• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dovana pagal horoskopo ženklą  4 

2009-05-22 07:00:00

Dovana pagal horoskopo ženklą
respublika.lt; Jupiterimages nuotr.
Visiems mums yra tekę gauti dovanų ne tai, ko norėtume. Nereikalingi daiktai vėliau perdovanojami ar atiduodami už dyką. Ir priešingi, vos tik artėja kieno nors gimtadienis, išrinkti tinkamą dovaną – ne mažesnis galvos skausmas. Ką apie tai kalba žvaigždės ir ką jos galėtų patarti?

Visi Zodiako ženklai dalijami į 4 grupes. Avinas, Jautis ir Dvyniai asocijuojasi su vaikyste. Vėžys, Liūtas, Mergelė - jaunystė. Svarstyklės, Skorpionas, Šaulys - vidutinis amžius. Ožiaragis, Vandenis, Žuvys - branda.

"Vaikiškoji" grupė, kad ir kaip solidžiai atrodytų jos atstovai, mėgsta žaislus, antrosios grupės nariai - dovanas, kuriomis gali pasididžiuoti prieš aplinkinius (gražius drabužius, kosmetiką, kvepalus, madingus aksesuarus). Žodžiu, tiks viskas, ką būtų galima išdidžiai parodyti draugams. Viduriniosios grupės" atstovai gerbia klasiką, tai, kas stabilu, nepriklauso nuo mados svyravimų, pabrėžia jų statusą ir socialinę padėtį. O "brandūs" ženklai vertina amžinąsias vertybes - auksą ir briliantus, antikvarinius daiktus, geras knygas.

Kad nereikėtų gaišti laiko ieškant dovanų brangiems žmonėms, „Pastogė“ siūlo šias astrologų rekomendacijas.

Avinas

Gal nustebsite, bet šio ženklo atstovai labai domisi įvairiausiais žaidimais ir net vaikiškais žaislais! Jį (ar ją) sudomins dovana, su kuria galima pažaisti, ir kuo aktyviau, tuo geriau. Tai gali būti kompiuteriniai žaidimai, lenktyninių mašinėlių rinkinys, sportui skirti aksesuarai, žodžiu, dovana, kurią galima nedelsiant išbandyti (riedučiai, teniso raketė ir pan.). Ir dar - neverta išleisti daug pinigų vienai, bet brangiai dovanai, nes ji greitai bus nukišta į kampą ar sulaužyta. Jei norite suteikti malonumą, padovanokite keletą skirtingų žaislinių niekučių.

Jautis

Čia jau keliami dideli patikimumo ir kokybės reikalavimai. Būtų gerai, - nesvarbu, ką dovanosite, - kad dovana būtų susijusi su menu. Puikiausiai tiks naujausių filmų vaizdajuostės ir muzikinių grupių, ypač klasikinės muzikos, įrašai, taip pat aparatūra, kuria galima visa tai išvysti ir išgirsti. Atkreipkite dėmesį į prekės kokybę, sertifikatus - jūsų draugams klastotės nepriimtinos. Prieš dovanodami įsitikinkite, kad muzika melodinga, be šaižių garsų. Bet tikrai neprašausite, jei padovanosite ką nors skanaus. Gavę gero likerio ar vyno, šokolado ar rinktinių saldainių, jie apsidžiaugs ne mažiau. Tad spręskite pagal savo finansines išgales ir neužmirškite, kad jei neaplankė jokia išganinga mintis, turite dar vieną išeitį – tai  geri šventiniai pietūs restorane.

Dvyniai

Jiems patiks bet kokia "protinga" technika, juolab kad dabar jos tikrai netrūksta. Dovanokite viską - skrudintuvą, muzikos centrą, naują kompiuterio vaizdo kortą, monitorių. Labai aktuali dovana - mobilieji telefonai ir jų priedai. Bus įvertinta ir gero žurnalo prenumerata ar knyga, svarbu, kad ji būtų lengvai skaitoma ir pažintinė. Galima nupirkti ir abonementą į sporto klubą, kur Dvyniai galės ne tik pabendrauti su naujais žmonėmis, bet ir parodyti save, pasivaržyti.

Vėžys


Dovanos "namams, šeimai"  - pačios tinkamiausios! Drąsiai dovanokite rankšluosčių, puodkėlių, patalynę, staltiesę, užklotą. Visos šios dovanos seniai žinomos, bet kažkodėl nepelnytai laikomos banaliomis. Vyrai įvertins virtuvinių peilių rinkinį, medžio ar sodo darbams tinkančių įrankių komplektą. Visiems be išimties patiks  patogus chalatas ar geros šlepetės. Tik neužmirškite, kad geriausia - dovana, įteikta iš visos širdies. Jei jūsų draugai supras, kad tiesiog atliekate prievolę ar bandote atsikratyti nereikalingo daikto, jie didžiai įsižeis. Nepatingėkite parašyti sveikinimą, gražiai įpakuoti dovaną.

Liūtas

Širdies gilumoje jis įsitikinęs: kuo brangesnė dovana, tuo geresnė, tad net nebandykite įrodinėti kažką priešinga. Bet juk tokios dovanos gali įvaryti į bankrotą! Ką daryti? Be to, šio ženklo atstovai net nematydami daikto jaučia jo tikrąją vertę. Bet neišsigąskite – viskas ne taip sudėtinga. Be abejo, jei esate turtingas, galite dovanoti brangų televizorių ar auksinį žiedą.  Tačiau jį pradžiugins ir geras žiebtuvėlis, brangus automatinis plunksnakotis ar gero šokolado rinkinys. Jam (ir jai) labai patiks ir teatro ar filmo bilietai, ypač jei teks sėdėti pačiame pirmos eilės centre. Tikrai neprašausite padovanoję geros parfumerijos ar kosmetikos. Blogiausiu atveju galite nupirkti keletą loterijos bilietų ir įteikti juos gražiame voke ar dėžutėje.

Mergelė

Šis Zodiako ženklas laukia praktiškų dovanų. Įvairiausi niekniekiai, nereikalingi daiktai, kurie tik kaups dulkes ir užims vietą, juos didžiai sunervins. Žinoma, nepatogu dovanoti pėdkelnes, muilo ar skalbimo miltelių, bet vis dėlto tai geriau, nei įteikti maudymosi kepuraitę nemokančiam plaukti ar riedlentę niekada ant jos nestovėjusiam. Turėkite galvoje, kad šio ženklo atstovai mėgsta smulkius naudingus daikčiukus (pinigines, kosmetines, dėžutes), - juk jie turi daug smulkių daikčiukų, kuriuos reikia kažkur laikyti. Vyrai įvertins gerą automatinį plunksnakotį ir pieštukus, patogius aplankus, taip pat enciklopediją ar žodyną. Moterims patiks buteliukas skystojo muilo, rankų kremas, taip pat patogūs ir praktiški drabužiai.

Svarstyklės

Štai kur beribės erdvės jūsų vaizduotei! Kvepalai ir tualetinis vanduo, paveikslai, statulėlės ir kt. Svarbu, kad būtų skoninga, subtilu, net jei tai kaklaraištis ar jo segtukas. Galite dovanoti ir prespapjė, originalų kambario ar automobilio aromatizatorių, pagalvėlę, gobeleną ar dekoratyvinę vėduoklę. Pasistenkite, kad visi šie daikčiukai būtų skoningi, derėtų su interjeru, stiliumi. Moterims patiks įvairiausi kvapieji aliejai, kremai, vonios druskos, kvepalai, želė, putos - kuo kvapnesni, tuo geriau. Vyrai įvertins gražų garderobo akcentą - kaklaraištį, marškinius, švarką ar sąsagas. Svarbiausias ir vienintelis reikalavimas - dovana turi būti stilinga ir skoninga.

Skorpionas

Tikriausiai teko girdėti draugą sakant neslepiant pasididžiavimo: "Aš toookią dovaną gavau!" Gerai, jei jis turi galvoje jūsų dovaną, nes, net ir labai indiferentiškas būdamas, širdies gilumoje jis svajoja apie tikras, nepaprastas dovanas. Todėl pirkdami ką nors pasidomėkite firma, prekės ženklu ir t.t. Jei tai autorinis darbas, turi būti ir autoriaus logotipas. Atsiminkite, kad Skorpionui nereikalinga masinė gamyba, tai, ką visi turi, - jis vertina išskirtinumą. Pats faktas, kad "tą" turi tik jis ir gal dar du trys žinomi asmenys, jam labai malonus. Moterims patiks dovanos, pabrėžiančios geriausias jų savybes – gražių apatinių komplektas, reti kvepalai, vyrams - butelis vyno ar konjako, cigarai, peiliai ir atsuktuvai. Jei esate apdovanotas talentais (piešiate, siuvinėjate, mezgate, rašote eiles...), galite ir pats padaryti dovaną. Bet tik tuo atveju, jei išties darote tai gerai.

Šaulys


Iš jūsų draugo dažnai tenka girdėti: "Pačių geriausių daiktų gali rasti tik užsienyje". Taigi žinokite, kad jis puikiai žino, ką dabar priimta dovanoti, o kas jau atgyvenę. Prieš pirkdami dovaną geriau nuoširdžiai su juo pasikalbėkite, - gal sužinosite, kad jis taupo kokiai kelionei ar studijoms, svajoja pakeisti interjerą. Bet kuriuo atveju Šaulys puikiai įsivaizduoja, ko nori, ir mielai leis prisidėti prie jo planų įkūnijimo. Vyrams tiks žinomo autoriaus knyga bendražmogiškomis temomis, moterys įvertins juvelyrinius papuošalus - bet tik natūralius akmenis, jokios bižuterijos!

Ožiaragis


Dovanos turi padėti įkūnyti tikslus ir troškimus, - bent taip tikriausiai galvoja jūsų draugas. Todėl pats geriausias variantas - dovanoti pinigų vokelyje, o jau jis ras, kur padėti. Jei tokia paprasta išeitis dėl kokios nors priežasties nepatogi ar nepriimtina, teks prisiminti, kuo jūsų draugas domisi pastaruoju metu. Jei mokosi kalbų - galite dovanoti knygų jo studijuojama kalba ar garso kasečių, jei pradėjo rimtai domėtis kompiuteriais - pelę ar kilimėlį jai.

Vandenis


Geriausia dovana ta, kurios nelauki! Jūsų draugas vertina originalumą ir netikėtumą, bet tai ne dingstis dovanoti šuniukus ar kačiukus. Jo šūkis - "Nustebinkit mane!", todėl turėtumėte dažniau užsukti į egzotiškų ir magiškų suvenyrų parduotuves. Padovanokite ką nors tokio, kas priverstų pasukti galvą. Puiki dovana - netaisyklingos formos laikrodis, tarkim, be skaičių, ar amžinojo variklio (švytuoklės pavidalo suvenyras) modelis. Jei vis dėlto nežinote, ką nupirkti, pasikvieskite jį į kokią naują ar menkai pažįstamą kompaniją - ten jam tikrai bus kur atsiskleisti.

Žuvys


Joms reikia ieškoti dovanų, žadinančių vaizduotę ir svajones. Tai gali būti kasetės su laukinės gamtos įrašais, kvapnios žvakės, aromatiniai aliejai ir smilkalai ar jų aksesuarai. Jos įvertins ir kvietimą į kokią nors ramią, tylią vietelę, nes pati geriausia dovana Žuvims – dvasinis komfortas akis į akį. Patiks ir gilaus, dramatinio turinio filmas, kad galėtų iš širdies užjausti jo herojus. Šio ženklo atstovai neabejingi ir muzikai, tad bilietai į operą ar mėgstamos grupės koncertą bus labai maloni dovana.
 
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Pastogė"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
joa
2011-07-12 15:22:40
tada nesuprantu kaip uzklydai i sia skilti, jei nekreipi demesio kam is vis skaityti tokia tema :)
ievute
2011-06-15 11:31:54
o as nekreipiu demesio, koks zmogaus zenklas, nes netikiu horoskopais. tiesiog ju jei perki dovana draugui, tai zinai koks jis ir kas jam patinka. jau geriau pagal jo savybes issirinkti is geradovana.lt dovanu kupona ir padovanoti. daug geriau
Vardėnė
2009-07-24 03:39:09
Na mane prajuokino ką atseit reikia dovanoti skorpionui. Negaliu kaip juokinga. Jei žmonės tiki datomis tai jie nuolat apsirinka...Tik horoskopas apie metus kažkur tikslesnis. Nu metus ir lengviau apibūdinti, - tai trunka ilgai... )))))))))))))))