• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Erotinis horoskopas  4 

Autorius: Palmiros Žvaigždės
2011-02-04 10:00:00

Erotinis horoskopas
123rf.com
Meilės naktis jau čia pat. Ko tikėtis iš savo partnerio? Lėto ir aistringo sekso, o gal greituko? Erotinis horoskopas Jums atsakys į visus klausimus.
 
Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Moteris. Principinga ir atkakli tiek svetainėje, tiek miegamajame. Avino moters vyrai nesirenka – ji pati renkasi partnerį iš daugelio besisiūlančių. Tai moteris, kuri moka apgaubti save tobulosios aureole. Iš savo įvaizdžio gniaužtų ji neišsinarplioja ir lovoje – atsiduoda vadovaudamasi savo pačios susikurta programa, meilės žaidimuose daugiau vaidina nei elgiasi nuoširdžiai. Meilės žaidimuose noriai imasi iniciatyvos, nelinkusi paklusti savo partneriui, nors slapčia trokšta, kad jis būtų stipresnis ir sugebėtų ją pažaboti.

Vyras. Jis stiprus ir valdingas visame kame. Siekdamas savo tikslo griebsis bet kokių priemonių. Meilės fronte nuolat ieško naujų pergalių, net jei šios pergalės kaip reikiant apsunkins jo gyvenimą. Jo erotika grubi ir nežabojama, šis vyras iki sielos gelmių įsižeis išgirdęs bent menkiausią kritinę užuominą apie jo sugebėjimus miegamajame. Siekia kad moteris juo žavėtųsi, nuolat tikisi komplimentų ir pagyrų. Tačiau kai suvokia, kad vis dėlto tik ilgalaikiai santykiai gali užtikrinti gyvenimo pilnatvę, Avinas nurimsta, „susitupi“ ir tampa idealiu seksualiniu partneriu ir šeimos žmogumi.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

Moteris. Po šiuo ženklu gimusi moteris žavinga ir subtili, kaprizinga ir jausminga. Jai patinka kai aplinkui – gražūs daiktai ir žavingi vyrai. Pastariesiems ji gali dovanoti daug kūniškų malonumų. Bet neretai tik trumpam – po Jaučio ženklu gimusi moteris gali greitai susirasti kitą žavų egzempliorių. Erotiniams malonumams ji atsiduoda beatodairiškai, iš kiekvieno partnerio tikisi naujų, dar nepatirtų pojūčių. Malonumų ieškotojos prigimties paprastai nepažaboja net ir santuokos pančiai.

Vyras. Moterys trokšta už jo ištekėti. Jas pavergia jo pasitikėjimas savimi, savo vertės suvokimas, korektiškas ir pagarbus bendravimas su partnere. Jo nepavadinsi subtiliu ir labai jautriu meilužiu, bet jo aistra stipri ir veikia kaip tikriausias afrodiziakas. Miegamajame jis laikosi lygiateisiškumo principų, tad nesiekia trūks plyš pavergti partnerės vyriška jėga – tikisi, kad abu pakaitomis imsis iniciatyvos. Jo praktiškai neįmanoma suvilioti įvairiais moteriškais triukais. Tam jis pernelyg protingas ir įžvalgus.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)

Moteris. Protinga, įžvalgi ir akimirksniu perkandanti bet kokį pašnekovą – kaip tik šios savybės, padedančios daugeliui Dvynių ženklo moterų sėkmingai kilti karjeros laiptais, bloškia jas atgal meilės reikaluose. Juk meilė ir flirtas – tai savotiška apgaule ir pagražinimais grįstas žaidimas, o užčiuopus jo esmę nuo pat pradžių nublanksta visas žavesys. Daugelyje savo atsitiktinių ryšių ji randa tik paprastą trumpalaikį malonumą. Bet jei vis dėlto pasiseks sutikti savo išrinktąjį, ji gali tapti tikru šeimos židinio kurstytojos etalonu.

Vyras. Dauguma po šiuo ženklu gimusių vyrų – talentingi ir išradingi. Jie jautrūs, vertina moters grožį, intymių santykių žavesį. Bet Dvynių talentas anaiptol nėra požymis, kad tokie pat išraiškingi jie bus ir seksualinėje sferoje. Romantiškas pasaulio suvokimas trukdo jiems deramai įvertinti moterį, jie linkę apgaubti ją romantikos aureole. Tai gali nuvilti kūniška aistra degančią partnerę. Juk jis myli ne tiek ją, kiek save toje meilėje.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 21 d.)

Moteris. Savo prigimtimi ji itin erotiška ir ieško jausmingų malonumų. Bet, kaip bebūtų keista, su vyrais elgiasi šaltai ir atžariai. Jai atrodo, kad jos troškimai – tai jos silpnybės, kurių nedera demonstruoti. Ji labai stengiasi atrodyti stipri ir savarankiška. Ją lengva sujaudinti, aistra ją greitai užvaldo, bet ji stengiasi tai slėpti, ko pasėkoje ima elgtis grubiai. Jei Vėžio ženklo moteris sutiks taktišką, kantrų vyrą, gebantį galvoti apie ją daugiau nei apie save, dovanos jam visą puokštę didžiausių malonumų.

Vyras. Paskui jį driekiasi šleifas įsižeidusių ir paliktų moterų. Bet tai nesužadina jame užuojautos – Vėžio vyras tam nesutvertas. Skiriamasis jo bruožas – egoizmas su beribio pasitikėjimo savimi ir snobizmo priemaišomis. Patirties turinčios moterys instinktyviai jo šalinasi. Užtai jaunos ir nepatyrusios lengvai leidžiasi sugundomos, įsimyli iki ausų, o tada tiesiog patenka į jo kolekciją. Nors jis erotiškas, lovoje rūpinasi tik savimi, dažnai elgiasi ciniškai. Santuoką Vėžys suvokia kaip pasikėsinimą į jo asmeninę laisvę.

Liūtas (liepos 22 d. – rugpjūčio 22 d.)

Moteris. Nors ji labai patraukli, nors ji ir geba susukti galvą daugybei vyrų, liūtiško temperamento miegamajame dažniausiai stokoja. Jos jausmai lieka ramūs, ji išlaiko šaltakraujiškumą kad ir kokios bebūtų aplinkybės. Sekso metu vyrus gali nustebinti jos beaistris žvilgsnis. Ji praktiška ir kiekvieną partnerį vertina kaip potencialų sutuoktinį. Jos tikrasis pašaukimas – būti gera žmona ir motina. Liūtiška prigimtis pasireiškia ne meilės žaidimuose, o būtent atstovaujant šeimos interesus.

Vyras. Kaip ir kiekvienas galiūnas, Liūtas taip pat turi savų silpnybių. Aplinkiniai net neįtaria, kad šis savimi pasitikintis, išdidus vyras nuolat abejoja savo vyriškosiomis galiomis. Jam vis atrodo, kad dėl menkiausios klaidelės bus išjuoktas savo partnerės. Tai verčia jį gyventi nuolatinėje nervinėje įtampoje, vis laukiant gėdingojo momento. Jei moteris sugebės įžvelgti šią silpnybę – gali Liūtą paversti tikrų tikriausiu savo žaisliuku. Kad sau ir kitiems įrodytų pilnavertiškumą, Liūtas nuolat leidžiasi į įvairiausias meilės avantiūras, dažnai užmezga abejotinus ryšius. Atskleisti jo tikrąją jėgą gali tik taktiška partnerė, kuri sugebės jį įtikinti esant visa galva aukščiau už bet kokį kitą vyrą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Moteris. Šis žvaigždynas jai dovanoja visas gerąsias su moteriškumu siejamas savybes: grožį, švelnumą, ištikimybę, platų seksualinių pojūčių spektrą. Ji labai patraukli vyrams, bet niekada tuo nesinaudoja pašaliniams tikslams pasiekti. Suvokimas, kad vyras ja mėgaujasi, jai pačiai teikia didžiulį džiaugsmą. Nereikia iš jos laukti audringų aistrų, ji sutverta švelnumui, kuris nuspalvina intymius santykius subtiliausiais niuansais. Ji gerbia savo partnerį, kurio glėbyje jaučiasi saugi ir rami. Šis pojūtis persiduoda ir jos išrinktajam.

Vyras. Sutelktumas ir tvarka vyrauja ne tik jo reikaluose, bet ir santykiuose su moterimis. Jo seksualinis pajėgumas didelis, bet partnerę paprastai pavergia ne tai, o švelnumas, kokiu kitų ženklų vyrai apdovanoja itin retai. Taigi švelnumas ir atsidavimas – tai pagrindiniai Mergelės ženklo vyro ginklai, kuriais jis gali užkariauti daugybę širdžių.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Moteris. Ji temperamentinga, bet seksas pats savaime jai nėra tikslas, nors ir užima reikšmingą vietą jos gyvenime. Kad ir kaip ji besielgtų – nuolat abejoja, ar elgiasi tinkamai. Subalansuoti šį dvilypumą pajėgs tik labai kantrus ir supratingas partneris. Kai Svarstyklių ženklo moteris jaučiasi mylima, ji tampa linksma, žavi, žaisminga, nors romantiško polėkio iš jos geriau nesitikėti. Santuokoje jos seksualinis elgesys tampa labiau sąmoningas, per seksą gali stengtis patenkinti savo interesus.

Vyras. Ant vienos svarstyklių lėkštės – jo puikus charakteris, žavesys, elegancija, stabilumo siekis, meilė aplinkai. Ant kitos – kankinantis, nuo visų slepiamas pirmapradis gyvuliškos aistros ir sekso troškimas. Kartais jam pavyksta pažaboti savo temperamentą tam tikrais kompromisais – tokiu atveju Svarstyklių vyras pasiekia harmonijos su pačiu savimi ir partnere. Bet vis dėlto ateina ir periodų, kai kuri nors svarstyklių lėkštė nusvyra labiau – tada gresia konfliktai, nerviniai protrūkiai.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.)

Moteris. Jai dažnai klijuojamas lemtingos moters epitetas. Jos aistra beribė. Visi jos poelgiai paklūsta vienam tikslui – gauti seksualinį pasitenkinimą. Ji energinga, protinga, graži. Vyrai dėl jos tiesiog eina iš proto. Ji moka idealiai susitvardyti, bet mikliai šią skraistę nusimeta intymiomis akimirkomis. Savo nežabotu apetitu ir beprotiškais poelgiais lovoje ji savo partneriui tampa vienintele ir nepakartojama meiluže, kurios jis nepamirš visą gyvenimą. Ši moteris pavojinga vyrams, kurie nepajėgia nuo jos atsitraukti ir tampa savo geismo vergais. Būtent dėl tokių moterų gali griūti karjera, iširti šeima – kartą paragavęs meilės vaisiaus vyras veršis link jos visą gyvenimą.

Vyras. Dažniausiai tai temperamentingas, patiems netikėčiausiems poelgiams pasirengęs žmogus. Seksas jam – sportas, kuriame jis randa kaip pritaikyti savo protą, talentą ir įgimtą žavesį. Jo netraukia lengvai pasiekiamos moterys, didžiausias malonumas – užkariauti savęs vertą priešininkę, laisvą ir nepriklausomą, tokią, kaip jis. Jam įdomus ne tiek pats pergalės faktas, kiek žaidimo-kovos procesas.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.)

Moteris. Seksualiniuose žaidimuose ji noriai rodo iniciatyvą, retai kada pristinga energijos ir fantazijos. Seksas jai – tai būdas pajusti būties pilnatvę, ji siekia iš jo pasisemti kiek įmanoma daugiau malonių pojūčių. Triukšminga, besidžiaugianti gyvenimu, išradinga – šios savybės jai ypač praverčia intymiuose santykiuose. Renkasi sau lygius partnerius, laiminga pasijunta tik patenkinusi savo troškimus. Ji gerai žino savo vertę ir vyro neištikimybę vertintų ramiai. Beje, savąją – taip pat.

Vyras. Keliaudamas per gyvenimą jis laido Amūro strėles į kairę ir į dešinę, nelabai tegalvodamas apie pasekmes. Jis nepasirengęs tvirtiems ryšiams ir nereikalauja visiško atsidavimo iš savo partnerės. Prigimtimi jis – klajūnas romantikas. Moterys ir seksas jam – vienas pagrindinių malonumo šaltinių. Bet atidavęs savo partnerei viską jis tiesiog ramiai išeina.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.)

Moteris. Ji erotiška, lengvai įsimylinti, bet tuo pačiu skrupulingai laikosi padorumo principų. Dėl to jos aistra dažnai neranda kaip prasiveržti, o tai gali tapti daugelio kompleksų priežastimi. Tiesa, po į griežtus rėmus įsprausta aistra kartkartėmis vis dėlto prasiveržia į paviršių, bet paskui ir vėl užgesta – iki kito sprogimo.

Vyras. Jis realistas ir moka rasti tiesiausią kelią į sėkmę. Santykiuose su moterimis jį beveik visada lydi sėkmė. Ožiaragis moka įsiklausyti į pačius intymiausius erotinius moteris troškimus. Seksas jam visada pagardintas jausmais – o tai itin vertina jo partnerės. Bet jis gali atsiverti ir parodyti savo jausmingą prigimtį tikrai mylimai moteriai.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 19 d.)

Moteris. Jos namuose visada pilna svečių. Žmones traukte traukia jos protas, įžvalgumas, žavesys, mokėjimas bendrauti. Bet tai nereiškia, kad ji tokia pat kalbi ir gyva intymiuose santykiuose. Būdama gera žmona, išmintingai tvarkydama ūkį, savo meilę harmonijai ir tvarkai ji perneša ir į miegamąjį. Sužavėtas jos patrauklia išore vyras tikisi naujų pojūčių ir ko nors rafinuoto. Bet po suartėjimo įsitikina, kad miegamajame pirmuoju smuiku griežė ne jis ir ne ji, o žvakės ir šiugždanti šilkinė patalynė.

Vyras. Jo seksualinė amplitudė ne pernelyg plati, erotiniai – pomėgiai minimalūs, jam kuo puikiausiai užtenka retų artumo valandėlių, o ir jose jį traukia ne tiek fizinis pasitenkinimas, kiek pats faktas, kad atsidūrė lovoje su gražia moterim, jos temperamentas, gebėjimai ir poreikiai jam visiškai nesvarbūs. Meilės žaidimų metu jis ramiai paklūsta savo partnerei, nes pats nėra nusiteikęs imti iniciatyvos į savo rankas.

Žuvys (vasario 20 d. – kovo 20 d.)

Moteris. Jos erotika grįsta flirtu, meilės dramaturgija, žaidimu – kuo tik nori, bet tik ne fiziniu artumu. Ir nors ji stengiasi savo turtingoje vaizduotėje paversti savo partnerį tikru princu, silpnai išreikštas temperamentas neleidžia jai pajusti visiško pasitenkinimo iš fizinio artumo. Jos gyvenimas taip ir prabėga laukiant stebuklo, tikintis sutikti tą, kuris apibers ją rožių žiedlapiais. Jei Žuvims kas primena, jog meilėje reikia ne tik imti, bet ir duoti, šios trapios būtybės puola į melancholiją.

Vyras. Gimęs po šiuo ženklu vyras apdovanotas išskirtiniu jausmingumu. Jo turtingas vidinis pasaulis pilnas išgyvenimų ir kontrastų, o erotinės fantazijos šiame pasaulyje anaiptol nenustumiamos į paskutinę vietą. Jo jausmingumas jaudina moteris, jos instinktyviai žino, kad šis vyras gali padovanoti joms nepakartojamų pojūčių. Tiesa, bet kokie moters bandymai pranikti į jo sielą pasmerkti nesėkmei. Kai tokie bandymai tampa pernelyg įkyrūs, Žuvų ženklo vyras tiesiog palieka savo partnerę leidęs jai suprasti, kad jis – „katinas, kuris mėgsta vaikščioti vienas“.
Širdyje šis vyras kolekcionierius. Bet vertėtų atkreipti dėmesį ir į gerąją šio pomėgio pusę: savo moteris jis ir vertina su kolekcininko aistra, švelniai puoselėdamas kiekvieną naują egzempliorių.
 

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
roberta
2012-02-05 22:43:47
Kazkokia pieva...
as
2011-03-05 21:43:13
sutinku...
pritariu
2011-02-04 19:06:57
nesutinku ir aš!