• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Horoskopas ir humoras  4 

Autorius: Horo.lt
2011-04-01 11:28:00

Horoskopas ir humoras
123rf nuotr.
Kaip šmaikštauja skirtingi Zodiako ženklai? O iš ko kvatojasi patys?

Avinas

Oi sudėtinga šiam ženklui pokštauti. Užtai jį prajuokinti – lengva. Turint omeny, kad Avinas bet kokiomis priemonėmis stengiasi išsaugoti nuostabaus žmogaus įvaizdį, juoksis jis net tuo atveju, jei pokštas visai nejuokingas. Patys Avinai dažniausiai tik kartoja senus pokštus. Laimė, artistiška prigimtis jiems leidžia net ir dešimtą kartą pasakojamą anekdotą paversti vis nauju mini spektakliu.

Jautis

Jaučiai puikiai jaučia kompanijos nuotaiką ir žino, kada pokštauti, o kada geriau prikąsti liežuvį. Jaučių, ypač vyrų, jumoro jausmas neišsiskiria subtilumu – jie paprastai kvatoja iš pačių naiviausių pokštų, tokių, iš kurių nesijuokti neįmanoma. Žmogus, paslydęs ant banano žievelės, katė, vis bandanti pagauti kompiuterio ekrane plaukiojančią „žuvytę“ – štai vaizdeliai, iš kurių dauguma Jaučių gali leipti juokais.

Dvyniai

Štai žmonės, kurie ypač vertina subtilumą. Šmaikščių frazių, komiškų kalambūrų jie pasirengę prifarširuoti kiekvieną savo frazę. Ypač jei kompanijoje atsiranda žmonių, kurie tokį švelnų jumorą vertina. Iš prigimties kūrybingi Dvyniai niekada taip pat nepapasakos pokšto – kaskart jį perfrazuos, prikurs, pakeis, pritaikys situacijai.

Vėžys

Nuosaikus, atsargus Vėžys negali pakęsti grubių ir ciniškų pokštų, juodasis jumoras jiems – apskritai ne jumoras. Vėžiai vertina „gerietiškus“ pokštus, kurie nieko neužgauna, neįžeidžia. Kompanijoje jie mieliau klausosi kitų pokštų nei linksmina bičiulius patys.

Liūtas

Liūtų jumoro jausmas komplikuotas, ypač jei jie nepatenkinti savo gyvenimu. Geriausias pokštas jiems – tiesiog taikli frazė, o ne siužetinis anekdotas. Vadovaujantis Liūto logika, visa, kas juokinga, turi būti aišku ir trumpa. Beje, patys Liūtai neapkrauna savo atminties anekdotais ir svetimais pokštais: pasijuokė – ir akimirksniu pamiršo.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
veziukas
2013-07-30 17:16:07
Nezinau kaip kitiems, bet man kaip veziui visisakai nepataike XD. Juodas humoras yra vienas mano megstamiausiu, o ironija kasdienio bendravimo budas XD.
mergele
2011-04-03 00:28:18
mergelei tai kaip pirstu i aki. As galvojau, kad cia tik as tokia cinizmo perpildyta o pasirodo tai yra budinga ir kitoms :))))
Aistė
2011-04-01 16:15:46
Tokie jau tie mes - ožiaragiai. :)))