• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dovanos jai pagal zodiako ženklą

Autorius: Eli.lt
2013-12-06 13:50:00

Šventiniam laikotarpiui, gimtadieniui ar kitai svarbiai progai artėjant imame mąstyti apie tobulą dovaną, o kad netektų ilgai gaišti parduotuvėse siūlome išrinkti nuostabią dovaną pagal zodiako ženklą!


Užsisakykite savo asmeninį horoskopą iš horo.lt!
Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
Avino ženklo moterys yra tvirtos, žinančios, ko nori asmenybės, kurios neretai pasirenka vyriškas profesijas. Šios moterys didelį dėmesį skiria savo karjerai, tad joms puikiai tiks kokybiška darbo knyga-kalendorius, geras rašiklis, originalios vizitinės kortelės, su jų darbu susijusi literatūra ar kuponas į mokymus, kalbos kursus, kurie gali praversti profesinio tobulėjimo kelyje.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)
Ramios, šeimyniškos ir paprastos, klasiką vertinančios jaučio ženklo moterys apsidžiaugs klasikinėmis, ilgaamžėmis dovanomis.
Joms patiks dailūs indai, kokybiškas, tačiau neiššaukiantis šalikas ar megztukas, mėgiamo žurnalo ar laikraščio prenumerata. Jautukės apsidžiaus ir daiktais, kurie leis ramiai ir tingiai praleisti vakarą namuose - šokolado fondiu, filmo DVD, gera knyga.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
Dvynių ženklo moterys bendraujančios, turi daug draugų. Tai itin meniškos, atsiplalaidavusios, kartais kiek išsiblaškiusios asmenybės. Dvynės neretai turi su menais susijusių hobių, tad joms puikiai tiks su tuo susijusius dovanos - priemonės ir vilna vėlimui, karoliukai, dažų ar dekupažo rinkinys.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)
Vėžiukės yra pačios šeimyniškiausios ir labiausiai tradicijas vertinančios moterys. Jas labiausiai nudžiugins dovanos, kuros primins šeimos ar giminės istoriją arba sukels šiltus sentimentus- gražiai įrėmintos nuotraukos, mezginiai, nėriniai ar kiti jūsų rankdarbiai.
Jos apsidžaiugs stalo žaidimais, dėlionėmis, kurios suteiks galimybę jaukiai praleisti laiką su šeima, vaikais.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)
Aistra, prabanga, išskirtinumas - būtent šiais žodžiais galima apibūdinti tiek po liūto ženklu gimusias moteris, tiek ir joms tinkamiausias dovanas. Šios moterys apsidžiaus vardiniu drabužiu ar kitu joms patinkančio prekinio ženklo gaminiu, prabangiais kvepalais, išskirtiniu papuošalu.
Liūtės itin vertina vienetinius, specialiai joms gamintus daiktus, tad, jeigu paprastą dovaną graviruosite ar kitaip profesionaliai papuošite, galite būti ramūs - liūtukėms patiks!

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)
Mergelių ženklo moterys itin smulkmeniškos, romantiškos, švelnios, tačiau joms kartais sunku susigaudyti savo emocijose ir surasti vidinę ramybę. Šioms moterims būtų naudinga padovanoti jogos treniruočių abonementą ar knygą apie jogą. Jas taip pat nudžiugins atsipalaiduoti padėsiantis masažas ar aromaterapinės priemonės - kvepiančios žvakės, smilkalai, eterinio aliejaus deginimui skirtos lempos.
Mergelėms patinka moterišku švelnumu spinduliuojančios ir subtilios dovanos - šilkinė patalynė ar chalatas, perlai, kokybiška kosmetika.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)
Svarstyklių ženklo moterys daug reikšmės teikia savo išvaizdai ir ją tobulina tiek sportu, tiek ir pasirinkdamos puikius drabužius, aksesuarus, kosmetiką. Jos apsidžiaugs naujausias mados tendencijas atspindinčiais drabužiais ar aksesuarais.
Šios moteriškos, o kartu ir rūpestingos asmenybės mėgsta ne tik puoštis pačios, bet ir puošti kitus, tad didelis kosmetikos priemonių rinkinys ar visažo kursai svarstyklėms tikrai patiks!

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)
Tai mistiškos, seksualios, nuolat gyvenimo prasmės ieškančios asmenybės. Skorpiono ženklo moterys neretai domisi religijomis, ezoterika, magija. Joms patiks su šiomis sritimis susijusi literatūra, filmai ar knygos apie mistines vietas ir reiškinius.
Skorpionės taip pat vertina prabangą, tad neprašausite joms padovanoję atsiplaidavimo savaitgalį prabangiame viešbutyje ar SPA centre.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)
Šaulio ženklo moterys aktyvios, nenustygstančios vietoje, jos mielai imasi naujos veiklos, tačiau visada itin blaiviai žiūri į ateitį, tiksliai ją planuoja ir siekia savo tikslų. Joms patiks su savęs tobulinimu (tiek dvasiniu, tiek fiziniu) susijusios dovanos - sporto klubo abonementas, užsienio kalbų, kūrybinio rašymo kursai.
Šaulės domisi filosofija, visą gyvenimą savęs ieško, tad filosofinė literatūra joms puikiausiai tiks!

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)
Ožiaragio ženklo moterys vertina tradicijas, laiko patikrintas vertybes, jos labai rimtai žiūri į pinigus, yra taupios, tad neįvertins itin brangių, tačiau menkaverčių ar vienkartinį džiaugsmą suteikiančių dovanų.
Ožiaragėms lengviausia įsiteikti, jeigu pavyks sužinoti, ko tiksliai šiai moteriai reikia ir padovanoti būtent tai - fenas, sulčiaspausdė ar kavamalė joms patiks ženkliai labiau nei itin brangių saldainių dėžė ar vienkartinis masažas.

Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Vandenės itin kūrybiškos, net kiek ekscentriškos asmenybės. Jas žavi dar nematyti, originalūs, su tolimais kraštais ir egzotiškomis kultūromis susiję daikčiukai. Dovanokite joms iš tolimų šalių parsivežtus suvenyrus, kartu papasakodami ir jų istoriją.
Vandenės taip pat mėgsta drabužius bei įvairius aksesuarus, kurių joms niekada nebūna perdaug, tačiau svarbu, kad pastarieji būtų itin unikalūs, spalvingi, įdomūs.

Žuvys (vasario 20 – kovo 20)
Romantiškos ir svajoti mėgstančios moterys, kurios daug reikšmės teikia savo santykiams dažniausiai yra gimusios būtent po žuvų ženklu. Jas pradžiugins dovana, kuri sietųsi su partneriu - dvi graviruotos taurės, dvi jos ir jos antrosios pusės inicialais papuoštos pagalvės, kvietimai į renginį dviems.
Meilios žuvys taip pat apsidžiaugs ir romantiška knyga ar filmo apie meilę DVD, švelnios aistros kupinu salsos muzikos rinkiniu.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus