• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išsamus horoskopas 2014-iesiems

Autorius: Eli.lt
2014-01-16 12:48:00

Juk norisi pažvelgti į ateitį ir sužinoti, ką atneš šie metai, ko reikėtų saugotis, kam skirti didesnį dėmesį... Siūlome paskaityti tikrai išsamų horoskopą 2014-iesiems, kuriame sužinosite, ko galima tikėtis karjeros, finansų, sveikatos ir, žinoma, meilės srityse.Avinas
 
Sveikata. Gimusieji po Avino ženklu turi save mylėti labiau: nepervargti, pastiprinti organizmą vitaminais ir leisti sau daugiau ilsėtis. Labai patartina pakeisti įprastą vietą, apsilankyti ten, kur dar niekada nebuvote arba kur svajojote nukeliauti. Tik tuo atveju, jei poilsis teiks malonumą, atrodysite ir jausitės gerai, norėsite toliau siekti aukštumų.
 
Karjera. Profesinėj sferoj didelių permainų nenumatoma, metai bus gana ramūs. Su iškilusiais sunkumais susidorosite be didelio vargo. Na, o kad jų būtų kuo mažiau, pakaks netikėti viskuo ir visais, nieko neidealizuoti. Metai turėtų būti ypač sėkmingi tiems, kurių veikla kaip nors susijusi su politika, mokslu ir menais.
 
Finansai. Prognozės optimistinės. Uždirbsite tikrai neblogai, piniginę papildys premijos, laimėjimai loterijose ir netikėtos (tačiau išties reikšmingos) dovanos. Tiesa, išlaidauti taip pat teks, tačiau gimusieji po Avino ženklu tai darys su ypatingu malonumu.
 
Santykiai. Priešingos lyties dėmesio tikrai nepritrūks. Jei dar neturite savo antrosios pusės, 2014 metai suteiks jums galimybę ją susirasti. Sukūrusiems šeimą nuoširdžiai patariame: elkitės išmintingai. Nuotykių troškimas ir gerbėjų ratas bus didelis, tačiau rizikuoti šeima tikrai neverta (nebent nesate ja patenkinti).
 
Jautis
 
Sveikata. Jei ja rūpinsitės, sulauksite apčiuopiamų rezultatų – galėsite sėkmingai išvengti net peršalimo ligų sezono. Taip pat jausite ypač didelį norą atsikratyti žalingų įpročių ir... nereikalingų kilogramų. Jums būtinai pasiseks!
 
Karjera. Jūsų šūkis 2014 metais turėtų skambėti maždaug taip: „Aš eisiu pirmyn, nepasiduosiu ir pasieksiu visko, ko norėsiu!“ Jūs turėsite visas priemones ir sąlygas įgyvendinti savo tikslus – tereikia savimi patikėti. Pirmieji mėnesiai gali būti nelengvi, tačiau absoliučios daugumos problemų būtų galima išvengti, jei nustotumėte abejoti savimi ir ko nors bijoti.
 
Finansai. Fortūna taip pat šypsosis. Net ir tiems, kuriems neužtenka atlyginimo, seksis rasti papildomų pajamų šaltinių.
 
Santykiai. Medinio Arklio metai bus kupini emocijų ir įspūdžių. Tiesiog jausite ore tvyrančią meilę, tapsite neįtikėtinai atsparūs viskam, kas negatyvu: norėsite dovanoti kietiems savo meilę ir parodyti dėmesį, o antrosios pusės tikrai įvertins jūsų pastangas. Vieniši Jaučiai turės daugybę progų paflirtuoti, įsimylėti ir leistis į nuotykius ar sutikti tą vienintelį/vienintelę.
 
Dvyniai
 
Sveikata. Jau pirmaisiais mėnesiais teks keisti savo požiūrį į sveikatą: išvengsite ir pavasarinės avitaminozės, ir rimto peršalimo. Ypač džiaugsis sergantys lėtinėmis ligomis – jie pajus ženklų palengvėjimą ir savijautos pagerėjimą.
 
Karjera. Metai prasidės pilkai ir nuobodžiai, tačiau situacija ims po truputį keistis. Jau pavasario pabaigoje spėsite pamiršti žiemos sunkumus. Vasarą paatostogauti pasiseks net tiems, kurių grafike tam niekada nebūna vietos, o rudenį labai reali paaukštinimo galimybė.
 
Finansai. Astrologai įspėja: galimybių pagerinti savo finansinę padėtį tikrai bus, tačiau greičiausiai ne visai tokių, kokių tikitės. Dvyniams rekomenduojama būti atidiems ir neatmesti pasiūlymų tik todėl, kad jie atrodys nerealūs.
 
Santykiai. Metai prasidės romantiškai, tačiau vėliau gyvenimas jūsų planus šiek tiek pakoreguos, ir kai kurios poros išsiskirs. Tai nėra blogai – tie, kam taip nutiks, labai greitai suvoks, kad viskas tik į gera (juk tai puiki galimybė susirasti žmogų, su kuriuo iš tiesų būsite laimingi). Jei pirmąją metų pusę santykiai neiširs, galėsite manyti, kad „egzaminą“ išlaikėte – išties verta kurti ilgalaikius santykius.
 
Vėžys
 
Sveikata. Sveikatos būklė, deja, nebus ideali – gana dažnai vargins vienokios ar kitokios bėdos. Tačiau jei nelauksite, kol liga jus visai nuvarys nuo kojų, prognozės optimistinės. Atminkite, kad profilaktika – pats geriausias vaistas. Dažniau leiskite laiką gryname ore, pareguliuokite miego režimą ir pasirūpinkite, kad netrūktų vitaminų.
 
Karjera. Lengva nebus: vieniems vėžiams tai sukels nuostabą, kitiems – pyktį. Manykite, kad tai išbandymas: jei „egzaminą“ išlaikysite, Arklys padės pasiekti gerų rezultatų ir „bonusų“ (premijų, naujų perspektyvių pažinčių, paaukštinimo ir pan.).
 
Finansai. Pirmoji metų pusė bus rami ir stabili: pajamos, papildančios šeimos biudžetą, tekės gausiai ir tolygiai. Antroji pusė, deja, audringa ir nenuspėjama, tačiau taps atspirties tašku tolesniems projektams ir kitiems svarbiems gyvenimo pokyčiams. Gali tekti ir paišlaidauti, tačiau jūsų investicijos atsipirks su kaupu.
 
Santykiai. Viskas priklausys tik nuo pačių Vėžių. Likimas suteiks ne vieną progą užmegzti naujų pažinčių ir surasti savo meilę – tereikia išnaudoti progas. Venkite kraštutinumų: nereikalaukite iš savo partnerio daugiau, negu jis gali duoti, nebūkite per daug pasyvūs ir rodykite iniciatyvą ten, kur ji būtina.
 
Liūtas
 
Sveikata. Jau pirmaisiais mėnesiais pačiais įvairiausiais būdais erzinsite likimą ir gadinsitės sveikatą, tačiau... Nesėkmingai. Savijauta nepablogės. Liūtams gresia nebent dirglumas ir nemiga arba pervargimas ir padidėjęs mieguistumas. Sudėtingiausia bus iki vasaros pradžios ir gruodį – visą kitą laiką būsite beveik nepažeidžiami.  Vis dėlto net ir kritiniais momentais Liūtams gana neblogai seksis susidoroti su savo ne itin optimistinėmis nuotaikomis ir negalavimų simptomais.
 
Karjera. Arklio metai bus palankūs beveik visiems Liūtams, jie daugiau ar mažiau jaus pasitenkinimą savo profesine veikla. Vienintelė sėkmės sąlyga – darbštumas ir sąžiningumas atliekant patikėtas užduotis, nes Arkliui nepatinka, kai kas nors meluoja ir sukčiauja.
 
Finansai. Laukia daug sudėtingų ir gana nemalonių permainų. Negatyviomis akimirkomis nekaltinkite dėl to nei kitų, nei savęs – geriau nusiraminkite, sustokite ir apsidairykite. Kiekvieną problemą galima išspręsti, o kai kurios išsisprendžia ir pačios – tereikia palaukti. Labai svarbu, kad viską gerai apgalvotumėte ir planuotumėte, nepasiduotumėte impulsyvumui. Pirmaisiais mėnesiais nerekomenduojama investuoti, gegužės ir berželio mėnesiais būkite pakantesni savo partneriams ir kolegoms, o lapkritį ir gruodį geriausias metas pradėti projektus ir investuoti santaupas.
 
Santykiai. Susituokę Liūtai 2014 metais džiaugsis patys ir džiugins savo antrąsias puses, privers jas vėl įsimylėti iš naujo. Vienišiai taip pat nenuobodžiaus: likimas jiems taip pat nepagailės malonių staigmenų.
 
Mergelė
 
Sveikata. Jei bent šiek tiek skirsite dėmesio ligų profilaktikai (pakoreguosite mitybos ir miego režimą, atsikratysite žalingų įpročių), savijauta bus puiki. Iš mergelių Arklys reikalauja minimalių pastangų.
 
Karjera. Metai bus sėkmingi ir perspektyvūs, gerai seksis beveik visur ir viskame. Nepakenks net perėjimas į visiškai neįprastą darbą – adaptacijos periodas nesukels didelio diskomforto. Ypač sėkmingas turėtų būti balandis ir gegužės pradžia: šiuo periodu seksis viskas, net tai, kas atrodė neįgyvendinama. Gegužės pabaigoj ir birželio pradžioj laukia permainos, tapsiančios atspirties tašku karjerai (pasekmes jausite net 2015!).
 
Finansai. Arklys Mergelėms paruošė staigmenų: pirmieji mėnesiai bus įprasti ir niekuo neypatingi, tačiau jau pavasarį (kai kurioms, deja, teks palaukti ir vasaros) pasieks finansiškai naudinga žinia. Vasarą nuotaika bus pakili, щ materialinė sėkmė pranoks bet kokius lūkesčius. Ramesnis ruduo subalansuos emocijas ir grąžins Mergeles į įprastą gyvenimo tėkmę.
 
Santykiai. Sausis ir vasaris – emociškai audringas metas. Vienišiai įsimylės iš pirmo žvilgsnio, suradę gyvenimo draugą išgyvens naujus jausmus, norės kurti šeimą. Na, o ją sukūrę sėkmingai kurstys židinį ir spręs kasdienius rūpesčius.

Svarstyklės
 
Sveikata. Metų pradžia pareikalaus iš Svarstyklių daug jėgų, todėl labai svarbu, kad rastumėte laiko gerai išsimiegoti, bent retkarčiais pakeistumėte aplinką – priešingu atveju laukia tiek fizinis, tiek dvasinis išsekimas. Nuo gegužės iki rugpjūčio skirkite daugiau dėmesio virškinimo sistemai – pasilepinkite sveiku maistu, pasikonsultuokite su gydytojais, kad parekomenduotų ką nors, kas padėtų jūsų skrandžiui ir žarnynui.
 
Karjera. Metai bus geri ir pasitarnaus kaip tramplinas karjeros perspektyvoms ateityje, jei laikysitės šių rekomendacijų: sausį būkite „vykdytoju“, vasarį – kurkite, kovo ir balandžio mėnesį pasisemkite kantrybės ir būkite darbštūs.
 
Finansai. Metai bus gana stabilūs. Nors papildomų pajamų šeimos biudžetui galite ir neturėti, tačiau tai, kas priklauso (atlyginimą, premijąs ir t.t.) gausite laiku.
 
Santykiai. Jausmų audros sustiprės – kaip ir santykiai. Vienišos Svarstyklės greičiausiai sutiks savo antrąją pusę (ir nebūtinai naują žmogų – labai tikėtina, kad buvusią meilę). Dauguma tų, kurie draugauja, nuspręs tuoktis, o susituokusių laukia šeimos pagausėjimas.
 
Skorpionas
 
Sveikata. Labai naudingas aktyvus gyvenimo būdas, rūpinimasis savimi ir daug gryno oro. Raskite laiko reguliarioms treniruotėms, neatsisakykite nė vieno sezoninio vaisiaus, uogos ar daržovės. Arklio metams gimusiems Skorpionams rekomenduojama leistis į keliones, nes būtent jos taps geriausiu vaistu nuo visų problemų ir blogos nuotaikos.
 
Karjera. Neapsiimkite padaryti darbų daugiau, negu galite – įsiklausykite į savo pojūčius. Jei viduje girdite skambant pavojaus varpelius, vadinasi, metas pasakyti „gana“. Jei norėsite pakeisti veiklos sritį, sėkmė garantuota – Skorpionai labai gerai žino, ko nori iš gyvenimo, ir moka tai pasiekti.
 
Finansai. Pirmuosius keturis mėnesius teks plušėti iš peties – likti viršvalandžių, parsinešti darbų savaitgaliui namo ir pan. Tačiau nusiminti nereikia: už vargus bus atlyginta tiek materialiai, tiek artimųjų dėmesiu. Nuo spalio mėnesio gyvenimas turėtų tapti stabilesnis – nebeteks sukti galvos dėl rytojaus, o ateityje bus matyti geros perspektyvos.
 
Santykiai. Skorpionai labai stengsis, kad Arklio metai šeimai būtų jaukūs ir patogūs. Nesusituokusios poros gali nuspręsti kurti šeimą, nes norės įsigyti nuosava būstą ir kartu tvarkyti namų ūkį. Smulkūs konfliktai ir nesusipratimai neišvengiami, tačiau jų Skorpionų šeimose bus nedaug. Tik sausis ir balandis-gegužė gali kelti šiokių tokių sunkumų – kitu laiku nėra ko sau sukti dėl to galvos.
 
Šaulys
 
Sveikata. Jau metų pradžioje jausitės žvalūs ir energingi, todėl vos išlindus šiltai saulutei norėsite mesti į šalį paltą ir kepurę, leisti daugiau laiko gryname ore. Neatsisakykite tokio malonumo! Na, o dėl vitaminų ir kitų naudingųjų medžiagų – organizmas pats pasakys, ko jam reikia. Tiesiog įsiklausykite į savo vidinį balsą.
 
Karjera. Metai prasidės ramiai, jokių didelių problemų darbe būti neturėtų. Jei per daug nepasitikėsite savo kolegomis ir labai neatvirausite, išvengsite ir mažesnių. Pavasarį beveik kiekvienam Šauliui pasitaikys proga palypėti karjeros laiptais, tačiau sėkmės reikia siekti aktyviai, rodant vadovybei savo iniciatyvą, atsakingumą ir kitas gerąsias savybes. Vasara bus stabili, visos iki tol užkariautos pozicijos liks jūsų rankose, tad rudenį galėsite džiaugtis savo darbo vaisiais ir geresniu finansiniu atlygiu.
 
Finansai. Šauliai netinginiaus – jų laukia solidžios ir augančios pajamos (ypač jei gerai atliks savo pareigas ir dirbs tiek, kiek reikia). Kliūtimi netaps nei kolegų intrigos, nei konkurentų priešiškumas. Piniginę periodiškai papildys premijos ir honorarai.
 
Santykiai. Metai žada daug įvykių ir išgyvenimų. Vienišiems Šauliams Arklys paruošė daug romantikos ir naujų pažinčių, o susituokusiems vertėtų mažiau kreipti dėmesį į paskalas, neįtarinėti savo antrųjų pusių. Gandai neturės jokio realaus pagrindo, todėl neverta juodinti nei savo, nei savo artimųjų gyvenimo.
 
Ožiaragis
 
Sveikata. Sveikata bus gera, tad galite planuotis bet kokius krūvius. Į rizikos grupę patenka nebent tie, kas serga lėtinėmis endokrininės ir virškinimo sistemos ligomis. Kita vertus, net ir jiems užteks imtis vienos kitos profilaktinės priemonės, kad išvengtų nemalonumų. Kadangi Ožiaragiai yra tikri darbštuoliai, natūralu, kad jie kartais pervargsta, todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti miegui ir poilsiui gryname ore.
 
Karjera. Lipimas karjeros laiptais bus glaudžiai susijęs su socialiniu statusu. Metus reikėtų pradėti atsargiai, be didelių ambicijų ir išsišokimų, tačiau pasibaigus sausiui-kovui galima atsipalaiduoti ir siekti to, ko trokštate, drąsiai ir negailint jėgų. Sėkmė bus Ožiaragių pusėje, ir rezultatų nereikės ilgai laukti.
 
Finansai. Ši sritis taip pat žada daug gero. 2014 metais suteiks galimybę realizuoti net tuos projektus, kurie ilgą laiką atrodė neįgyvendinami. Ypač palankus metas bus vasaris, pavasario pradžia ir rudens vidurys – greta nuolatinių pajamų šaltinių gali atsirasti ir papildomų.

Santykiai. Laukia nauji ir nepatirti įspūdžiai. Vienišiems sausį ir vasarį didelė naujų pažinčių tikimybė, kovas ir balandis – pavydo metas susituokusiems. Tegul žodis „pavydas“ jūsų neišgąsdina – Ožiaragiai tokiu būdu atnaujina savo santykius. Vasarop įsimylėjėlių santykiuose įsiviešpataus harmonija.
 
Vandenis
 
Sveikata. Nesvarbu, kiek daug darbų ir reikalų jūsų laukia darbe ir namuose – turite pasisaugoti ir nepersitempti. Jei to nepadarysite, sveikatos gal ir nesusigadinsite, bet po kurio laiko suvoksite, kad plėšėtės be reikalo. Patarimas visiems Vandeniams: ieškokite dvasinės ramybės, vidinės pusiausvyros, kuo daugiau laiko leiskite gryname ore (pageidautina, gamtoje).
 
Karjera. Metai bus neblogi, tačiau daugiausiai galimybių iškilti turi tie Vandeniai, kurie bus pasirengę prisiimti atsakomybę. Tiems, kam darbas nėra svarbiausias dalykas gyvenime, metus praleis be ypatingų permainų. Iš labiausiai Vandenius dominsiančių sferų galima paminėti analitiką ir technologijas (įskaitant programavimą), techninius išradimus.
 
Finansai. Prasminga pamąstyti apie veiklos keitimą, tačiau ne visiems – tik tiems, kurie nejaučia pasitenkinimo savo darbu ir lieka jame dėl kokios nors kitos priežasties. Darbo ir krypties keitimas leis jums ženkliai padidinti savo pajamas ir pagerinti gyvenimo kokybę.
 
Santykiai. Kaip niekada seksis meilėje. Arklys Vandenius gausiai apdovanos priešingos lyties dėmesiu. Porą jau turintys ir savo santykiais patenkinti Vandeniai nieko neturėtų keisti (t.y. stengtis patikti labiau, imtis neįprastų priemonių ir pan.). Jeigu gi jaučiate nepasitenkinimą, keisti reikia žmogų, ir be jokios sąžinės graužaties – tik taip galėsite rasti tikrąją savo laimę. Paieškos ilgai neužtruks!
 
Žuvys
 
Sveikata. Žuvys Arklio metais turėtų stengtis judėti kaip galima daugiau. Noras pasivolioti ant sofutės ir „užmušti laiką“ socialiniuose tinkluose bus didelis, tačiau tokį laisvalaikio leidimo būdą būtina keisti. Atminkite, kad „sveikame kūne sveika siela“.
 
Karjera. Jau metų pradžioje stačia galva pasinersite į darbus – visi jie atrodys labai svarbūs ir neatidėliotini. Po to entuziazmas šiek tiek išblės, Žuvys vėl pasisems jėgų ir energingai pradės vasarą. Būtent tada daugelio iš jų nuopelnai bus pripažinti.
 
Finansai. Gal Žuvys Arklio metais ir neuždirbs milijonų, tačiau greičiausiai atsiras draugų, artimųjų ir rėmėjų, kurie padės įveikti finansinius sunkumus. Žuvys moka megzti pažintis ir keistis kontaktais. Tuo ir pasinaudokite.
 
Santykiai. Labai nerekomenduojama saistyti save kokiais nors saitais. Kovokite už savo nepriklausomybę, pajuskite laisvę – juk Žuvų geraširdiškumu ir pagalba naudojasi visi, kas netingi (net ir atimi žmonės), ir, deja, labai dažnai savo egoizmu tiesiog nužudo meilę...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus