• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Charakteris pagal gimimo mėnesį  1 

Autorius: Eli.lt
2014-12-01 15:00:00

Teigiama, kad daugiau apie žmogų gali pasakyti ir mėnuo, kurį jis gimė. Sužinokite daugiau apie save ar jums brangius žmones. 


Sausis
Gražus žmogus, kuriam rūpi jo išvaizda, mėgsta pirkti drabužius, puoštis, keisti šukuoseną. Jautrus ir romantiškas žmogus, sunkiai susitaiko su išdavystėmis, nutrūkusiais santykiais. Nėra linkęs svajoti, stengiasi kurti planus ir jų laikytis. 

Vasaris
Abstrakčiai mąstantis, protingas ir sumanus žmogus. Gan nepastovaus charakterio - vieniems gali būti labai švelniu, visada padėti, o tuo tarpu su kitais, menkiau pažįstamais ar jį įskaudinusiais žmonėmis elgiasi žiauriai. Ilgai neatleidžia skriaudos. Giliai širdyje romantiška asmenybė, tačiau savo emocijas rodo retai. 

Kovas
Dosnus, atjaučiantis žmogus. Gan kuklus, nemėgstantis į save atkreipti dėmesio. Visuomet bendrauja mandagiai, draugiškai, mėgsta naujas pažintis, savo neigiamų emocijų stengiasi nerodyti, tačiau esant gerai nuotaikai ja tiesiog spinduliuoja, garsiai juokiasi, juokauja su aplinkiniais. 

Balandis  
Linksmas, gerą humoro jausmą turintis žmogus, kuriam paprastai sekasi įvairiausi menai ir kūryba. Balandžio mėnesį gimusieji turi krūvas draugų ir pažįstamų, tai lengvai bendraujantys, prie save kitus pritraukiantys žmonės. Mėgsta sportą, aktyvų laisvalaikį. 

Gegužė
Labai užsispytęs, itin stiprią valią turintis žmogus. Gegužę gimusieji labai įžvalgūs, gudrūs, puikiai moka laikytis sistemos, yra labai darbštūs. Šie žmonės neretai pasiekia karjeros, susijusios su tiksliaisiais mokslais, aukštumų. Jiems kiek sunkiau megzti santykius su kitais žmonėmis, paprastai gegužę gimusieji turi tik kelis draugus, neretai nekuria šeimos. 

Birželis
Žmonės, kurie tiesiog negali būti namuose! Birželio mėnesį gimusieji yra labai aktyvūs, nuolat ieško nuotykių, leidžiasi į keliones, mėgsta ekstremalų sportą. Paprastai šį mėnesį gimusieji labai mėgsta ir vertina muziką, yra jai gabūs. 

Liepa
Paslaptinga, intravertiška asmenybė. Tai ramūs, tylūs žmonės. Liepos mėnesį gimusieji yra draugiški, labai taktiški, lengvai įsižeidžia, tačiau pykčio savyje nelaiko. Tai labai subalansuotos, harmoningos asmenybės, kurios neretai giliai pasineria į įvairias religijas, ezoteriką. 

Rugpjūtis
Šie žmonės nebijo rizikuoti, drąsiai ir šaltakraujiškai elgiasi net ir kritinėse situacijose. Tai savimi pasitikinčios, šiek tiek anarchistinės asmenybės. Rugpjūtį gimusieji lengvai bendrauja, puikiai dėsto savo mintis, tačiau įžeisti siekia keršto, beveik niekada neatleidžia. 

Rugsėjis
Aktyvios ir dinamiškos asmenybės, mėgstančios naujoves. Rugsėjį gimusieji užsispyrę, stiprūs dvasiškai ir fiziškai, tačiau neretai šie žmonės puola į puikybę, yra linkę elgtis egoistiškai. Dievina dėmesį ir stengiasi jo gauti kuo daugiau.  

Spalis
Mėgstantys bendrauti, plepūs žmonės, kurie, kaip taisyklė, turi puikią iškalbą, daug pasiekia versle ir politikoje. Spalį gimusieji linkę šiek tiek pameluoti, jeigu jaučia, kad tai bus naudinga finansiškai ar padės pritraukti žmogų su kuriuo norisi susidraugauti. Šie žmonės yra svajotojai, laisvai reiškiantys savo mintis ir emocijas.

Lapkritis
Labai ištikimi žmonės, kurie visada laikosi duoto žodžio. Kartais praranda savitvardą ir stipriai supyksta, tačiau įprastai į nemalonias situacijas reaguoja ramiai, šaltakraujiškai. Tai žmonės, kurie vertina draugystę, tačiau jiems taip pat reikia asmeninės erdvės, galimybės nevaržomai priimti savo sprendimus, kurti savo gyvenimą.

Gruodis
Gruodžio mėnesį gimusieji linkę varžytis, mėgsta adrenalino jausmą, visada siekia geriausių rezultatų visose srityse. Tai ambicingos, tačiau kartais kiek nekantrios, greitai susierzinančios asmenybės. Su šiais žmonėmis gan sudėtinga bendrauti, jie neretai turi specifinę gyvenimo filosofiją, kurią aršiai gina ar net stengiasi primesti aplinkiniams. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ny
2014-02-04 01:09:34
perskaiciau visos savo seimos nariu, nei. kovas, nei liepa, nei rugsejis, nei balandis neatitiko visiskai.