• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Astrologija namų šeimininkėms

Autorius: Astroguide.ru
2010-03-16 18:00:00

Astrologija namų šeimininkėms
jupiterimages.com nuotr.

Kodėl kai kada visi darbai namuose, atrodo, patys nusidirba, o kai kada viskas krenta iš rankų? Kaip susiplanuoti darbus, kad viską suspėtumėte ir neypatingai pavargtumėte? Į pagalbą namų šeimininkėms skuba astrologija!

Pirmadienis. Mėnulio diena tinka su vandeniu susijusiems darbams – pavyzdžiui, šlapiam grindų valymui ar didžiajam skalbimui. Ir dar: jei jau kurį laiką ketinate aplankyti savo senyvą tetulę ar močiutę, bet vis neprisiruošiate – planuokite susitikimą būtent pirmadienį. Pasėdėkite su ja prie arbatos puodelio, pavartykite šeimos albumą, paklausykite sentimentalių prisiminimų – ir giminaitė bus jums nepaprastai dėkinga. O ir namuose, šeimos rate, metas palankus nuoširdiems pašnekesiams. Nesikrimskite, jei tą dieną jus graudins net ir menkiausios smulkmenos – pirmadieniais nieko blogo ir paverkti. Daugiau dėmesio skirkite mažiems vaikams, jie pirmadieniais paprastai būna kaprizingesni, stipriau pasireiškia jų nerimas, baimės. Nuraminkite mažylį, pasekite pasaką prieš miegą, tik jokiu būdu nebarkite ir negėdinkite. Vyresnių vaikų nuotaika taip pat gali būti subjurusi. Bet nesijaudinkite, tai greitai praeis. Svarbu pirmąją savaitės dieną praleisti be pykčio ir konfliktų, tada ir visa savaitė bus taiki. Pirmadieniui labiausiai tiks lengvas, augalinės kilmės maistas ir pieno produktai.

Antradienis. Marso dieną galima ir kalnus nuversti. Tai, kam ilgai „pritrūkdavo rankų“, antradienį gali pasidaryti beveik savaime, greitai ir su ugnele sutvarkysite visus reikalus. Todėl tingėti šią dieną nevalia. O jei vakare vyro sulauksite su šilta vakariene (būtinai šilta!), galite tikėtis ir „padėkos“ – kad pagaliau imsis jo laukiančių vyriškų darbų, įkals vinį, sutaisys rankeną, perstumdys svetainės baldus. Vaikus taip pat šiandien paraginkite daugiau padėti namuose. Jei namiškiai vis dėlto nepasiduoda provokacijai ir prie darbo neskuba – galite ir šiek tiek pakelti balsą, antradienį tai atleistina. Tik neperlenkite lazdos, kontroliuokite savo agresiją, kadangi šią dieną ji gali lengvai prasiveržti labiau nei norėtumėte. Antradienis – viena palankiausių dienų fizinei veiklai, treniruotėms, kurias galite lankyti visa šeima.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus