• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Horoskopas 2010 metams

Autorius: respublika.lt
2010-01-05 12:00:00

Horoskopas 2010 metams
jupiterimages.com nuotr.

Naujos metų tendencijos pradės jaustis nuo sausio 18-osios, o dar stipriau - nuo vasario 14-osios, kai prasidės Baltojo metalinio tigro metai. 2010-ieji bus sudėtingi, prieštaringi ir tuo pačiu kupini kūrybingumo, dvasingumo, atjautos ir ypatingo agresyvumo, maištingumo, iššūkių.

Avinas

Permainingi metai - tai viršų ims kuklumas, pasiaukojimas, tai ambicijos, egoizmas. Iki vasaros stigs pasitikėjimo savimi, veržlumo. Tačiau galite praturtėti dvasiškai ir kūrybiškai, jei atsiduosite menui, užsiimsite joga. Pavasarį galite arba užmegzti naudingus meilei ar verslui santykius, arba nutrūks svarbus ryšys. Prasidėjus vasarai, lyg burtų lazdele mostelėjus, persimainysite: tapsite aktyvūs ir ambicingi. Sieksite didelių tikslų, griebsitės naujų užmojų, tik ar neteks nusileisti ant žemės ir aprimti kone iki kitų metų. Ruduo parodys, kad šoktelėjote aukščiau bambos ir trūksta galimybių įgyvendinti vasaros planus. Nesėkmė gali skatinti depresiją, norą pasiduoti abejotinos moralės asmenų įtakai, veltis į aferas, o to rezultatai - priešai, skundai, ligos. Tuo metu svarbu gerbti save ir kitus. Tai padės jums iškilti kitais metais.

Jautis

Fortūna tarsi sūpuosis aukštyn ir žemyn. Populiarumo laikotarpius keis vienišumo tarpsniai. Reikšitės srityse, susijusiose su aukštuoju mokslu, administravimu, politika. Iki birželio gyvensite aktyvų visuomeninį ir profesinį gyvenimą. Karjeros galimybės priklausys nuo kolektyvo, kitų asmenų palaikymo. Prasidedant vasarai patirsite, kad turite slaptų priešų. Dėl įskundimo galimi pareigūnų vizitai. Dėl savo egoizmo galite sulaukti ir tam tikrų likimo “sankcijų”. Galimas lėtinių ligų paūmėjimas, sunkiai diagnozuojami negalavimai. Rudenį vėl būsite aktyvesni. Atnaujinsite kontaktus, virs bendraminčių diskusijos. Deja, dings pasitikėjimas kai kuriais iš jų. Galite pasijusti išduoti. Kad metus baigtumėte be nuoskaudų, būkite subtilesni, pasvarstykite prieš darydami sprendimus.

Dvyniai

Sėkmingi bus metai, jei esate verti sėkmės, t. y. jei gyvenate ne vien asmeniniais interesais ir stengiatės ką nors duoti kitiems, visuomenei, esate radę savo pašaukimą. Tuo tarpu tuštybė, savanaudiškumas prišauks praradimus, skandalingus įvykius. Tie, kurie savo darbui turi pašaukimą, galės iškilti, įgyti autoritetą, pelnyti pripažinimą. Metų pradžioje kultivuosite savo pomėgį ir gal jį paversite rimta saviraiška. Brandesnis taps ir meilės romanas. Vasarą bus permainų. Galite keisti veiklos sritį, įsilieti į naują kolektyvą. Daugiau laiko skirsite ir šeimai, namų ūkui. Liepą, rugpjūtį aplinkui bus daug apgaulės. Atidžiai rinkitės, su kuo jums pakeliui. Išlaidavimas sukels problemų. Sunkiai versis individualaus, smulkaus verslo atstovai. Metų pabaigoje seksis tiems, kurie dirba valstybinį darbą ar yra susiję su švietimu, žiniasklaida, pramogomis.

Vėžys

Šie metai žada pakilimo bangas, tik nežinia, ar sugebėsite užšokti ant sėkmingos keteros. Jau nuo sausio vidurio galite tikėtis sėkmės švietimo, kultūros, mokslo, užsienio, socialinėse srityse. Atsivers platesni horizontai: gersite iš dvasinių, filosofinių šaltinių, o jei bus galimybių - daug ir toli keliausite. Vasarą užvaldys noras žūtbūt užimti aukštesnę padėtį, išgarsėti. Net patys stebėsitės, iš kur atsirado tiek drąsos ir ryžto, kartais - net įžūlumo. Gali būti, kad reikšitės politikoje, imsitės lyderio vaidmens. Tačiau dėl nepaklusnumo ir konkurencijos didės įtampa darbe. Rudenį turbūt paaiškės, ar teisingi ir realūs jūsų siekiai, puoselėti metų pradžioje. Jei kur toli vyksite, pradėsite studijuoti ar dirbti užsienyje, pamatysite, kad ten yra ir povandeninių srovių.

Liūtas

Permainų, atradimų ir sukrėtimų metai. Iki vasaros gyvenimas tekės tokia vaga, kurioje pasitaikys briaunuotų akmenų, teks kiek transformuoti savo asmenybę, planus. Gali prireikti psichologo konsultacijos, paskolos. Stiprūs meilės ryšiai taps ne tik didele vertybe, bet ir skaudžia žaizda, jei teks išsiskirti su mylimuoju. Keičiantis gyvenimo kokybei apims nerimas. Iš šeimos nario ar giminaičio galimas paveldėjimas. Seksis tiems, kurių veikla - tai psichologinė ir finansinė pagalba kitiems, mokymasis ir mokymas, informacijos sklaida. Prasidėjus vasarai gali ūgtelėti jūsų autoritetas. Turėtų sektis studijuojantiesiems, tiems, kurie dirba juristo darbą, ketina išvykti į užsienį. Jei imsitės verslo, mėginsite įsitvirtinti naujoje srityje, pasidomėkite įstatymais, licencijavimo tvarka, kad išvengtumėte baudų. Rudenį vėl aktualios taps pavasario viltys ir veikla.

Mergelė

Sudėtingi metai, galintys lemti svarbias permainas. Nuo sausio vidurio parūpsite kai kuriems žmonėms. Augs konkurencija, o tai skatins labiau rūpintis įvaizdžiu, mokytis bendradarbiauti. Nuo jūsų populiarumo, sugebėjimo pritraukti palaikančius asmenis priklausys gyvenimo kokybė. Bus itin svarbu turėti patikimų partnerių ir darbe, ir versle. Jei to nebus, gali tekti ieškotis naujo kolektyvo. Meilės srityje, šeimoje taip pat bus pokyčių. Vienišiai turės šansų susirasti gyvenimo draugą. Deja, išryškės ankstesnių partnerysčių problemų, dėl to galima skyrybų grėsmė. Vasara bus nelengva dėl verslo, finansų, visuomeninės veiklos ir dėl meilės. Labiau orientuokitės į poilsį, o ne į darbą. Nuo rudens bus galimybių papildomai užsidirbti. Vėliau vėl didės konkurencija. Net tie santykiai, kurie nėra išsisėmę ir lemia aistrą, gali tapti labai pažeidžiami. Apmaudūs nesusipratimai, pašalinių žmonių įsikišimas gali rimtai pakenkti.

Svarstyklės

Po vis dar šventėmis pulsuojančios metų pradžios, apie sausio vidurį, prasidės ir iki birželio truks darbo aktualijų laikotarpis. Ir kelsitės su mintimis apie darbą, ir gulsitės su jomis. O jei ne darbas, tai sveikata rūpės labiau nei kas kita. Tuo metu likimas turėtų pasiūlyti neblogų įsidarbinimo variantų. Jei užsitarnavote gero, darbštaus žmogaus reputaciją, būsite įvertinti. Būtina subalansuoti dienotvarkę, mitybą, nes organizmas bus itin pažeidžiamas. Stiprinkite jį profilaktiškai, mankštinkitės. Meno, dizaino, grožio puoselėjimo, sveikatinimo sritys bus pirmutinės, jei kuriate verslą ar dirbate individualiai. Vasarą netrūks dėmesio, bet padaugės ir konfliktų, pavydo bei konkurentų. Dabar užmegztas romantiškas ryšys vėliau gali peraugti į partnerystę. Nuo rudens tęsite pavasario darbus. Svarbu saugotis abejotinų sandorių. Metų pabaiga nepalanki sveikatai, tad itin ją tausokite.

Skorpionas

Aistringi, kūrybingi metai. Iki vasaros jausite nepaprastą poreikį mylėti, kurstyti romantiškus jausmus arba reikštis scenoje, sporte, politikoje. Galimi laimėjimai srityse, susijusiose su tarpininkavimu, švietimu, prekyba, amatais, turizmu. Pirmąjį pusmetį įsimylėsite, galbūt pradėsite kūdikį ar jo susilauksite. Jei romantiškas ryšys iki vasaros nutrūks, tai rudenį jis gal bus atnaujintas. Nuo birželio iki rugsėjo teks daugiau dirbti. Darbe, versle bus gana neramu, tad ne metas atostogauti. Jei ieškote darbo, bus pasiūlytas tik sezoninis, laikinas variantas, bet jo neatsisakykite. Ruduo leis atgaivinti pavasario užmojus bei džiaugsmus. Pavasarinis “morčius” metų pabaigoje gali duoti vaisius - rimtą meilės ryšį, šeimos pagausėjimą.

Šaulys

Šeimos vertybių puoselėjimo ir meilės metai. Viskas bus svarbu, tačiau akcentuotinas asmeninio pasaulėlio tobulinimas, jo saugumas, giminės genealogija, santykiai su artimaisiais, o jei neturite šeimos - tai jos sukūrimas, atžalų planavimas. Metų pradžia, pavasaris, ruduo bus tas metas, kai skirsite energiją ir lėšas savam būstui sutvarkyti ar įsigyti, padėti artimiesiems. Kiek atsitrauksite nuo visuomeninio šurmulio. Su draugais kontaktai bus reti, bet svarbūs. Galbūt per juos įgysite įtakingų rėmėjų. Seksis investuoti. Jei kantriai kaupsite įdirbį, nuosekliai plušėsite kad ir smulkiame šeimos versle ar ūkyje, finansinė situacija išliks stabili. Vasarą jūsų nuotaikos keisis. Kils ūpas bendrauti, keliauti, nerti į nuotykius. Meilė ir kūryba budins energiją. Ruduo vėl primins namų jaukumą, šeimos svarbą. Tačiau šeimoje gali išryškėti ir nemalonių dalykų. Pavasarį teikęs džiaugsmo naujas būstas ar padarytas remontas dabar gali atskleisti spragas. Metų pabaiga žada išbandymų ir kolektyve. Bus nusivylimų dėl draugų.

Ožiaragis

Naujų galimybių metai. Turėtumėte pasiryžti kai kuriems pokyčiams, nevengti naujovių. Jei mėginsite išsaugoti status quo, ne tik nieko nelaimėsite, bet net degraduosite. Reikia priimti iššūkius, o gal ir imtis naujo vaidmens. Imkitės veiklos, mokykitės, keliaukite, megzkite pažintis. Iki vasaros privalote daug nuveikti. Turbūt savaime pajusite spaudimą rimčiau save realizuoti. Vasarą nebe taip seksis įsiminti naują informaciją, dirbti ir bendrauti, todėl pravartu orientuotis į poilsį ir atostogas su šeima, namų paremontavimą. Jei norite įsigyti, parduoti ar išsinuomoti būstą, žemę, pats metas pasidairyti. Kita vertus, neretai susidursite su aplinkinių agresija, egoizmu, ir tai didins norą atsiriboti, pasislėpti tarp keturių sienų. Gali nukentėti meilės sritis, braškėti svarbūs santykiai. Nuo rugsėjo vėl pagyvėsite ir grįšite prie metų pradžios projektų. Bus daug diskusijų, produktyvios veiklos, tačiau nestigs ir ginčų, konkurencijos.

Vandenis

Įvairiaspalviai metai, žadinantys gausybę interesų. Pirmasis pusmetis kreips į materialius dalykus, kai svarbiausia yra pinigai, nuosavybė. Gyvenimas vers ieškoti uždarbio šaltinių, rūpintis komfortu. Jei turėjote daug investicijų reikalaujančių planų, reikės juos pakoreguoti taip, kad būtų ekonomiškai naudinga. Verta paieškoti rėmėjų. Vasarą atsiras naujų tikslų ir pomėgių. Aktyviai judėsite, megsite pažintis, tarp jų ir romantiškas. Bus daug įvykių ir įspūdžių, jei veikla ar pomėgis susijęs su informacija, reklama, pramogų verslu, sportu, turizmu. Numatoma kūrybinių gastrolių, stovyklų, renginių. Seksis sezoninė prekyba, tarpininkavimas, vasaros poilsio organizavimas, technikos ir transporto priemonių nuoma. Atostogoms, laisvalaikiui pasiimkite dviračius, baidares, net parašiutus ar sraigtasparnius. Apskritai domėsitės technika, jos valdymu. Reikia būti itin atsargiems kelyje, ore - gresia avarijos, ypač birželio pradžioje ir visą liepą. Ruduo atneš naujų norų, susijusių su materialine gerove. Kas nepavyko pavasarį, vėl taps aktualu. Išryškės problemos, jei leidote sau pernelyg išlaidauti.

Žuvys

Galimybių ir pagundų metai. Pirmasis pusmetis žada daugiau visuomenės dėmesio, naujų šansų pasireikšti, pradėti kitą veiklą, keisti gyvenimo ritmą ar kryptį. Jei esate pasirengę iššūkiams, naujovėms, galite užšokti ant aukštos bangos ir puikiai pasirodyti. Jei jums stinga profesionalumo ir drąsos, jausite didelę sumaištį, pašaukimo krizę ir kartu nežinojimą, kaip, kur save realizuoti. Nuo birželio emocinis pakilimas nuslūgs, tapsite racionalesni, parūps materialūs dalykai - žemės darbai, amatai, buitis, papildomas uždarbis. Galbūt pagaliau sutvarkysite nuosavybės dokumentus. Kita vertus, vasarą labai pažeidžiami taps asmeniniai santykiai. Sužeisti gali partnerystės iširimas. Be to, galite būti ne tik apvogti, bet ir įvilioti į pinkles, susijusias su sektomis, narkotikais, svaigalais. Rudenį toliau kapanositės iliuzijų liūne, jei vasarą nepavyks išvengti slidaus klystkelio. Tik dabar šitai atsiskleis viešai ir lems negarbę. Konkurentai netruks pasinaudoti kiekviena jūsų silpnybe. Jei vasarą nesuklupote, galėsite grįžti prie pavasario darbų, planų ir sėkmingai juos tęsti.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus