• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Horoskopas pagal gimimo valandą  9 

Autorius: ieva.lt
2009-11-02 13:35:00

Horoskopas pagal gimimo valandą
jupiterimages nuotr.
Būna, kad skaitai savo horoskopą ir matai, kad ne apie tave jis. Todėl, kad yra dar viena smulkmena šiame žvaigždiniame reikale. Pasirodo, astrologams svarbu ne tik tavo gimimo diena, bet ir valanda.

Žvaigždinių reikalų žinovai 24 paros valandas dar dalina į 12 dvivalandinių dalių, kurias valdo skirtingos planetos. Todėl dviejų žmonių, gimusių tą pačią sausio 1-ąją, bet skirtingu paros metu, charakteriai gali būti visiškai skirtingi, nes jų krikštatėviai daugaus kūnai yra ne tie patys.

Dabar tau belieka iš mamos sužinoti kuo tikslesnį gimimo laiką, ir susipažinti su tave valdančia planeta.

Gimei 24.00-2.00

Tave valdo Merkurijus. Tu labai smalsi ir esi tikra informacijos „siurbikė“. Karjerai ir mokslui tai tikrai vertingos savybės, tačiau asmeniniame gyvenime tai ne visada į gera. Tavo paskalų pomėgis nėra gražiausia savybė, o nuolatinis mylimo žmogaus „sekimas“ daro jo gyvenimą neramų, ir tai gali būti priežastis nutraukti jūsų santykius.  Nors... pakeisti partnerį tau nėra labai sunku. Tavo informuotumas, aktyvumas ir homoro jausmas leidžia visą laiką būti įvykių centre, o tai palengvina naujo mylimojo paieškas.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta patys smalsiausi žmonės.

Gimei 2.00-4.00

Tave valdo Venera. Tave galima pavadinti barbe-devyndarbe. Jeigu tau pažadės deramą atlygį, tu kalnus nuversi, tačiau padarysi tą darbą. Leisdama pinigus tu irgi neturi problemų. Asmeninės gerovės augimas – tavo devizas. Beje, tavo gebėjimas pasiekti savo, neapsiriboja profesine ar materialine sritimi. Mylėdama tu savo progos taip pat nepraleisi. Vos tavo žvilgsnis kris į kokį žmogų, ir jis niekur nebedings iš tavo akiračio.

Trumpai:tokiu paros metu gimsta tikri vartotojai ir darboholikai, žinantys kaip ir iš kur gauti naudos.

Gimei 4.00 -6.00

Tave valdo Marsas. Jis tau gimstant įkvėpė stiprų lyderystės pradą, todėl tavo likimas – užimti vadovaujantį postą. Jeigu to neįvyko, tavo siekis įsakinėti gali peraugti į karingą formą. Protingesni seniai suprato, kad saugiausia yra suteikti tau laisvę ir nepriklausomybę, negu mėginti jas apriboti. O mintis reikalauti, kad tu kažkam atsiskaitytum už savo poelgius, niekam net neturėtų kilti.   

Trumpai: tokiu paros metu gimsta „skautiškų“ savybių asmenybės, kurios visada priekyje ir visada tiesmukos.


Gimei 6.00-8.00

Tave valdo Neptūnas. Esi jautri ir trapi būtybė, tavo vidinis pasaulis paslėptas nuo aplinkinių, todėl vienatvė – tavo mėgstama būsena. Realybė šiurkšti ir dažnai nepatraukli, todėl saugodamasi nuo jos tu dažnai nugrimzti į svajų ir iliuzijų pasaulį. Tavo puiki intuicija, ir jeigu ją lavintum, galėtum daug pasiekti spėdama ateitį ir gilindamasi į praeitį. O štai pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą tu nemėgsti. Tačiau gali jį paaukoti aukštesniems tikslams, pavyzdžiui, paskirti darbui ir „pamiršti“ apie šeimos sukūrimą.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta mistikai ir jautrios sielos svajotojai.  

Gimei 8.00-10.00

Tave valdo Uranas. Tu labai miela, todėl žmonės taip linksta  prie tavęs, patikėdami tau drąsiausias mintis ir didžiausias paslaptis. Tačiau apskritai tu esi labai paprasta, ir neišsiskirianti iš kitų asmenybė. Esminės tavo savybės: žmogiškumas, paprastumas, aiškumo siekimas, nesivaudovauji prietarais. Tavo pašaukimas – labdara ar bet kokia kita veikla, kur yra galimybė globoti silpnus ir nuskriaustuosius. Tokių žmonių kaip tu visuomenėje visada trūksta.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta humanistai ir mieli  žmonės.

Gimei tarp 10.00-12.00

Tave valdo Saturnas. Tavo garbėtroška tiesiog neįtikėtino dydžio. Ir visa tai derinasi su geležine savidisciplina ir tvirtais gyvenimop principais. Dar daugiau, greičiausiai tu gyvenime nepadarei nei vieno neapgalvoto žingsnio, nė karto tau nevadovavo nuotaika. Todėl geriausia, ką tu gali padaryti, tai eiti į politiką. Beje, gali būti, kad nuo kitų tu kruopščiai slepi savo valingą charakterį, tačiau vos tik kas stoja tau skersai kelio, puoli visa jėga ir nušluoji akiplėšą akimirksniu. Todėl neverta ilgiau lindėti avytės kailyje, jeigu po juo slepiasi energinga vilkė.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta garbėtroškos ir karjeristai.


Gimei 12.00-14.00

Tave valdo Jupiteris. Jau be ko tu negali gyventi, tai be naujų įspūdžių. Jie tau reikalingi kaip oras. Štai kodėl tave visą laiką traukia kelionės, pažintys su naujais žmonėmis, partnerių kaita ir profesijų keitimas. Ištekėti už užsieniečio – tavo svajonė, juk šis įvykis visiškai pakeis tavo gyvenimą. Tu – dinamiškas  žmogus, ir eini per gyvenimą gana lengvai, nors ir kenti dėl savidisciplinos trūkumo. Tačiau aplinkiniams su tavimi yra žymiai sunkiau, negu tau su jais.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta rizikingų avantiūrų ir nuotykių mėgėjai.

Gimei 14.00-16.00

Tave valdo Plutonas. „Plutono vaikai“ tikri nenuoramos ir pilni neįtikėtinos gyvybinės energijos. Jeigu kitus nuolatinės  nesėkmės ir „kritimai“ gąsdina, gniuždo ir žlugdo pasitikėjimą savimi, tai  tave šie nemalonūs įvykiai tik užgrūdina. Kilti ir kristi – tavo normali būsena, tačiau tai neturėtų peraugti į sportinį žaidimą. Todėl netgi tokioms valingoms, stiprioms ir aistringoms asmenybėms geriau reikėtų užsibrėžti realius tikslus ir jų siekti, negu pulti stačia galva ir nieko nelaimėti.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta sunkumų ir neramaus gyvenimo mėgėjai.

Gimei 16.00-18.00

Tave valdo Venera. Vos gimus iš Veneros, meilės ir santuokos globėjos, tu gavai siekį žūtbūt surasti savo vienintelę puselę ir susijungti su ja amžinais saitais. Trumpiau sakant, tavęs laukia arba ankstyva santuoka, arba vienatvė. Nuolatinis ir įkyrus meilės siekimas neretai perauga į baimę nerasti sau skirtojo, ir kartu sustiprina nenuilstamas tokio žmogaus paieškas. Tai nelengvas procesas, ir jį lydi daugybė nusivylimų. Kitos tavo savybės: tu moki išvengti aštrių kampų, įgimtas taktas, mokėjimas užjausti ir lengvas bendravimas su visais.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta taikdariai ir geriečiai.

Gimei 18.00-20.00

Tave valdo Merkurijus. Tavo charakteris neįtikėtinai tvirtas. Tau ne kartą teko rasti išeitį iš beviltiškų situacijų. Viskas todėl, kad tu niekada nenusimeni, neprarandi ryžto netgi tada,  kai kitiems nusvirtų rankos. Tiesa, negalima nutylėti ir tavo nuolatinio siekio pulti į kraštutinumus bei perlenkti lazdą ir meilės reikaluose, ir laikantis kokios nors dietos. Pasistenk viską vertinti blaiviai, su sveika tinginystės ir skepsio doze. Ir dar, nereikia svetimų interesų iškelti aukščiau savųjų, nes kai kurie ne itin sąžiningi pažįstami gali tuo ramiai pasinaudoti.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta stiprios valios žmonės.

Gimei 20.00-22.00

Tave valdo Saulė. Tu tokia „romantiška“, kad... nė dienos, nė savaitės negali pragyventi be romano.  Meilės nuotykiai – tavo gyvenimo tikslas. Noras spindėti, kurį gimstant tau suteikė Saulė, gali atvesti tave į sceną arba susieti su kokia kita vieša profesija, kur tu jausiesi kaip žuvis vandenyje – juk į tave bus nukreipti tūkstančiai ar net milijonai žvilgsnių. Bendrauti su tavimi lengva, tu sugebi sutarti su visais, įskaitant vaikus ir gyvūnus, todėl tavęs visur mielai laukia.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta „žvaigždiškos“ asmenybės, kurioms kategoriškai netinka kuklus vaidmuo gyvenime.

Gimei 22.00-24.00

Tave valdo Mėnulis. Tau greičiausiai esi filosofiškai mąstantis žmogus, todėl skleidi gyvenimo energiją, tačiau pati niekada nesijauti visiškai laiminga. Tau nuolat trūksta dvasinio saugumo jausmo, nors iš išorės tu beveik visada atrodai rami, nesutrikdoma ir taiki. Tavo vidinės harmonijos ir žmogaus sielos pažinimo siekis kiek sulėtina karjerą, todėl sėkmės tu sulauksi būdama keturiasdešimties, ir vėliau. O štai asmeniniame gyvenime  viskas susitvarkys anksčiau – su partneriu tave sujungs tvirtas dvasinis ryšys, o jūsų santuoka greičiausiai bus stabili.

Trumpai: tokiu paros metu gimsta filosofai su harmoningu vidiniu pasauliu, tačiau kartais neadekvačiomis išorinėmis reakcijomis.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Tu nezinai :)
2013-02-10 10:13:09
Jei aš būčiau baigti pelytė kuri renkasi vienatvę nusisauciau :-P
spike
2010-08-30 23:37:53
tikriausiai kazka dievulis sumaise ir neturejau as gimt tokiu laiku nes visai neatitinka... nu gal tik antra dalis, bet ir tai tik truputy... Pirma mane reik is kantrybes isvest...
missy
2009-12-01 11:36:03
omg kaip bjauriai apie mane raso :D jei buciau tokia niekse tai issikraustyciau i negyvenama sala...