jupiterimages nuotr.
Kiekvienam Zodiako ženklui būdingos tam tikros charakterio, temperamento, gyvenimo būdo savybės. Kiekvienas ženklas taip pat turi ir jam vienam tinkamiausią arbatą, kurios puodelis suteiks žvalumo, pagerins savijautą, leis jaustis aktyvesniam.

Avinas

Neramūs, kartais ekscentriški Avinai atkakliai juda link tikslo ir yra atsparūs likimo išbandymams. Mėgstamiausia jų arbata – tropinių vaisių, žolelių mišiniai su mėta, melisa.

Jautis

Jautis atsidavęs šeimai ir draugams. O šio ženklo bėda –žarnyno ligos.Todėl tinkamiausia arbata Jaučiui – žalioji su citrina, dar geriau – jei ji pagardinta mėtomis ar bergamonte.

Dvyniai

Kad Dvynių gyvenimas tekėtų įprasta vaga, jiems būtinos nuolatinės permainos. Taip pat Dvyniams reikia gero, kokybiško miego. Šiam ženklui vertėtų rinktis vaisių arba žolelių arbatas, taip pat arbatas su jogurto ar grietinėlės aromatu. Ir apskritai kuo įvairesnis bus Dvynių arbatos meniu, tuo geriau.

Vėžys

Kitaip nei likusiems Zodiako ženklams, arbatą Vėžiams rekomenduojama gerti po pietų – kad normalizuotųsi virškinimo sistemos veikla. Kadangi Vėžiai – Mėnulio vaikai, jų charakteris toks pat permainingas, kaip ir Mėnulio šviesa. Vėžiams rekomenduojama rinktis aromatizuotas žaliąsias arbatas su vaisiais ir prieskoniais, vaisių ir uogų mišinius.

Liūtas

Išdidiems ir savimyloms Liūtams reikia organizmą stiprinančių arbatų. Silpniausia Liūto organizmo vieta – širdis. Tad drąsiai rinkitės vitaminizuotus vaisių ir žolelių mišinius, kurie pakeltų nuotaiką ir stiprintų imunitetą.

Mergelė

Mergelėms vertėtų labiau rūpintis savo žarnyno veikla. Tarp labiausiai Mergelėms tinkančių arbatų – žaliosios ir juodosios arbatos mišiniai, žalioji arbata, rooibos. Pasirinkusi elitines arbatos rūšis Mergelė efektyviai pabrėš savo subtilų skonį. Pageidautini arbatos aromatai – abrikosų, nektarinų, vanilės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ruy
2009-10-21 11:40:14
Pavadinimas lockerz.com - Nemokami Daiktai
Šį saitą sukūrė buvęs amazon.com CEO.

Jame renki taškus (PTZ (POINTZ)). Jų gali gauti:

* Komentuodamas ŠIANDIENINIUS ten esančius įrašus. (Ten tiesiog klausimai, tokie kaip WHAT IS YOUR FAVORITE PAINTER?, ORGANIC FOOD or JUNK FOOD?.) (Gauni po 2 ptz)
* Žaisdamas žaidimėlius (kartais pasiūlo) (Gali gauti 10 - 30 ptz, man atrodo pasiūlo bent vieną į dieną)
* Kviesdamas draugus (gauni po 2 ptz, o nuo 20ties draugų ptz dvigubinasi.)
* Gauni 2 ptz už tai, kad prisilogini (užsiskaito kartą į dieną)


O prizų yra daug. Daug apple produkcijos. Tarkim iPod shuffle kainuoja 100 ptz. Registracijai reikia pakvietimo .

Nori pakvietimo?
tada rašyk i rubiuke@daraugas.lt ir aš tau atsiūsiu pakvietimą ;) nepraleisk puikios progos laimeti:)