• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dovanos jam pagal zodiako ženklą  2 

Autorius: Eli.lt
2013-12-06 11:44:00

Šventiniam laikotarpiui, gimtadieniui ar kitai svarbiai progai artėjant imame mąstyti apie tobulą dovaną, o kad netektų ilgai gaišti parduotuvėse siūlome išrinkti nuostabią dovaną pagal zodiako ženklą!


Užsisakykite savo asmeninį horoskopą iš horo.lt!
Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
Energingas ir nuotykius mėgstantis, fiziškai stiprus avinas apsidžiaugs dovana, kuri tiks jo nutrūktgalviškai prigimčiai. Šie vyrai neretai turi su vienu ar kitu sportu susijusį hobį, tad galbūt jam tiktų nauji slidinėjimo akiniai ar ypatingi futbolo bateliai?
Avinams patiks pašaudymas tire, asmeninė treniruotė su profesionaliu treneriu, pasivažinėjimas kartingais.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 20)
Žemiški ir praktiški jaučiai vertina švelnias, moteriškas drauges, kurios juos apsupa dėmesiu ir meile. Šiuos vyrus tikrai nudžiugins gardus pyragas, sausainių krepšelis, jūsų rankomis numegztas šalikas, pirštinės, kojinės ar megztinis.
Jaučiai sunkiai dirba, labai rimtai ir atsakingai žiūri į darbą, jį vertina, tad jiems patiks darbo knyga, geras rašiklis, klasikinis kaklaraištis darbo susitikimams.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)
Dvyniai yra nuolat apsupti draugų, turi krūvas pažįstamų, o laikas praleistas žmonių būryje jiems pats smagiausias. Tai komunikabilūs, vakarėlius ir renginius mėgstantys žmonės. Šio ženklo vyrui patiks dovana, kuria galima mėgautis su kitais žmonėmis - keletas kvietimų į koncertą, suorganizuota bendra kelionė ar pasibuvimas mieste.
Dvyniams patiks ir fondiu ar pokerio rinkinys, kiti stalo ar vakarėlių žaidimai.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22)
Sentimentalūs ir namus mylintys bei puoselėjantys vėžiai apsidžiaugs jaukiomis, mielomis dovanomis. Vėžio ženklo vyrui patiks pižama ar chalatas, jaukios šlepetės.
Vėžiai taip pat džiaugsis daikčiukais, skirtais namams - gerais stiklais viskiui ar vyno taurėmis, jūsų draugystės nuotraukomis, įrėmintomis gražiuose, prie namų interjero derančiuose rėmuose.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 23)
Ambicingi, prabangą mėgstantys ir itin subtilų skonį turintys liūtai tikisi gauti brangias, ilgą laiką tarnausiančias dovanas. Sezoniniai suvenyrai ar smulkios lauktuvės ne jiems.
Liūtas apsidžiaugs firminėmis sąsagomis ar pinigine, prabangiais kvepalais ar tauraus gėrimo buteliu.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)
Mergelės ženklo vyrai itin inoringi, smulkmeniški, jų skoniui įtikti tikrai sunku! Šie žmonės mėgsta meną, teatrą, muziką, tad juos galėtų pralinksmi bilietai į patinkančio atlikėjo koncertą ar mėgiamo teatro abonimentinis bilietas.
Puikus pasirinkimas ir vyro mėgstamos parduotuvės dovanų kuponas - skamba banaliai, tačiau mergelės ženklo vyras bus laimingiausias galėdamas dovaną išsirinkti pats.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)
Svarstykles valdo meilės ir aistros planeta Venera, tad šio ženklo vyrą nudžiugins dovanos, kurios atspindi poros santykius, vyrui bus brangu, jeigu dovana parodysite, kokia jums svarbi ši draugystė.
Dvi taurės su išgraviruotais jūsų vardais, poros masažas, romantiškas savaitgalis dviese, koliažas iš nuotraukų su gražiausiomis jūsų santykių akimirkos - tai dovanos, kurios sušildys vyro, gimusio po svarstyklių ženklo širdį.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)
Paslaptingi, seksualūs, šiek tiek blogiukus primenantys skorpiono ženklo vyrai vertina kokybę, vyriškumą, tvirtumą.
Skorpionams patiks sodrūs, prieskoniais, tabaku ir mediena praturtinti kvepalai, geras vynas ar viskis, prabangi, tamsių atspalvių patalynė, galbūt net sekso žaisliukai ar itin karšta naktis!

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)
Šaulių ženklo vyrai mėgsta gamtą ir aktyvų laisvalaikį, tarp šių vyrų daug žvejų, medžiotojų, stovyklautojų, tad juos nudžiugins buvmui gamtoje tinkama apranga, geras miegmaišis ar palapinė, žvejybos ar medžioklės aksesuarai, įrangos krepšiai.
šauliams patiks ir netolima kelionė ar žygis po gražias vietas, nacionalinus parkus.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)
Tradicijas bei saugumą vertinantys, šiek tiek senamadiški ožiaragiai mėgsta nesenstančius, praktiškus, klasikinio stiliaus daiktus. Šio ženklo vyrai linkę kolekcionuoti, tad kolekcijos papildymas būtų šauni dovana šauliui.
Šio ženklo vyrą taip pat nudžiugintų kokybiškos pirštinės, kaklaraištis, skutimosi reikmenys, jų naudojami kvepalai - įprastos, tradicinės, vyriškos dovanos.

Vandenis (sausio 21 – vasario 19)
Po vandenio ženklu gimę vyrai linksmi, lengvai bendraujantys, kūrybiški, mėgstantys naujoves, išskirtinius ir originalius, nebūtinai itin praktiškus daiktus. Vandenį nudžiuginsite įmantraus dizaino pelyte kompiuteriui, įdomiu dėkliuku telefonui ar kompiuteriui.
Žinoma, šie vyrai tikrai nudžiugs ir gavę naują planšetę, išmanųjį telefoną ar elektroninę skaityklę.

Žuvys (vasario 20 – kovo 20)
Žuvų ženklo vyrai romantiški, mėgstantys meną, nors patys menininkais tampa retai. Žuvų ženklo vyrams itin patinka muzika, tad bilietai į koncertą juos tikrai nudžiugins!
Romantiškiesiems žuvų ženklo vyrams įtiksite ir padovanojusios šokių pamokų, kurias galėtumėte lankyti drauge, abonementą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Kęstukas
2015-01-31 21:14:33
varlėje yra praktiškai visko - nuo šlepečių iki padangų. Patogu naudotis filtrais (t.y. žiūrėti prekes už tam tikrą kainą). Galima nemokėti už pristatymą, jeigu prekes atsiimate patys, yra daugybė atsiskaitymo būdų.
Kęstukas
2015-01-31 21:12:39
aš dovanas labai dažnai perku internetinėse parduotuvėse. Beveik viską, kas čia išvardinta, galima įsigyti kokioje varlė,lt - ir už labai patrauklią kainą. Asortimentas milžiniškas, prekių kokybė - gera. Ir konsultacijos profesionalios :) tikrai rekomenduoju.